زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟

ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط mr.ramezani.)
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟
سلام.
وقتتون بخیر.

امکانش هست کسی در مورد رشته امنیت دانشگاه اصهان هم مطالبی رو اینجا بذاره؟
در مورد کلیات دانشگاه، مقایسه ش با دانشگاه های دیگه و جنبه های مختلف دیگه.

با تشکر.
یا علی.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۱۰ ب.ظ
سلام
وقت همگی بخیر

اون موقعی که این موضوع (تاپیک) رو ایجاد کردم نمیدونم حدس میزدم یه روز خودم بیام و به این سوالم پاسخ بدم یا نه...
تقریبا سه سال پیش همین موقع ها این سوال رو پرسیدم و الان پس از سه سال که به تازگی فارغ التحصیل شدم و از بعضی از شرهای این دانشگاه و بعضی از اساتیدش راحت شدم با نزدیک شدن اعلام نتایج آزمون ارشد، اومدم از بعضی از تجربیاتم بگم.

وقتی رشته امنیت رو قبول شدم گفتم دیگه همه چیز تخصصی میشه. تو این زمینه چیزهای جدید و کاربردی یاد میگیریم و میشیم یه متخصص امنیت. تازه از دانشگاه لیسانسم (دانشگاه مازندران) فارغ التحصیل شده بودم و گفتم این دانشگاه اسمی در کرده و بعد دانشگاه های تهران معروف ترین دانشگاه تو حوزه امنیت ه. سختی حدود ۱۲ ساعت مسیر رو به جون خریدم و به امید روزهای بهتر اومدم دانشگاه اصفهان. دانشگاه بزرگی بود. البته مثل دانشگاه قبلیم جفتشون دانشگاه مادر بودن ولی این دانشگاه بزرگتر و منظم تر و با امکانات بیشتر. مراحل ثبت نام و ... رو پشت سر گذاشتم و شدم یه خوابگاهی. تا الان تجربه خوابگاه نداشتم. خوابگاه های به نسبت خوبی داره با امکانات نسبتا خوب. اتاق های ۴ نفره. الانی که داشتیم فارغ التحصیل می شدیم وضعیت اینترنت و سرویس های بهداشتیش خیلی خیلی بهتر از قبل شده بود. حاشیه زیاد نمیرم میرم سراغ اصل مطلب ...

