زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر از نرم افزار به آی تی

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ
سلام
کنکور نرم افزار برای من واقعا ترسناکه هم به خاطر تغییرضرایب دروس و هم تعداد بالای اونها سر کنکور بدجوری دچار مشکل زمانبندی و غلبه به استرس شدم با اینکه امسال تا حد زیادی زحمت کشیدم ولی رتبم حدود ۶۰۰ شد. حالا به نظر دوستانی که آگاهی دارن آیا شرکت در کنکور آی تی منطقی هستش؟ با توجه به اینکه ظرفیت آی تی کمتره.ظرفیت کمش واقعا نگرانم کردهHuh
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
RE: تغییر از نرم افزار به آی تی
سلام...

به نظره من کنکوره نرم افزار با فناوری اطلاعات اصلا قابله مقایسه نیست.....چه از لحاظه سطح سوالات،چه از لحاظه تعداد و نوع دروس،چه از لحاظ تواناییه شرکت کنندگان و چه از لحاظ نیاز به توانایی کنترل زمان جلسه.....

به نظره من کنکوره نرم افزار در حده کنکوره برقه...

استادی داشتیم که دکترای نرم افزار داشت...حرفه خوبی می زد،می گفت:"مهم نیست ارشد در چه رشته ای قبول می شوید مهم دکترا هستش" خوده این استادمون هم لیسانس و کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر بود....

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ms. Saba
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ب.ظ
یعنی شما میگین که حتی با وجود ظرفیت کم آی تی باز راحت تر از نرم قبولی میده؟
من به جفت رشته ها علاقه و خب رو دروس نرم افزار تسلط نسبی دارم. واقعا گیج شدم
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۶ ق.ظ
من سال پیش این موقع داشتم به همین موضوع فک می کردم و همه این جمله " ایتی ظرفیتش کمه رو می گفتن"
منم با توجه به شرایط نرم انتخاب کردم ( بدون توچه به علاقم) ولی الان خیلی پشیمونم !
مورد اول : اگه وقت کافی دارید درسای مشترک خوب بخونید توی هر دوتا موفق میشید.. بچه هایی که واسه نرم خوندن توی آیتی هم موفق بودن
من امسال احتمال زیاد هوش و آیتی بخونم..پارسال که ۲۰ واحد درس نذاشت خوب تست بزنم اخرا
به نظر من علاقه مهمتره

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
برای جفتش بخونید! نهایتش یکی دوتا کتاب اضافه میشه... اکثر درسا مشترکه...

[تصویر:  balloons.gif]
۰
۰
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۵۲ ب.ظ
سلام.
من امسال واسه آی تی خوندم.رتبه ام شد ۱۰۲/ Sad
به شبکه خیلی علاقه دارم.
گرایش کارشناسیم سخت افزاره.
واسه معماری نخوندم، ولی رتبم شد ۲۰۰/
با توجه به ظرفیت خیلییییی کم آی تی، دارم وسوسه میشم سال دیگه واسه معماری بخونم.
نمی دونم چقد این کار منطقیه.
لطفاً راهنمایی کنید.
مرسی.
۰
۰
ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ ب.ظ
سلام منم الان همین مشکلو دارم واقعا نمیدونم چی کار کنم ضمن اینکه من ریاضی رو اصلا امیدی ندارم و همه ریاضی یا حداقل چندتاشو باید حذف کنم از اونطرف بعضی درسارو خوب تو دوران کارشناسی خوندم چه کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط hhosseinid.)
میشه هر دو رشته رو خوند و تو هر دو رشته رتبه خوبی آورد
سخت نیست اصلا

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۲ ب.ظ)زینب۶۶ نوشته شده توسط:  سلام.
من امسال واسه آی تی خوندم.رتبه ام شد ۱۰۲/ Sad
به شبکه خیلی علاقه دارم.
گرایش کارشناسیم سخت افزاره.
واسه معماری نخوندم، ولی رتبم شد ۲۰۰/
با توجه به ظرفیت خیلییییی کم آی تی، دارم وسوسه میشم سال دیگه واسه معماری بخونم.
نمی دونم چقد این کار منطقیه.
لطفاً راهنمایی کنید.
مرسی.

سلام
به نظر من اول در زمینه ای که احساس می کنید علاقه دارید تحقیق کنید تا از علاقه تون مطمئن بشید
بعد فقط روی همون تمرکز کنید و نگرانی سختی و ظرفیت کم نباشید
۰
۰
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ
اگه اینطوری باشه پس ای تی باید خوند با هوش چون نزدیکترن به هم
خوش بحالتون چه رتبه ای چه دانشگاهی به به به
مبارک باشه
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۲۱ ب.ظ
از لحاظ اینکه شما کارشناسی نرم خوندین و میخواین ارشد آی تی بخونید مشکلی نیست، چون تمام درسای مهم ای تی رو نرم افزاریا هم خوندن. اما همونطور که گفتین ظرفیتای آی تی کمتره، در حالی که فکر نمیکنم تفاوت چشمگیری میان تعداد شرکت کننده ها باشه. من خودم تعداد زیادی دیدم که نرم افزار و علوم کامپیوترن ولی میان آی تی کنکور میدن.
سطح سوالات نرم افزار سخت تره ولی اینو بدونید که سوالا آسون باشه واسه همه آسونه، سختم باشه واسه همه سخته. اگه با درسای ارشد نرم افزار مشکل ندارید و علاقه هم مد نظر دارید بنظرم نرم گزینه بهتریه. ضمن اینکه اگه شهرستان میخواید زندگی کنید توی بازار کار، مهندس نرم افزار رو اکثر شهرها میگیرن ولی آی تی رشته جدیدتریه و بیشتر توی تهران و شهرهای بزرگ خواهان داره (البته اگه خیلی تخصصی نگاه نکنیم، این دو رشته خیلیم با هم تفاوت ندارن)
اینا رو گفتم نگید اصلا آی تی نمیشه شرکت کرد، فقط مسائل رو مد نظر بگیرید.
فقط بنظر من خوندن دو رشته همزمان اشتباه محضه. چون شما همینطوریشم وقت کم میارید و منطقی بنظر نمیاد که بتونید همزمان تو دو رشته موفق بشید. خودتون رو سردرگم نکنید. حتی گرایشتونم از حالا انتخاب کنید که درسای اضافه نخونید. با دقت هدفتون رو مشخص کنید و فقط دنبال هدفتون باشید. هر چی شد تغییرش ندید و دو دل نشید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۶۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۶۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۷۲ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۵۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۴۰ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۴۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close