زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

موضوع پایانامه در مورد تشخیص سرطان

ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
بچه های هوش مصنوعی لطفا کمک کنید من میخوام موضوع پایانامه ام رو در زمینه تشخیص سرطان کار کنم
یا سرطان خون یا ریه
با شبکه های عصبی مصنوعی خوبه؟ یا پردازش تصویر؟
یا اگه میشه پیشنهاد بدین
متاسفانه استادم همکاری نمیکنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ
RE: موضوع پایانامه در مورد تشخیص سرطان
سلام شما دیتا ست معتبر واسه این موضوع دارید ؟ Sad
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)kimiya_496 نوشته شده توسط:  سلام شما دیتا ست معتبر واسه این موضوع دارید ؟ Sad
نه متاسفانه...هیچ استادیم حاضر به همکاری نشد ..کلا نظرمو عوض کردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimiya_496
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۴ ب.ظ
در مورد چی کنسر میخاید کار کنید؟
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ ب.ظ
سلام . تا جایی که من اطلاع دارم سرطان رو معمولا از روی تصاویر پزشکی تشخیص میدن . حالا یا تصاویر سونو یا مامو یا رادیولوژی یا ....
بنابراین کار شما در گیر با پردازش تصویر خواهد بود . و حالا اینکه به چه طریق این کار رو انجام بدید میشه مرحله بعد. کلیات کار بصورت زیر هست :
۱ - بدست اوردن یک مجموعه از تصاویر پزشکی برچسب دار (سرطانی و سالم)
۲ - استخراج ویژگی های متمایز کننده از تصویر مثل بافت ، گرادیان، تبدیل های حوزه فرکانس و ....
۳- استفاده از روش های یادگیری ماشین برای طراحی کلاسه بند (مثل شبکه عصبی ، ماشین های بردار پشتیبان، سیستم های فازی و ... )
۴- ارزیابی خروجی کلاسه بند برای داده های جدید و دیده نشده در مرحله طراحی

اگه اطلاعات بیشتری خواستید در خدمتم. ضمنا الان تشخیص سرطان سینه خیلی رو بورسه . احتمالا به دلیل اینکه میزان ابتلا به این نوع سرطان بالاست و شاید تشخیص سرطان با چشم امکان پذیر نیست.
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ ب.ظ
undefined
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط bestmail1354.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  سلام . تا جایی که من اطلاع دارم سرطان رو معمولا از روی تصاویر پزشکی تشخیص میدن . حالا یا تصاویر سونو یا مامو یا رادیولوژی یا ....
بنابراین کار شما در گیر با پردازش تصویر خواهد بود . و حالا اینکه به چه طریق این کار رو انجام بدید میشه مرحله بعد. کلیات کار بصورت زیر هست :
۲ - استخراج ویژگی های متمایز کننده از تصویر مثل بافت ، گرادیان، تبدیل های حوزه فرکانس و ....
۳- استفاده از روش های یادگیری ماشین برای طراحی کلاسه بند (مثل شبکه عصبی ، ماشین های بردار پشتیبان، سیستم های فازی و ... )

اگه اطلاعات بیشتری خواستید در خدمتم. ضمنا الان تشخیص سرطان سینه خیلی رو بورسه . احتمالا به دلیل اینکه میزان ابتلا به این نوع سرطان بالاست و شاید تشخیص سرطان با چشم امکان پذیر نیست.

سلام
من سمینارمو با موضوع پیش بینی سرطان سینه با تکنیکهای داده کاوی ارائه دادم و خیلی هم کامل کار کردم
منهی از مطالعه مقالات ،ایده ای به ذهنم نرسید که برای پایان نامه روش کار کنم.متاسفانه استاد راهنمام اصلا کمک نمی کنه فقط گفتن پایان نامه باید به گونه ای انتخاب بشه که در راستای حل یک مشکل که طی مطالعه مقالات سمینار بهش رسیدی باشه.تکلیف من چیه که نه ایده ای دارم نه مسئله ای پیدا کردم تو مطالعاتم
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط kimiya_496.)
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ)kiannn نوشته شده توسط:  در مورد چی کنسر میخاید کار کنید؟

Breast Cancer
Sleepy

(۱۶ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ق.ظ)bestmail1354 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  سلام . تا جایی که من اطلاع دارم سرطان رو معمولا از روی تصاویر پزشکی تشخیص میدن . حالا یا تصاویر سونو یا مامو یا رادیولوژی یا ....

سلام
من سمینارمو با موضوع پیش بینی سرطان سینه با تکنیکهای داده کاوی ارائه دادم و خیلی هم کامل کار کردم
منهی از مطالعه مقالات ،ایده ای به ذهنم نرسید که برای پایان نامه روش کار کنم.متاسفانه استاد راهنمام اصلا کمک نمی کنه فقط گفتن پایان نامه باید به گونه ای انتخاب بشه که در راستای حل یک مشکل که طی مطالعه مقالات سمینار بهش رسیدی باشه.تکلیف من چیه که نه ایده ای دارم نه مسئله ای پیدا کردم تو مطالعاتم

میشه بگید فهرسته مطالبتوون واسه سمینار چی بوده ؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۲۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۰۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۳,۹۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۰۳ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۰۹۸ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۸۹ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۱۵ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۲۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۷۱ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۱۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close