زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه امیرکبیر - رشته‌ی IT [بحث و نظر]

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۲:۵۰ ب.ظ

سلام.

ابتدا عرض کنم که برای ایجاد این بحث، انجمن‌های متعددی را بررسی کردم و اینجا را مناسب دیدم. اگر این انتخاب، مناسب نیست، عذرخواهی می‌کنم.

اما اصل بحث:
دوستانی که در دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رشته‌ی فناوری اطلاعات (هر چهار گرایش) مشغول تحصیل هستند، ممنون می‌شوم درباره‌ی اساتید، خود دوره و دانشگاه، وضعیت خوابگاه، زمینه‌های پایان‌نامه و موارد دیگری که مناسب می‌دانید، راهنمایی کنید.

قطعاً برای دوستانی که قصد انتخاب رشته‌ی ارشد پس از این را دارند، راهنمایی شما ارزشمند خواهد بود.

با سپاس

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: shishabori , tayebe68 , sybarite , fa_shinobi , sahar salehi
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
RE: دانشگاه امیرکبیر - رشته‌ی IT [بحث و نظر]
در مورد کامپیوتر مخصوصا گرایش نرم افزار هم بگویید خوب است...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۳, ۰۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط takexpert.)
از دوستان عزیزی که در رشته امنیت مشغولن خواهش میکنم درمورد شرایط این رشته اگه اطلاعاتی دارن در اختیار بنده و دوست داران امنیت بزارن.
من خودم واسه لیسانس نرم افزار بود و دانشگاه خوبی نداشتم(غیرانتفاعی با بار علمی خیلی ضعیف) متاسفانه.!!!
اما خیلی به این رشته علاقه دارم امسال قصد دارم انشاالله واسه امنیت خودمو آماده کنم.
اینجوری که تو مانشت خوندم دوستان گفتن امنیت امیرکبیر بهتر از شریفه البته واسه من ملاک امنیت اطلاعاته.
چون شنیدم تو شریف این رشته با نام امنیت شبکه بیشتر در زمینه سخت افزاری شبکه هستش.(درست یا غلطشو نمیدونم اگه کسی میدونه اطلاع بده).
حالا با این تفاسیر واسه منی که غیرانتفاعی دربو داغون لیسانس گرفته اما قصد داره خودشو واسه امنیت اطلاعات(شریف یا امیرکبیر) آماده کنه ، میخوام بدونم میزان سختی این رشته نسبت به رشته های دیگه IT و رشته های نرم افزار و هوش مصنوعی چقدره
و اینکه آینده ادامه تحصیلی و کاری در ایران و خارج از کشور چطوره؟
اینجوری که من از بعضی پستهای دوستان برداشت کردم امنیت خیلی به پایه ریاضیات قوی نیاز داره متاسفانه پایه ریاضیاتم هم ضعیفه. نمیدونم چقدر امنیت به شبکه نیازه داره ، کلا اطلاعاتم در این زمینه ضعیفه ، نمیدونم باید چطور و از کجا شروع کنم تا این ۴سال گذشته رو تو این ۱سال و ۳یا۴ماه باقیمانده تا ورود به دانشگاه جبران کنم.!
کلا در مورد اینکه چه کارهایی باید بکنم تا خودمو واسه ورود به ارشد امنیت اطلاعات شریف یا امیرکبیر آماده کنم؟
از دوستانی که در این رشته تحصیل میکنن یا اطلاعاتی دارن خواهش دارم راهنمایی کنن ، بشدت گیج شدم و نیاز به مشاوره دارم.
ممنونم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: shishabori

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۰۸ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۹۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۰ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سختگیری امیرکبیر رتبه۱سال۹۴ ۴ ۶,۳۲۴ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amir-1995
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۳۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۳۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۹۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close