زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ، توسط mehdiMz.)
سلام به همه‌ی کنکوری‌ها
امیدوارم که از نتایج راضی باشید، برای اینکه سردرگمی‌ای که من سال قبل برای انتخاب دانشگاه نداشته باشید، گفتم یه وقتی بزارم و یکم اطلاعات راجع به دانشگاه محل تحصیلم بدم... . اول اینکه من از تحصیلات تکمیلی زنجان خیلی راضی هستم، دوم اینکه این دانشگاه کارشناسی نداره و امکانات خیلی خوبی به دانشجوهاش(ارشد و دکتری) در رشته‌های مختلف میده(هرچهار داشنجو یک اتاق نستبا بزرگ برای کار، اینترنت و ...). محیط بسیار آکادمیک و آرامش بخش برای کسی هست که میخواد کار علمی بکنه و شرایط بسیار سخت برای کسی که بخواد کنار درس خوندن کار کنه، در واقع پیش فرض اینکه اگه اومدین اینجا و از امکانات دانشگاه استفاده میکنید و اینا، باید درس بخونید و یه شخصیت علمی داشته باشید.

۱-قبول شدن در گرایش سیستم هوشمند و یا نظریه محاسبات اهمیت ندارد.در نهایت دانشجو خودش گرایشش را انتخاب میکند.
۲-میتوانید اساتید را در بخش علوم رایانه و فناوری اطلاعات در سایت مرکز به آدرس iasbs.ac.ir چک کنید.
۳-پس از قبولی میتوانید علاوه بر سیستم هوشمند و الگوریتم و نظریه محاسبات و هندسه محاسباتی،رمزنگاری و بایوانفورماتیک را هم انتخاب کنید.
۴-فقط دانشگاه امیرکبیر و تحصیلات تکمیلی زنجان گرایش بایوانفورماتیک را دارند البته برای تحصیلات تکمیلی زنجان در دفترچه قید نشده است.
۵-اساتید خوب جهت پایان نامه مهمترین دغدغه دانشجویان ارشد خواهد بود که از این حیث علوم کامپیوتر تحصیلات تکمیلی زنجان فوق العاده است.
هوش:دکتر افشارچی:فارغ التحصیل calgary university canada
الگوریتم:دکتر منصور داودی منفرد فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر -فرصت مطالعاتی Utrecht هلند
بایو انفورماتیک:دکتر مهدی وثیقی فارغ التحصیل کمومتری
هندسه محاسباتی:دکتر بهرام صادقی بی غم-فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر اولین فارق التحصیل علوم کامپیوتر کشور
رمزنگاری:دکتر علی طاهرخانی
Statistical Machine Translation - Data mining :ابراهیم انصاری-فارغ التحصیل دانشگاه شیراز
هوش-پردازش تصویر: خانم پروین رزاقی - فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان
این هم شماره اتاق در دانشگاه: ۰۲۴۳۳۱۵۳۳۶۰
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: matias , samira.it , samira.A
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۲ ب.ظ
RE: علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان
از بس که دانشگا ههای ایران مسخره هستند دیگه هر دانشگاهی واسه خودش شاخ میشه. من لیسانس تو این دانشگاه بودم با همه این استادهای که شما میگین درس داشتم تقربیا همشون بی سواد هستند.ولی جوی دانشگاه علمی هست.در یک زیگما دانشگاه خوبی نه واسه علوم کامپیوتر فقط واسه فیزیک خوبه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ
متی جون شما دانشگاهت رو تو مشخصاتت درست کن پس Smile
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ
دانشگاه فوق العاده خوبیه...

