زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک درباره پایان نامه + دسترسی به کدهای مقاله

ارسال:
۲۲ فروردین ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط Aurora.)
کمک درباره پایان نامه + دسترسی به کدهای مقاله
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من درباره بهبود یک پروتکل در شبکه manet هست
خیلی ناراحتم چون هم در انتخاب استاد راهنما و هم موضوع پایان نامه (چون به نظرم هم قدیمی شده و هم کدش را ندارم) اشتباه کردم به هر حال هر طور که هست باید پایان نامه ام را تمام کنم.
متاسفانه استاد های مقاله ای که پروتکلش را باید بهبود بدهم هندی هستند و با وجودی که خیلی به اشان ایمیل زدم حاضر نیستند کدشان را بدهند (می گویند استادهای اسیایی برخلاف اروپایی ناخن خشک هستند) تا الان سعی کردم که کد پروتکلشان را از روی توضیحات مقاله بسازم ولی هر چی جلوتر می روم ابهامات و مشکلات بیشتر و بیشتر می شوند. واقعا دارم تو تاریکی راه می روم و حسابی ناراحتم
راسش به نظرم بیهوده این تاپیک را زدم ولی با خودم گفتم این اخرین راه را هم امتحان کنم و از شما دوستان عزیز راهنمایی بگیرم. به نظرتان برای این که کد را به دست بیارم راه دیگری غیر از ایمیل به این استادها وجود داره ؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۰۴ ق.ظ
کمک درباره پایان نامه
سلام دوستان
من میخوام یه الگوریتم رو روی کاربردهای مختلف مثل VOPD ، MPEG-4 ، NUG21 انجام بدم و نتیجه شونو ببینم
گراف این کاربردها رو (ارتباط نودها و وزن هاشونو) دارم.
و الگوریتم رو روشون اجرا کردم (با برنامه مطلب) و با توجه به اینکه وزن یالها رو دارم، هزینه ارتباطی اینارو محاسبه کردم
حالا مشکل من اینجاست که میخوام انرژی رو توی اینا حساب کنم. و باید انرژی مصرف شده توی لینک ها (همون یالها) و انرژی مصرف شده توی سوییچ ها (همون نودها) رو داشته باشم
اینا رو از کجا بیارم؟ هر چی میگردم نیست!
اگه کسی با اینا کار کرده، ممنون میشم کمکم کنه Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۴۸,۱۶۵ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۵۸ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۹۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۵۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۶۳ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۶۴ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۱۳ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۴۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close