زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه)

ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه)
راهنمایی( بیشتر(بچه های که الان دانشگاه های تهران داران ارشد بخصوص شبکه می خونن)
سلام به همه بچه های باحال مانشت. امیدوارم ایام به کام باشه.
من امسال دوباره برگشتم به سراغ رشته کامپیوتر تا بعد از دو سال دوباره شروع کنم
من خودم رشته کامپیوتر خوندم( اون موقع علاقه چندانی به کامپیوتر نداشتم اما خوب خوندم و یاد گیریم و سماجتام وافعا عالیه)امسال ارشد شبکه شرکت کردم و امیدوارم هم دانشگاه تهران قبول بشم ....(امسال همه ارشدیان همون جای مورد نظرشون.. انشالله قبول بشن)
اما سوال اصلی و راهنمایی که از بچه های ارشد و همچنین غیر ارشد دارم اینه که؟
من برای بعد از ارشد برای هدفی که دارم نیاز به پس انداز مناسبی دارم که باید طی همین دوسال همزمان با ارشد جمع کنم اما موندم چطوری اینکار رو بکنم.....! چون همزمان با هم، هم کار و هم درس واقعا مشکله بخصوص اگه بخواین که از نظر عملی هم سطح عملی خوبی(عالی ) داشته باشین .
برای سرمایه هم که نیاز به کار کردن هستش و اگه کار درارتباط با رشته خودمن باشه که خوبه اما اگه نباشه بدتر.......
دوستان .......ارشد چطوریه ؟ چقدر دانشگاه وقت می خواد و چقدر برای کار وقت می خواد؟
چه کار های برای دانشجویان ارشد( شبکه) هست ؟ و وقت لازم ا.ن کار و درآمدش چطوریه؟
اگه بخوایم مثلا ارشد شبکه بخونین اما مثلا طراحی سایت کنیم جقدر وقت می خواد و درامدش چطوریه ؟(کسی هست که این کارو بکنه)
اصلا اینطوری بگم خلاصه و مفید !
"دانشجویان ارشد چطوری همزمان (و چقدر )در امد دارن و چقدر وقت براش می زارن و کار های که انجام می دن تو چه زمینه های هست؟ و چطوری کار رو پیدا می کنن؟"
دوستان لطفا کمکم کنین چون برام واقعا مهم ...منمون از همتونHuh

چطوری میشه این موضوع رو برد صفحه اول و بالا
تا دوستان این موضوع رو ببین؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ق.ظ
RE: داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه)
این مطلبی که یکی از دوستان در مورد اولین تجربه ی کاری شون گذاشته بودن واسه من جالب بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۷ اسفند ۱۳۹۳, ۰۱:۲۲ ق.ظ
RE: داخواست راهنمایی (واقعا برام مهمه)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ ق.ظ)IT Expert نوشته شده توسط:  این مطلبی که یکی از دوستان در مورد اولین تجربه ی کاری شون گذاشته بودن واسه من جالب بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ممنون از شما که بلافاصله امدین
اتفاقا خوندمش، تو انجمن هم تقریبا همه نوشته ها رو خوندم اما به هنوز اطلاعات مناسبی برای تصمصیم گیری بدست نیاوردم
الان تقربیا یه ماه که با این موضوع کلنجار میرم چه کاری انتخاب کنم که اون سرمایه رو جمع کنم .!
من نظر من اون موقع برنامه نویسی سی و سی پلاس پیشرفتهو اشایی با برنامه نویسی وب بلد بودم اما ولش کردم الان هم نمی دونم که الان اگه باز برنامه نویسی وب انجام بدم همزمان با ارشد میشه انجام داد یا نه چقدر وقت می گیره؟(ارشد برای شبکه شرکت کردم )
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information درخواست راهنمایی ( خواندن دکترا یا نه ؟! - لطفا راهنمایی کنید ... ) aminomidi ۳ ۴,۴۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aminomidi
  هزینه انجام تحلیل آماری پایان نامه=واقعا سیصد هزار تومان؟؟؟!!! roebuck ۰ ۱,۵۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: roebuck
  معدل مهمه یا مقاله؟؟ yagmur0022 ۸ ۶,۱۷۱ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: stabesh
  واقعا رشته من چیست؟ کامپیوتر یا فناوری اطلاعات؟؟؟ سیدرضا بازیار ۳ ۲,۵۵۴ ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: سیدرضا بازیار
  چی بگم واقعا ؟؟!! سلطانی ۱۹۶ ۸۰,۰۹۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: سلطانی
  یعنی واقعا کسی با این موضوع مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ sarerahi ۴ ۴,۳۸۷ ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: ghaed
  تکمیل ظرفیت ارشد ۹۴ خیلی مهمه rahman9611 ۱ ۱,۶۱۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sude
  هفته اول شروع کلاس های ارشد غیبت کنم اشکالی داره ؟؟ خیلی مهمه برام rahman9611 ۴ ۲,۵۴۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: rahman9611
  هفته اول شروع کلاس های ارشد غیبت کنم چی میشه ؟ خیلی مهمه برام rahman9611 ۲ ۲,۱۴۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  کسی میتونه vlsm به روش Box Method رو برام توضیح بده؟ sarashahi ۴ ۲,۲۹۴ ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sarashahi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close