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  از بس که دانشگا ههای ایران مسخره هستند دیگه هر دانشگاهی واسه خودش شاخ میشه. من لیسانس تو این دانشگاه بودم با همه این استادهای که شما میگین درس داشتم تقربیا همشون بی سواد هستند.ولی جوی دانشگاه علمی هست.در یک زیگما دانشگاه خوبی نه واسه علوم کامپیوتر فقط واسه فیزیک خوبه.
متاسفانه زمانی که شما اینجا بودین نه دکتر داودی اینجا بود نه خانم رزاقی نه دکتر انصاری و اینکه شما اینجا دانشجوی IT بودید نه علوم کامپیوتر و اساتید دوره ارشد علوم کامپیوتر اینجا هیچ علاقه ای به ارایه درس برای بچه های کارشناسی ندارند.پس لطفا درست و صحیح نظر بدین در خصوص حال و روز الان دانشگاه هم تحقیق کنید خوبه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samira.it
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ)mehdiMz نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  از بس که دانشگا ههای ایران مسخره هستند دیگه هر دانشگاهی واسه خودش شاخ میشه. من لیسانس تو این دانشگاه بودم با همه این استادهای که شما میگین درس داشتم تقربیا همشون بی سواد هستند.ولی جوی دانشگاه علمی هست.در یک زیگما دانشگاه خوبی نه واسه علوم کامپیوتر فقط واسه فیزیک خوبه.
متاسفانه زمانی که شما اینجا بودین نه دکتر داودی اینجا بود نه خانم رزاقی نه دکتر انصاری و اینکه شما اینجا دانشجوی IT بودید نه علوم کامپیوتر و اساتید دوره ارشد علوم کامپیوتر اینجا هیچ علاقه ای به ارایه درس برای بچه های کارشناسی ندارند.پس لطفا درست و صحیح نظر بدین در خصوص حال و روز الان دانشگاه هم تحقیق کنید خوبه

دکتر وثیقی دکترا شیمی دارن یک واحد کامپیوتر هم پاس نکردن دکتر صادقی یکی از بی سواد ترین دکترهای علوم کامپیوتر ایران هستند اینو دیگه همه بچه های مرکز هم میگین .دکتر افشار چی هم بخدا هیچی هالیش نیست من ۹ واحد با این اقا داشتم درسی که تخصص خودش بود بلد نبود بعد من با دکتر داودی هم کلاس داشتم اونم از اونها بهتر بود ولی در کل خیلی باسواد نبودحالا فکر نکنم با وجود این همه ادم بی سواد این دوتا استاد دیگه خوب باشن. دیگه بدون تعصب حرف بزنید که واقعا اونجا دانشگاه خوبی هست واسه علوم کامپیوتر.
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۵۴ ب.ظ)mehdiMz نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۲ ب.ظ)osho نوشته شده توسط:  از بس که دانشگا ههای ایران مسخره هستند دیگه هر دانشگاهی واسه خودش شاخ میشه. من لیسانس تو این دانشگاه بودم با همه این استادهای که شما میگین درس داشتم تقربیا همشون بی سواد هستند.ولی جوی دانشگاه علمی هست.در یک زیگما دانشگاه خوبی نه واسه علوم کامپیوتر فقط واسه فیزیک خوبه.

دکتر وثیقی دکترا شیمی دارن یک واحد کامپیوتر هم پاس نکردن دکتر صادقی یکی از بی سواد ترین دکترهای علوم کامپیوتر ایران هستند اینو دیگه همه بچه های مرکز هم میگین .دکتر افشار چی هم بخدا هیچی هالیش نیست من ۹ واحد با این اقا داشتم درسی که تخصص خودش بود بلد نبود بعد من با دکتر داودی هم کلاس داشتم اونم از اونها بهتر بود ولی در کل خیلی باسواد نبودحالا فکر نکنم با وجود این همه ادم بی سواد این دوتا استاد دیگه خوب باشن. دیگه بدون تعصب حرف بزنید که واقعا اونجا دانشگاه خوبی هست واسه علوم کامپیوتر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به این لینک یه سر بزنین همین که شما دکتر داوودی رو بی سواد خطاب میکنین مغرضانه بودن حرفهای شما رو ثابت میکنه چون ایشون یکی از باسواد ترین اساتید ایران در زمینه الگوریتم و هندسه محاسباتی هستند و در مدرسه زمستانه امیرکبیر دکتر محدث ایشون رو یکی از بهترین دانشجو هایی که تا حالا داشته خطاب کردن و اینکه ایشون در حالی عضو هیأت علمی تحصیلات تکمیلی زنجان شدند که دانشگاه امیرکبیر هم ایشون رو دعوت به همکاری کرده بود و اینکه دکتر وثیقی کارش بایوانفورماتیکه و فقط لازمه شبکه عصبی و مطلب و ژنتیک بلد باشه و من باز هم میگم که شما IT بودین اینقدر یه طرفه همه افراد رو نکوبین من حداقل همون دانشگاه تبریز کلی دوست دارم نمیدونم اونجا گل و بلبله(که چیزی که من میدونم نیست) احتمالا که اینقدر از اینجا بد میگین
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۵ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۵۸ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۴۶ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۶۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۰۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۲۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close