وقتی وارد یه جو جدیدی میشی مخصوصا وقتی از قبل تعریف های زیادی ازش میشنوی به محض ورود تحت جو قرار میگیری. این موضوع وقتی بیبشتر شدت میگیره که شناختی هم نسبت به اون افراد نداری.
هرچی که بود ترم اوّل ترمی بود که بودن در دانشگاه اصفهان می ارزید. احتمالا شاید یکی از علتاش این بود که تو ترم یک باید استاد راهنمات رو مشخص کنی. خوب شاید طبیعی هم به نظر برسه یک مقداری رفتارهای جذابی داشته باشند. ولی هرچی که بود دانشگاه اصفهان تقریبا فقط در همون ترم اوّل حرف برای گفتن داشت و اون هم علت های زیادی داره که خیلی هاش ربطی به سطح علمی بالای(!!!)
اساتید نداره. وقتی که رفتیم به ترم های بعد، حرفای ترم بالایی ها رو شنیدم، با رفتارها و طرز تدریس اساتید روبرو شدیم و ... خیلی چیزها تغییر کرد. اساتیدی که اکثرشون فقط حرف زدن بلدن و هیچ سواد درست و حسابی ای ندارن ...
گروه امنیت از ۴ استاد استفاده میکنه. واسه اینکه اسم اساتید رو نمیخوام ببرم با شماره مشخصشون می کنم.
استاد شماره ۱) اول از خوبشون شروع می کنم . استاد شماره ۱ استاد خوش اخلاق، مودب، با شخصیت و دقیق و منظمی هست. هرچند موضوع کاریش چون خیلی به ریاضی مرتبط هست کمتر بچه ها رغبت می کنند با ایشون پایان نامه بردارند. از بقیه اساتید سخت تر نمره میده.
استاد شماره ۲) استاد شماره دو یک استاد بی سواد و لوس و ننری هست که برای دانشجوهاش از خودش خرج نمی کنه. اگه قراره بین دانشجوش و بقیه اساتید طرف یکیشون رو بگیره طرف بقیه اساتید رو میگیره تا اتفاقی واسه خودش نیفته. واسه دانشجو ها وقت میذاره ولی به شدت بی سواده. به شدت. یک چیزای کلی رو میدونه میاد سر کلاس درس میده و میره. حتی شاید نتونه چندخط کد نویسی کنه. بدبختی این هست که سعی در افزایش علم و سوادی هم توش نمیبینی. از لحاظ سواد علمی داغون ترین استاده بین ۴ نفر. با چندبار صحبت و پرسش و پاسخ بعد از چندوقت کاملا به این موضوع پی می برین.
استاد شماره ۳) ایشون استادی هست که تواناییش تدریس همون ++C واسه بچه های لیسانسه و انصافا هم تو زمینه کدنویسی موفقه. ولی سواد تدریس برای ارشد و ارشد به بالا رو نداره. تا چندوقت پیش واسه بچه های دکتری تدریس نمی کرد ولی یه مدته که شروع کرده به تدریس واسه بچه های دکتری.
استاد شماره ۴) یکی از بی ادب ترین، بی شخصیت ترین و بی اخلاق ترین استادهایی است که تا الان تو عمرم دیدم. راحت جلوی جمع دانشجو رو با خاک یکسان می کنه. از امنیت فقط و فقط حرف زدنش رو بلده. یه چیزایی به صورت تئوری میدونه و میاد از روی اسلاید تدریس می کنه. شاید تا الان یکبار هم یک ویروس تو عمرش ندیده باشه. شاید تا الان یک بار هم Kali رو بالا نیوورده باشه شاید .. شاید ... شاید ... . متاسفانه وقتی اسم این بنده خدا رو پیش دانشجوهای سایر دانشگاه ها میبری از اونجایی که اسم در کرده همه فکر می کنن که چه فرد فاضل و دانشمند و فرزانه ای استاد دانشگاه اصفهان هست در صورتی که یکی از بی اخلاق ترین و بی سوادترین (از لحاظ عملی) استادهاست. برام جای تعجب داره که چرا بقیه استادا ازش خیلی حساب میبرن. اصلا این موضوع برام قابل هضم نیست ...

خلاصه من پایان نامه رو با استاد شماره ۲ برداشتم و اساتید ۳ و ۴ اساتید داورم بودند. همین استاد شماره ۴ به شدت سر داوریم منو اذیت کرد. شهریور پارسال دفاع اولم رو رد کردند. بهمن پارسال سر دفاع دومم نمره م رو رد نکردن و سه ماه منو معطل کردن و ...

همه اینا در صورتی بود که من شاگرد اوّلشون بودم. هرچی بود خداروشکر تموم شد. دوستان و همکلاسیام شاهد خیلی چیزها بودن. مطالب به صورت خلاصه نوشته شده و سعی کردم اسم افراد آوورده نشه چون نیازی نبود. برای دوستانی که قصد انتخاب رشته امنیت دانشگاه اصفهان رو دارند اگه نیاز به راهنمایی داشتند از طریق پیغام خصوصی مسائلشون رو مطرح کنند ان شاء الله در خدمتشون هستم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۲ ب.ظ
خب پس
اصفهان رفت پایین تو اولویتام
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۵۰ ب.ظ
نمیدونم شما ورودی چه سالی بودید ولی یکی از دوستامکه هم اتاقی خوابگاهم که بود ورودی ۹۳ معماری بود. واسم از اذیت کردن بعضی از استادا، نمره های داغون دادن، بی ادبی کردنای یکیشون می گفت. معماری هم وضع فاجعه باری داره ...
خداروشکر ما که دفاعمون با همه این کارشکنی ها تموم شد و رفت و ... ولی پریروز استادم میل زده میگه در صورت امکان در اسرع وقت پایان نامه ت رو مقاله کن بفرست واسم برا مطالعه. جوابشم تا حالا ندادم. تا دیروز کارام ارزشی علمی نداشت. بهش نمره پایین دادین. هشت ماه خون به دلم کردین الان کارام معتبر و علمی شد که به درد ژورنالی شدن می خوره؟!!!
یک مشت افراد سودجو و خودمحور که فقط دانشجو رو به عنوان مقاله می بینن. حتی اینقدر حاضر نیستند خودشون تو یه حوزه کار کنند تا یه مقاله بدن فقط میخوان به دانشجوهاشون فشار بیارن و دنبال تن پرورین.
اساتیدی که چنان کوچکترین کاراشون رو بولد می کردن که آدم فکر میکرد چیکار کردن با اون قوانین خودخواهانه و خودسرانه دانشکده کامپیوتر.

