زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining

ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ق.ظ
سلام به همگی
من یه کنفرانس معتبر تا حدود یکی دو ماه دیگه ،تو زمینه ی پردازش متن میخوام .فارسی اینگلیسیش مهم نیست فقط میخوام حتما حداکثر تا یکی دو ماه دیگه باشه.
یکی خودم پیدا کردم ویلی نمیدونم کنفرانس خوبیه یا نه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوبه این یا نه؟

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط crevice.)
من زمینه کاری شما رو خیلی آشنایی ندارم، اما این کنفرانس بله معتبره مطمئنا. اسپانسر یه دونه بیشتر نداشت اما ۲۵ دوره اش هست و همین نشون میده معتبره.
اما در مورد کنفرانس فارسی هیچ نظری در مورد اعتبار ندارم و نیازی هم به گفتن نیست!

در ضمن، شما مسئله مالی اش رو هم بررسی کنین که یه موقع تو ذوقتون نخوره با دیدن وضع دلار فعلی! (;
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط neilabak.)
RE: کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining
(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من زمینه کاری شما رو خیلی آشنایی ندارم، اما این کنفرانس بله معتبره مطمئنا. اسپانسر یه دونه بیشتر نداشت اما ۲۵ دوره اش هست و همین نشون میده معتبره.
اما در مورد کنفرانس فارسی هیچ نظری در مورد اعتبار ندارم و نیازی هم به گفتن نیست!

در ضمن، شما مسئله مالی اش رو هم بررسی کنین که یه موقع تو ذوقتون نخوره با دیدن وضع دلار فعلی! (;
ممنون از جواب !خوب شد گفتین اصلا به هزینش نگاه نکرده بودم! Big Grin
مخم سوت کشید !کنفرانس کم هزینه چطور میتونم پیدا کنم؟
زمینه ی کارم nlp هست . اینکه گفتید فقط یه اسپانسر داره چی رو نشون میده؟

You need power, only when you want to do something harmful, otherwise love is enough to get everything done.
Charlie Chaplin
۰
۰
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining
(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  ممنون از جواب !خوب شد گفتین اصلا به هزینش نگاه نکرده بودم! Big Grin
مخم سوت کشید !کنفرانس کم هزینه چطور میتونم پیدا کنم؟
زمینه ی کارم nlp هست . اینکه گفتید فقط یه اسپانسر داره چی رو نشون میده؟
معمولا(شاید نشود به همه تعمیم داد) کنفرانس های مطرح اسپانسر های خوبی چه از لحاظ کمیت و چه از لحاظ کیفیت دارند. هر چند من نمیدونم این اسپانسر چی چی بودش.
اما توصیه من به شما:
کلا کنفرانس های خوب هزینه هاشون بالاست(واسه زمینه من ۷۰۰ دلار به بالا)؛ واسه پردازش زبان طبیعی نمیدونم چه جوری باشه. کنفرانس های ارزون قیمت هم اکثرا(اگر نخوام بگم همه!) اینقدر کیفیت ندارند که بخواید هزینه هاتونو به دلار پرداخت کنید. تازه علاوه بر این هزینه ها، هزینه رفت و برگشت و هتل و غیره هم اضافه کنید... چرا که کمتر کنفرانس معتبری حاظره بدون حضور شما(غیر حضوری) پیپر شما رو بپذیره. پس توی این قضیه اگر من جای شما بودم یا کلا بی خیال کنفرانس میشدم و مستقیم میفرستادم یه ژورنال مناسب بدون پرداخت یه قرون، یا یه کنفرانس داخلی رو برای سابمیت بخشی از کار انتخاب می کردم!
من هم چون میخوام شهریور دفاع کنم بخشی از کارمو با اغماض فرستادم یه کنفرانس داخلی و کل کارو فرستادم یه ژورنال مناسب. البته نتیجه سابمیت پیپرم توی این کنفرانسی که ملی هم بود مثلا این شد که تا عمر دارم کنفرانس رو بوسیدم گذاشتم کنار!... هر چند پول کنفرانس هم از گرنت استادم بود و من دلم نسوخت واسش؛ و توی این کنفرانس سابمیت کردم واسه دفاع که اگه یه وقت داوری ژورنالم بیشتر از شهریور شد یه نیمچه پابلیشی داشته باشم!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neilabak , موج , AmiriManesh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۱,۹۰۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  آشنایی با وب کنفرانس Adobe Connect faraz_linux ۰ ۱,۷۵۲ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  وب کنفرانس و کلاس آنلاین faraz_linux ۰ ۱,۷۳۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: faraz_linux
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۲۳ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۲۴ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۱۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۰۷۷ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۳۸۶ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp
  text mining _ opinin mining adele_69 ۶ ۴,۸۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: saman96

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close