زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

این درس ، کدام استاد

ارسال:
۰۴ شهریور ۱۳۸۹, ۱۱:۴۵ ب.ظ
این درس‌، کدام استاد
سلام به همگی
اول از همه باید تشکر کنم از Admin به خاطر راه اندازی و مدیریت همچین سایت پر محتوایی
من دنبال اینم تو بعضی از درس‌ها برم کلاس ‌، فقط استاداش رو نمی شناسم
من ساکن مشهد هستم( ۲تا موسسه رفتم -دی سیستم و سنجش و دانش -و لیست اساتید رو گرفتم )اگه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید که کدوم استاد بهتر است یا اگه هیچکدوم بهتر نیستن یک استاد معرفی کنین( در تهران هم بود موردی نداره)
و یک درخواست دیگه‌: اگه تو یکی از درسای زیر جزوه استادی هست که کمک می کنه معرفی کنین
فقط خواهش دارم جزوه واقعا بدردبخور باشه( چون جزوه زیاده ولی بدردبخور کمه)
------------------------------------------------------------------------------------------
زبان .................... تشکری‌، قاسمی‌، عطاران‌، غفرانی
------------------------------------------------------------------------------------------
محاسبات عددی .................... ضرابی
ساختمان گسسته .................... یوسفی
ساختمان داده .................... زجاجی‌، یوسفی
نظریه .................... پور محقق‌، ابراهیم زاده
منطقی .................... ناصح‌، یوسفی
معماری .................... علمی‌، یوسفی
سیستم عامل .................... سلامی‌، زجاجی
طراحی الگوریتم .................... پورمحقق‌، ابراهیم زاده
پایگاه داده .................... شفیعی
کامپایلر .................... فرزین
زبان های برنامه نویسی .................... شیبانی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۳۸ ق.ظ
این درس‌، کدام استاد
من فقط یوسفی رو می شناسم که تا اونجا که می دونم اگه کتاباشو بخونی مثل اینه که کلاسش بودی.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramezanpour.r
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۸۹, ۱۲:۴۶ ق.ظ
این درس‌، کدام استاد
من علاوه بر یوسفی ،مهندس مقسمی رو هم بهتون معرفی می کنم
خودم برای پایگاه داده و سیستم عامل و ساختمان داده‌ها از کتاباش استفاده کردم و مفید بودن
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۸۹, ۰۵:۱۴ ب.ظ
RE: این درس‌، کدام استاد
(۰۴ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۴۵ ب.ظ)ramezanpour.r نوشته شده توسط:  سلام به همگی
اول از همه باید تشکر کنم از Admin به خاطر راه اندازی و مدیریت همچین سایت پر محتوایی
من دنبال اینم تو بعضی از درس‌ها برم کلاس ‌، فقط استاداش رو نمی شناسم
من ساکن مشهد هستم( ۲تا موسسه رفتم -دی سیستم و سنجش و دانش -و لیست اساتید رو گرفتم )اگه لطف کنید و من رو راهنمایی کنید که کدوم استاد بهتر است یا اگه هیچکدوم بهتر نیستن یک استاد معرفی کنین( در تهران هم بود موردی نداره)
و یک درخواست دیگه‌: اگه تو یکی از درسای زیر جزوه استادی هست که کمک می کنه معرفی کنین
فقط خواهش دارم جزوه واقعا بدردبخور باشه( چون جزوه زیاده ولی بدردبخور کمه)

اوووو میخوای همه درسا را بری کلاس ببخشید پس تو دانشگاه چی می گفتنBig Grin ویا چی می خوندینBig Grin ولی بی تعارف هیچی درس خوندن خود آدم نمیشه سعی کن کلاس تقویتی را بیشتر بعنوان کمک درس و رفع اشکال بدونی تا یادگیری اگر کمی اعتماد به نفس داشته باشی خودت می تونی بخونی ولی بهر حال کلاس رفتن زیاد خود یک عامل بازدارنده است تا کمکی خود دانی!!
در ضمن من دیگه کامپایلر درس نمیگم !!!!
Big GrinCool
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۱:۴۲ ق.ظ
این درس‌، کدام استاد
اجلالی را به معماری و منطقی اضافه کن