بله درست میفرمائید. خیلی از دانشگاه ها این مشکل رو دارن و دوستام تعریف می کنند.
من که با این اوضاع زندگیم هرکی ازم میپرسه دکتری را رو چیکار میکنی میگم آینده رو چه دیدی ولی تا زمانی که زنده م ادامه تحصیل نمیدم!
۰
۰
ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟
سلام
بچه ها چرا اسم دانشگاه اصفهان رو خراب میکنید
والا تمام دنیا دانشگاه ها همینطوره ... از اونایی که بهترین دانشگاه های خارج درس خوندن هم بپرسی همینه
دانشگاه فقط مباحث تئوری رو آموزش میده ولی خودت باید بری کار یاد بگیری
نمیگم دانشگاه اصفهان عالیه ولی گروه امنیت اساتید بسیار خوبی داره
من خودم کارشناسی اصفهان بودم الآن هم اگه خدا بخواد میخوام ارشد همینجا امنیت بخونم و کاملا به اساتید دانشگاه شناخت کامل دارم استاد مهدوی و ملا بهترین اساتیدی هستند که در دانشکده کامپیوتر حضور دارند و فوق العاده دلسوز و باسواد هستند و این اساتیدی که گفتم مال گروه امنیت هستند
البته قبول دارم گروه معماری و نرم افزار افتضاحه و اساتید علمشون مال ۳۰ سال پیش هستش گرچه استاد باسواد هم داره مثل دکتر بهلولی که یکی از بهترین اساتید گروه معماری هستند
ولی گروه آی تی اصفهان ( امنیت و شبکه ) به نظر من چیزی کم نداره
ضمنا دانشگاه اصفهان توی امنیت دکترا هم پذیرش داره پس معلومه حداقل در سطح ارشد معتبر هستش
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۹ ق.ظ
RE: رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟
(۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۰ ب.ظ)mr.ramezani نوشته شده توسط:  سلام
وقت همگی بخیر

اون موقعی که این موضوع (تاپیک) رو ایجاد کردم نمیدونم حدس میزدم یه روز خودم بیام و به این سوالم پاسخ بدم یا نه...
تقریبا سه سال پیش همین موقع ها این سوال رو پرسیدم و الان پس از سه سال که به تازگی فارغ التحصیل شدم و از بعضی از شرهای این دانشگاه و بعضی از اساتیدش راحت شدم با نزدیک شدن اعلام نتایج آزمون ارشد، اومدم از بعضی از تجربیاتم بگم.

وقتی رشته امنیت رو قبول شدم گفتم دیگه همه چیز تخصصی میشه. تو این زمینه چیزهای جدید و کاربردی یاد میگیریم و میشیم یه متخصص امنیت. تازه از دانشگاه لیسانسم (دانشگاه مازندران) فارغ التحصیل شده بودم و گفتم این دانشگاه اسمی در کرده و بعد دانشگاه های تهران معروف ترین دانشگاه تو حوزه امنیت ه. سختی حدود ۱۲ ساعت مسیر رو به جون خریدم و به امید روزهای بهتر اومدم دانشگاه اصفهان. دانشگاه بزرگی بود. البته مثل دانشگاه قبلیم جفتشون دانشگاه مادر بودن ولی این دانشگاه بزرگتر و منظم تر و با امکانات بیشتر. مراحل ثبت نام و ... رو پشت سر گذاشتم و شدم یه خوابگاهی. تا الان تجربه خوابگاه نداشتم. خوابگاه های به نسبت خوبی داره با امکانات نسبتا خوب. اتاق های ۴ نفره. الانی که داشتیم فارغ التحصیل می شدیم وضعیت اینترنت و سرویس های بهداشتیش خیلی خیلی بهتر از قبل شده بود. حاشیه زیاد نمیرم میرم سراغ اصل مطلب ...

