زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رشته‌ی علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشکده علوم فنون دانشگاه تهران

ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
کسی راجع به رشته‌ی علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشکده علوم فنون تهران اطلاعی داره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط mt_saman.)
با اینکه دانشگاه تهرانه (اونم داتشکده تاره تاسیس علوم و فنون نوین) فکر نمی کنم خیلی آینده خوبی داشته باشه. دانشگاه تهران از دانشگاه هاییه که همه رشته ها رو داره جتی رشته کتابداری. به هر حال اسم دانشگاه مهمه ولی من به شخصه به خاطر اسم دانشگاه حاضر نمی شم به هر رشته ای برم. البته این نظر منه و هر کسی عقیده خودشو داره. این رشته دکترا هم نداره و اگر هم یه روزی بیاد باز فکر نمی کنم خیلی در مقایسه با گرابش های دیگه و رشته مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ارزشمند باشه.
۲
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ ب.ظ
RE: رشته‌ی علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشکده علوم فنون دانشگاه تهران
پیرو حرف های دوستمون از اونجایی که این دانشکده متعلق به دانشگاه تهرانه هیچی واسه گفتن نداره چون ادانشگاه تهران اصرار داره همه رشته هارو داشته باشه و رو هیچکدوم تخصصی کار نمیکنه اگه این دانشکده متعلق به شریف یا امیرکبیر بود ارزش داشت سه سال اونجا تلف کرد در ضمن از پارسال دانشجو گرفته و معلومه که...درکل برای گذران زندگی خوبه ادامه تحصیل تو دکتری عم منتفیه

I feel loneliness in my room
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  پیرو حرف های دوستمون از اونجایی که این دانشکده متعلق به دانشگاه تهرانه هیچی واسه گفتن نداره چون ادانشگاه تهران اصرار داره همه رشته هارو داشته باشه و رو هیچکدوم تخصصی کار نمیکنه اگه این دانشکده متعلق به شریف یا امیرکبیر بود ارزش داشت سه سال اونجا تلف کرد در ضمن از پارسال دانشجو گرفته و معلومه که...درکل برای گذران زندگی خوبه ادامه تحصیل تو دکتری عم منتفیه

من از هرکس پرسیدم بم پیشنهاد نمیدن، میگن کلی ریسکه، تازه کارن دانشجوی ارشد له میشه چون برنامه ثابت و مدونی ندارن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh69
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط ۱آسمان.)
پس شما میگفتی مهندسی دانش دانشگاه تهرانو الویتا بالا زدی حتما هم قبول میشی!!پشیمون شدی؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۰ ب.ظ
سلام
به اساتید دانشکده ایمیل بدید جواب می دن.
ایمیل ها در سایت دانشکده هست.
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۹ ب.ظ)emkeb نوشته شده توسط:  
پس شما میگفتی مهندسی دانش دانشگاه تهرانو الویتا بالا زدی حتما هم قبول میشی!!پشیمون شدی؟؟

اوردمش پایین، اوردمش زیر هوش شهید بهشتی و هوش فردوسی که احتمالن تو هوش فردوسی گیر کنم. با اساتید زیادی صحبت کردم که بم پیشنهاد ندادن این گرایش رو.
۱
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۳ ب.ظ
درسای مهندسی دانش حدودا شبیه هوشه؟؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ
با رتبه ی ۱۴۲ مهندسی دانش میشه جایی قبول شد با توجه به سال های قبل تا رتبه ۱۵۷ من دیدم که خوارزمی قبول شده بودن!!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
دروس مهندسی دانش:

فایل‌(های) پیوست شده
برنامه جامع رشته.pdf
اندازه فایل: ۴۷۲/۹۶ KB
۰
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)esishah نوشته شده توسط:  با رتبه ی ۱۴۲ مهندسی دانش میشه جایی قبول شد با توجه به سال های قبل تا رتبه ۱۵۷ من دیدم که خوارزمی قبول شده بودن!!
احتمالش خیلی کمه ..امسال با پارسال فرق داره دفترچه ها جدا شده بود بعضی ها گرایش۲نزدن
من الان رتبم۵۵شده بازم مطمین نیستم خوارزمی قبول میشم
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)esishah نوشته شده توسط:  با رتبه ی ۱۴۲ مهندسی دانش میشه جایی قبول شد با توجه به سال های قبل تا رتبه ۱۵۷ من دیدم که خوارزمی قبول شده بودن!!
احتمالش خیلی کمه ..امسال با پارسال فرق داره دفترچه ها جدا شده بود بعضی ها گرایش۲نزدن
فک نکنم زیادی فرق کرده باشه چون خیلی از دوستام رو میشناسم که رتبشون تو گرایش ۱ و مهندسیی طوری بوده که حاضر نیستن مهندسی دانش رو انتخاب کنند در حالی که رتبه ی خیلی خوبی دارن!!!! کسی میدونه اخرین رتبه ی قبولی دانشگاه علوم اقتصاد طبق پارسال چند بوده
؟
......
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط ۱آسمان.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)esishah نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ)esishah نوشته شده توسط:  با رتبه ی ۱۴۲ مهندسی دانش میشه جایی قبول شد با توجه به سال های قبل تا رتبه ۱۵۷ من دیدم که خوارزمی قبول شده بودن!!
فک نکنم زیادی فرق کرده باشه چون خیلی از دوستام رو میشناسم که رتبشون تو گرایش ۱ و مهندسیی طوری بوده که حاضر نیستن مهندسی دانش رو انتخاب کنند در حالی که رتبه ی خیلی خوبی دارن!!!! کسی میدونه اخرین رتبه ی قبولی دانشگاه علوم اقتصاد طبق پارسال چند بوده
؟
......
یعنی من حتما خوارزمی روزانه قبولم؟؟
بچه ها پارسال با۱۶۰ خوارزمی قبول شدن مطمینا اونایی که علوم اقتصادی قبول شدن رتبشون بیشتر از ۱۶۰!!!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ب.ظ)esishah نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ)۱آسمان نوشته شده توسط:  
؟
......
یعنی من حتما خوارزمی روزانه قبولم؟؟
بچه ها پارسال با۱۶۰ خوارزمی قبول شدن مطمینا اونایی که علوم اقتصادی قبول شدن رتبشون بیشتر از ۱۶۰!!!
از نظر من اره ،چون اینجا ۴ تا از دوستم رتبه حدودا ۱۰۰ گرایش ۱ هستن و حدود ۴۵ گرایش ۲ ،ولی تو گرایش ۱ انخاب رشته کردنSmile امیدوار باش !!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۸۱۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۷۳ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۷۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۴۹ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۳۶ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۶۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۹۷ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close