زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جواب این سوالات معماری چی میشه

ارسال:

masoudkhan پرسیده:

سلام دوباره خدمت دوستان
شرمنده مثل تاپیکم توی بخش نظریه زبان‌ها اینم شلوغه اما به کمکتون نیاز مبرم دارم
ممنون میشم در رابهط با این سوالات نظرتون رو بگید جواب درست با علامت دایره آبی و جواب غلطی که زدم با دایره قرمز هست
احتمالاتی که می تونید بدید
ایا ممکنه جوابی که درست عنوان شده غلط باشه ؟
ایا ممکنه اصلا جواب در بین گزینه‌ها نباشه ؟
ایا ممکنه که بخشی از جواب غلط باشه ؟
ایا ممکنه یک سوال دو تا جواب درست داشته باشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید که وقت اعتراض بسیار کمه
[تصویر:  31329_1_1379098321.jpg]

[تصویر:  31329_2_1379098321.jpg]

[تصویر:  31329_3_1379098321.jpg]

[تصویر:  31329_4_1379098321.jpg]

[تصویر:  31329_5_1379098321.jpg]

[تصویر:  31329_6_1379098321.jpg]

شرمنده دوستان اما نیاز مبرم به جوابها دارم
منتظر کمکتون هستم

۰
ارسال:

narges_r پاسخ داده:

سوال ۱: چون در تمام گزینه‌ها دو عمل انجام شده ÷س باید دو ÷الس ساعت اعمال بشه تا دو عمل اجرا بشه ولی در مورد گزینه ج اینطور نیست. درسته که در گزینه ج هم دو عمل انجام شده ولی چون ثبات DR از طریق واحد محاسبه و منطق به ثبات AC کانکت شده ÷س احتیاج به انتقال محتویات DR به روی باس نیست در یک ÷الس ساعت هم باس توسط اطلاعات ثبات AR که قراره روی ثبات PC قرار داده بشه اشغال میشه و هم اطلاعات ثبات DR در واحد محاسبه و منطق برای انتقاب به ثبات AC قرار میگیره و برای انتقال DR به AC باس اشغال نمیشه(ابتدای صفحه ۱۰۳ کتاب ÷وران رو مطالعه کن)

سوال ۳: د جواب درست سوال هست درواقع گزینه چهارم یک انتقال غلط بین رجیسترها هست چون همزمان نمیشه دو عمل روی یک رجیستر انجام داد که در گزینه چهارم همزمان هم ۰ در AR ریخته و هم AR را INC کرده

سوال۷: به نظر من هیچ کدوم از گزینه‌ها درست نیست. اگر یک نگاهی به کتاب ÷وران ÷ژوهش صفحه ۳ بندازی توی یک جدول که یک طرف شرط و طرف دیگه وضعیت فلگها رو نوشته میبینی که وقتی A-B در سیستم مکمل دو شده وقتی A<B هست S مخالف V یعنی A XOR B=1 واین بخاطر اینکه وقتی A<B جواب تفریق باید منفی بشه در نتجه S=1 و وقتی S=0 سرریز رخ میده و V=1 میشه ÷س S مخالف V هست و XOR اونها برابر ۱ میشه و وقتی A و B بی علامت هستند مطابق صفحه اول کتاب ÷وران وقتی A<B هست C=0 .

درمورد سوال ۱۲ به نظر میاد گزینه درست تو جوابها نیست و درمورد دو سوال اخر هم نظری ندارم چون هنوز مباحث مربوط به اونهارو مطالعه نکردم.

۰
ارسال:

masoudkhan پاسخ داده:

دوستان منتظر راهنماییاتون هستم
لطفا

۰
ارسال:

arshadism پاسخ داده:

واسه ۱ عکس کامپیوتر پایه رو بگذارید
واسه ۳ نمی تونید مستقیم توی pc بریزید اول باید بره به ar
واسه ۷ اگر a و b یکی باشند جواب شما غلطه , حتما چک کنید تا بفهمید
واسه ۱۲ جواب مشخصه ۳ , xnor زمانی ۱ که دو تا با هم برابر باشند و در صورتی که برابر باشند Branch انجام نمیشه و Inc انجام میشه .
واسه ۱۸ , راستشو بخوای حوصله ندارم حساب کنم اگر باز هم فکر کردی و به جایی نرسیدی بگو حل کنم
واسه ۲۴ گفته ۲ way set پس اول باسد ۲۰۴۸ رو بر ۲ تقسیم کنی چون اون ستون دوم تاثیری نداره (اگه خواستی بگو بیشتر توضیح بدم )

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۵۵۹ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۱۰۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۷۴۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۷۰۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  تعداد جواب mostafaheydar1370 ۲۱ ۱۷,۵۱۹ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: miinaa
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۸۵ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۳۱۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۳۱۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۶۶ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۴۸ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close