وقتی وارد یه جو جدیدی میشی مخصوصا وقتی از قبل تعریف های زیادی ازش میشنوی به محض ورود تحت جو قرار میگیری. این موضوع وقتی بیبشتر شدت میگیره که شناختی هم نسبت به اون افراد نداری.
هرچی که بود ترم اوّل ترمی بود که بودن در دانشگاه اصفهان می ارزید. احتمالا شاید یکی از علتاش این بود که تو ترم یک باید استاد راهنمات رو مشخص کنی. خوب شاید طبیعی هم به نظر برسه یک مقداری رفتارهای جذابی داشته باشند. ولی هرچی که بود دانشگاه اصفهان تقریبا فقط در همون ترم اوّل حرف برای گفتن داشت و اون هم علت های زیادی داره که خیلی هاش ربطی به سطح علمی بالای(!!!)
اساتید نداره. وقتی که رفتیم به ترم های بعد، حرفای ترم بالایی ها رو شنیدم، با رفتارها و طرز تدریس اساتید روبرو شدیم و ... خیلی چیزها تغییر کرد. اساتیدی که اکثرشون فقط حرف زدن بلدن و هیچ سواد درست و حسابی ای ندارن ...
گروه امنیت از ۴ استاد استفاده میکنه. واسه اینکه اسم اساتید رو نمیخوام ببرم با شماره مشخصشون می کنم.
استاد شماره ۱) اول از خوبشون شروع می کنم . استاد شماره ۱ استاد خوش اخلاق، مودب، با شخصیت و دقیق و منظمی هست. هرچند موضوع کاریش چون خیلی به ریاضی مرتبط هست کمتر بچه ها رغبت می کنند با ایشون پایان نامه بردارند. از بقیه اساتید سخت تر نمره میده.
استاد شماره ۲) استاد شماره دو یک استاد بی سواد و لوس و ننری هست که برای دانشجوهاش از خودش خرج نمی کنه. اگه قراره بین دانشجوش و بقیه اساتید طرف یکیشون رو بگیره طرف بقیه اساتید رو میگیره تا اتفاقی واسه خودش نیفته. واسه دانشجو ها وقت میذاره ولی به شدت بی سواده. به شدت. یک چیزای کلی رو میدونه میاد سر کلاس درس میده و میره. حتی شاید نتونه چندخط کد نویسی کنه. بدبختی این هست که سعی در افزایش علم و سوادی هم توش نمیبینی. از لحاظ سواد علمی داغون ترین استاده بین ۴ نفر. با چندبار صحبت و پرسش و پاسخ بعد از چندوقت کاملا به این موضوع پی می برین.
استاد شماره ۳) ایشون استادی هست که تواناییش تدریس همون ++C واسه بچه های لیسانسه و انصافا هم تو زمینه کدنویسی موفقه. ولی سواد تدریس برای ارشد و ارشد به بالا رو نداره. تا چندوقت پیش واسه بچه های دکتری تدریس نمی کرد ولی یه مدته که شروع کرده به تدریس واسه بچه های دکتری.
استاد شماره ۴) یکی از بی ادب ترین، بی شخصیت ترین و بی اخلاق ترین استادهایی است که تا الان تو عمرم دیدم. راحت جلوی جمع دانشجو رو با خاک یکسان می کنه. از امنیت فقط و فقط حرف زدنش رو بلده. یه چیزایی به صورت تئوری میدونه و میاد از روی اسلاید تدریس می کنه. شاید تا الان یکبار هم یک ویروس تو عمرش ندیده باشه. شاید تا الان یک بار هم Kali رو بالا نیوورده باشه شاید .. شاید ... شاید ... . متاسفانه وقتی اسم این بنده خدا رو پیش دانشجوهای سایر دانشگاه ها میبری از اونجایی که اسم در کرده همه فکر می کنن که چه فرد فاضل و دانشمند و فرزانه ای استاد دانشگاه اصفهان هست در صورتی که یکی از بی اخلاق ترین و بی سوادترین (از لحاظ عملی) استادهاست. برام جای تعجب داره که چرا بقیه استادا ازش خیلی حساب میبرن. اصلا این موضوع برام قابل هضم نیست ...

خلاصه من پایان نامه رو با استاد شماره ۲ برداشتم و اساتید ۳ و ۴ اساتید داورم بودند. همین استاد شماره ۴ به شدت سر داوریم منو اذیت کرد. شهریور پارسال دفاع اولم رو رد کردند. بهمن پارسال سر دفاع دومم نمره م رو رد نکردن و سه ماه منو معطل کردن و ...