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , ramezanpour.r
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۲:۲۳ ق.ظ
این درس‌، کدام استاد
در مورد استادایی که تو کلاس کنکورا درس می دن سید جوادی هم واسه گسسته و الگوریتم خوبه!(البته من نظرات متفاوتی دربارش شنیدم! بستگی به مدل آدما و پایشون تو این درسام داره انگار) کتاب آمار و ساختمان داده پارسه هم خوبه! ولی چون الان دیگه ترم پاییز هست تو کلاس کنکور رفتن دقت باید بکنی! چون من از خیلیا شنیدم که از کلاس یا برنامه ریزیشون عقب افتادن.

۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۰۴ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ق.ظ)karostami نوشته شده توسط:  اجلالی را به معماری و منطقی اضافه کن

سلام من قصد تهیه جروه به همراه صداشو دارم البته با مبلغ ۴۰ تومن برا همین خاستم ببینم میصرفه
این هزینه البته میدونم که استاد شریفه و بچه‌ها خیلی ازش گفتن

به این دوست مشهدی هم پیشنهاد میدم اینقد وقتتو تو کلاسا تلف نکنی میتونی از جزوه وصدااستفاده کنی و در صورت نیاز کلاس بری من برا کنکور لیسانس بااینکه معدل دیپلم ریاضی ۱۹ بود اما از بس که برا کنکور انواع کلاسا وکتابا رو رفتم وداشتم آخرش هم کامل استفاده نکردمو نتیجه لازم رونگرفتم بهتره
به توصیه دوستان گوش کنی و وقتت رو بزاری برا خوندن تا کلاس رفتن
مثلا برا گسسته همه میگن بهترین یوسفی هست خوب وقتی به راحتی میشه جزوه به همراه
صداشو تو ایترنت با ۱۰ -۱۵ تومن گیر آورد برا چی باید کلی هزینه کلاس و رفت وآمد بدی ؟
کمی فکر کن اما بالاخره خود شما تصمیم گیرنده هستید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۱۷ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۳:۰۴ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۸۹ ۰۱:۴۲ ق.ظ)karostami نوشته شده توسط:  اجلالی را به معماری و منطقی اضافه کن

سلام من قصد تهیه جروه به همراه صداشو دارم البته با مبلغ ۴۰ تومن برا همین خاستم ببینم میصرفه
این هزینه البته میدونم که استاد شریفه و بچه‌ها خیلی ازش گفتن

به این دوست مشهدی هم پیشنهاد میدم اینقد وقتتو تو کلاسا تلف نکنی میتونی از جزوه وصدااستفاده کنی و در صورت نیاز کلاس بری من برا کنکور لیسانس بااینکه معدل دیپلم ریاضی ۱۹ بود اما از بس که برا کنکور انواع کلاسا وکتابا رو رفتم وداشتم آخرش هم کامل استفاده نکردمو نتیجه لازم رونگرفتم بهتره
به توصیه دوستان گوش کنی و وقتت رو بزاری برا خوندن تا کلاس رفتن
مثلا برا گسسته همه میگن بهترین یوسفی هست خوب وقتی به راحتی میشه جزوه به همراه
صداشو تو ایترنت با ۱۰ -۱۵ تومن گیر آورد برا چی باید کلی هزینه کلاس و رفت وآمد بدی ؟
کمی فکر کن اما بالاخره خود شما تصمیم گیرنده هستید

به نظرم منطقی کتاب یوسفی کافیه! ولی برای معماری اجلالی + کتاب پوران پژوهش یوسفی (هر دو تاش به نظرم لازمه) خیلی خوبه

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: karostami
ارسال:
۱۲ شهریور ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ب.ظ
این درس‌، کدام استاد
راستش جزوه به همراه صدا را نمی دونم. ولی از اونجا که جزوه بیشتر بچه‌ها خیلی نت برداری بوده فکر نمی کنم به تنهایی اونقدرها فایده داشته باشه.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۱۸۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۲۰ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۰ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close