تالار گفتمان مانشت
کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining - نسخه‌ی قابل چاپ

کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining - neilabak - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ

سلام به همگی
من یه کنفرانس معتبر تا حدود یکی دو ماه دیگه ،تو زمینه ی پردازش متن میخوام .فارسی اینگلیسیش مهم نیست فقط میخوام حتما حداکثر تا یکی دو ماه دیگه باشه.
یکی خودم پیدا کردم ویلی نمیدونم کنفرانس خوبیه یا نه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوبه این یا نه؟

کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining - crevice - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ

من زمینه کاری شما رو خیلی آشنایی ندارم، اما این کنفرانس بله معتبره مطمئنا. اسپانسر یه دونه بیشتر نداشت اما ۲۵ دوره اش هست و همین نشون میده معتبره.
اما در مورد کنفرانس فارسی هیچ نظری در مورد اعتبار ندارم و نیازی هم به گفتن نیست!

در ضمن، شما مسئله مالی اش رو هم بررسی کنین که یه موقع تو ذوقتون نخوره با دیدن وضع دلار فعلی! (;

RE: کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining - neilabak - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  من زمینه کاری شما رو خیلی آشنایی ندارم، اما این کنفرانس بله معتبره مطمئنا. اسپانسر یه دونه بیشتر نداشت اما ۲۵ دوره اش هست و همین نشون میده معتبره.
اما در مورد کنفرانس فارسی هیچ نظری در مورد اعتبار ندارم و نیازی هم به گفتن نیست!

در ضمن، شما مسئله مالی اش رو هم بررسی کنین که یه موقع تو ذوقتون نخوره با دیدن وضع دلار فعلی! (;
ممنون از جواب !خوب شد گفتین اصلا به هزینش نگاه نکرده بودم! Big Grin
مخم سوت کشید !کنفرانس کم هزینه چطور میتونم پیدا کنم؟
زمینه ی کارم nlp هست . اینکه گفتید فقط یه اسپانسر داره چی رو نشون میده؟

RE: کنفرانس معتبر در زمینه ی text mining - crevice - 28 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۰۷ ب.ظ

(۲۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۱۶ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  ممنون از جواب !خوب شد گفتین اصلا به هزینش نگاه نکرده بودم! Big Grin
مخم سوت کشید !کنفرانس کم هزینه چطور میتونم پیدا کنم؟
زمینه ی کارم nlp هست . اینکه گفتید فقط یه اسپانسر داره چی رو نشون میده؟
معمولا(شاید نشود به همه تعمیم داد) کنفرانس های مطرح اسپانسر های خوبی چه از لحاظ کمیت و چه از لحاظ کیفیت دارند. هر چند من نمیدونم این اسپانسر چی چی بودش.
اما توصیه من به شما:
کلا کنفرانس های خوب هزینه هاشون بالاست(واسه زمینه من ۷۰۰ دلار به بالا)؛ واسه پردازش زبان طبیعی نمیدونم چه جوری باشه. کنفرانس های ارزون قیمت هم اکثرا(اگر نخوام بگم همه!) اینقدر کیفیت ندارند که بخواید هزینه هاتونو به دلار پرداخت کنید. تازه علاوه بر این هزینه ها، هزینه رفت و برگشت و هتل و غیره هم اضافه کنید... چرا که کمتر کنفرانس معتبری حاظره بدون حضور شما(غیر حضوری) پیپر شما رو بپذیره. پس توی این قضیه اگر من جای شما بودم یا کلا بی خیال کنفرانس میشدم و مستقیم میفرستادم یه ژورنال مناسب بدون پرداخت یه قرون، یا یه کنفرانس داخلی رو برای سابمیت بخشی از کار انتخاب می کردم!
من هم چون میخوام شهریور دفاع کنم بخشی از کارمو با اغماض فرستادم یه کنفرانس داخلی و کل کارو فرستادم یه ژورنال مناسب. البته نتیجه سابمیت پیپرم توی این کنفرانسی که ملی هم بود مثلا این شد که تا عمر دارم کنفرانس رو بوسیدم گذاشتم کنار!... هر چند پول کنفرانس هم از گرنت استادم بود و من دلم نسوخت واسش؛ و توی این کنفرانس سابمیت کردم واسه دفاع که اگه یه وقت داوری ژورنالم بیشتر از شهریور شد یه نیمچه پابلیشی داشته باشم!