همه اینا در صورتی بود که من شاگرد اوّلشون بودم. هرچی بود خداروشکر تموم شد. دوستان و همکلاسیام شاهد خیلی چیزها بودن. مطالب به صورت خلاصه نوشته شده و سعی کردم اسم افراد آوورده نشه چون نیازی نبود. برای دوستانی که قصد انتخاب رشته امنیت دانشگاه اصفهان رو دارند اگه نیاز به راهنمایی داشتند از طریق پیغام خصوصی مسائلشون رو مطرح کنند ان شاء الله در خدمتشون هستم...
سلام
منم با شما موافقم دانشگاه اصفهان واقعا از نظر احترام به دانشجو بسیار ضعیف عمل می‌کنه و می‌دونم که شاید اسمش خیلیی بزرگتر از اون چیزی که باشه اساتیدش هستن. بیشتر حس میکنم تبحرشون در کشتن اعتماد بنفس دانشجوهاست تا بال و پر دادن بهشون.
اما اینم بگم اکثر دانشگاه های که تو شهرستان هستند واقعا همینطورن و اساتیدش هم متاسفانه نه سوادی دارند نه انگیزه ای برای کار کردن با دانشجویان مخصوصا در سطح ارشد.
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ق.ظ، توسط خانه سبز.)
من دانشگاه اصفهان نبودم ولی جایی که منم بودم همین بود
از هر ۱۰ نفر هیئت علمی اونجا که من بودم ۷ نفرشون یا بی سواد مطلق بودن یا چاپلوس

۲-۳ نفر فقط با سواد داشت اونم در کل اخلاقای خاصی داشتن.

متاسفانه برخورد ها سلیقه ایی بود و متاسفانه بدترین برخورد ها رو داشتن

دانشجو بود از دوره لیسانس اون دانشگاه سراسری بوده و ارشدش اومده اونجا رفته سر دفاع دفاع کرده بعد تو نتایج و خروجی اورده ۴-۵ دیتاست نامرتبط رو خروجی مثلا معیار rmse نشون داده بعد گفته روش من فلان rmse اورده و نمرش هم اوکی شده رفته درنظر بگیرین فاجعه یعنی چی هر۳ نفر راهنما داور مشاور اصلا حرفی نزدن که چطورممکنه این ارزیابی وقتی دیتاست ها یکی نیست!!!

حیف جوانی که تلف شد تو دانشگاه های دولتی و حیف از حسرت و خراب کردن عمر...
امیدوارم این پولایی که مفت مفت می خورن از گلوشون پایین نره
برخورد ها کاملا سلیقه ایی می بینی یکی بی سواد معدلش شده ۱۸ همون بی سواد دیگه چون شهرستانی هست اخراجش می کنن
جفتشون هم بی سواد ولی اون شهرستانی به دلایلی ازش خوششون نمیاد
یا می بینی به دختره نمره بالا داده ولی به پسره فلان
خیلی حرفا می تونستم تایپ کنم بگم کدوم دانشگاه چه اتفاقایی می افته ولی فایده نداره بجز دردسر درست کردن برا خودم
متاسفانه تحصیلات و هیئت علمی بودن به منزله با شعور بودن فرد نیست

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  سلام
منم با شما موافقم دانشگاه اصفهان واقعا از نظر احترام به دانشجو بسیار ضعیف عمل می‌کنه و می‌دونم که شاید اسمش خیلیی بزرگتر از اون چیزی که باشه اساتیدش هستن. بیشتر حس میکنم تبحرشون در کشتن اعتماد بنفس دانشجوهاست تا بال و پر دادن بهشون.
اما اینم بگم اکثر دانشگاه های که تو شهرستان هستند واقعا همینطورن و اساتیدش هم متاسفانه نه سوادی دارند نه انگیزه ای برای کار کردن با دانشجویان مخصوصا در سطح ارشد.

کاش میشد خیلی حرفا رو نوشت متاسفانه منم تجربه بدی دارم در این مورد
برخورد ها سلیقه ایی
فشار غیر منعطف
نمرات سلیقه ایی
هدف فقط شکستن دانشجو
ترور شخصیت یه عده دانشجو
متاسفانه متاسفانه متاسفانه وقتی میری تو سایت دانشگاه لیست می کنی هیئت علمی ها رو فکر می کنی چقدر با شعورن تا ۱۲۰۰ کیلومتر بزنی بیای ببینی بدترین افراد ...
کاش اینطور نبود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , negarin_

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۶۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۲۷۹ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۳۶۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۵۲ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۰۶۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close