زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، مهندسی نرم افزار

ارسال: #۳۱
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ
سلام بچه ها، بانک تست کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار،۱۷۰۰ تست از ۳۲ فصل کتاب پرسمن ویراست هفتم،
تالیف مهندس ابراهیم علایی و مهندس فرزانه جلایر
همه تستها را هم تشریحی جواب داده
کتاب خیلی خوبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۰۹ ق.ظ
سلام بچه ها، بانک تست کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار،۱۷۰۰ تست از ۳۲ فصل کتاب پرسمن ویراست هفتم،
تالیف مهندس ابراهیم علایی و مهندس فرزانه جلایر
همه تستها را هم تشریحی جواب داده
کتاب خیلی خوبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۳, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ق.ظ)pier نوشته شده توسط:  
(13 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  مهندسی نرم افزار راهیان ارشد چطوره ؟ پرسمن که خیلی زیاده من اصن نمیتونم تمومش کنم موندم اینایی که میگن پرسمن خوندیم همه رو خوندن ؟!!

من ۲۱ فصل از پرسمن نسخه ۷ انگلیسی رو خوندم ،به این صورت که فصل رو روزنامه وار میخوندم تا ساختار مبحث دستم بیاد بعد با خوندن خلاصه هایی که تو سایت خود کتاب بود یه جورایی مطالب مهمش تو ذهنم برجسته میشد واگر لازم بود دوباره میرفتم تو متن اصلی که جا بیوفته برام موضوع. یه سری فایل خلاصه فارسی هم که از همینجا دانلود کرده بودم میخوندم تا اصطلاحات فارسیش مخصوصا تو تستها برام ناآشنا نباشه. سه چار فصلم که نشد بخونم و فقط خلاصه هارو میخوندم و اگه لازم بود متنو یه نگاهی مینداختم(بیشتر وقتام لازم بود ولی زمان نداشتم). برای یکی دو فصل هم اسلایدهای سامرویل رو خوندم که ولش کردم.
ایجوری ۴تا تست درست تونستم بزنم که یکیشو آخر امتحان موقع چک کردن پاسخنامم شک و پاک کردم، شد ۳تا درست. از نظر خودم نتیجه متوسط گرفتم.

دلیل نزدن دو تست دیگه:الان که فکر میکنم میبینم تست تحلیلی و مقایسه ای زیاد نزده بودم و اون مباحث رو عمیق نخونده بودم ، کلا هم منبع تست درست حسابی نداشتم. اگر سوالا طوری بود که محاسبات داشت مطمئنا اونا رو هم نمیتونستم بزنم.
توصیم اینه که پرسمن رو بخونید البته از روی یه ترجمه درست حسابی(من تجربه ای ندارم برای مترجما یا کتابای کنکوری) . در مورد حجمش هم که من کتاب دیگه ای نداشتم مجبور بودم اونم از رو مانیتور خوندم.
میشه ادرس سایت کتاب رو بزارید!
ارسال: #۳۴
۲۵ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۰ ب.ظ
پوران چطوره؟؟
ارسال: #۳۵
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ
سلام.بچه ها من یه مشکلی دارم . کتاب مدرسان خریدم.ولی خب ترجمه است دیگه .ترجمه اش هم بد نیست
ولی من یه مشکلی دارم سرعت خوندنم خیلی کندهیعنی نمیتونم روزنامه وار بخونم روزنامه وار خوندن سه چهار صفحه م میشه دو ساعت یا بیشتر که دیگه به دقیق خونی نمیرسم چون خسته میشم. میخوام بپرسم این مشکله منه که کندم یا بقیه هم اینجورین
اخ ه وقتی کتاب ترجمه ست کلمات عجیب یا غیر روان هم داره که یاد گرفتنو سخت میکنه و کند میکنه
اگه مشکل از منه کسی میتونه برای تند خوانی کمکم کنه؟ پیشنهادی داره؟
ارسال: #۳۶
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۳۱ ب.ظ
RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، مهندسی نرم افزار
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۶:۵۰ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها من یه مشکلی دارم . کتاب مدرسان خریدم.ولی خب ترجمه است دیگه .ترجمه اش هم بد نیست
ولی من یه مشکلی دارم سرعت خوندنم خیلی کندهیعنی نمیتونم روزنامه وار بخونم روزنامه وار خوندن سه چهار صفحه م میشه دو ساعت یا بیشتر که دیگه به دقیق خونی نمیرسم چون خسته میشم. میخوام بپرسم این مشکله منه که کندم یا بقیه هم اینجورین
اخ ه وقتی کتاب ترجمه ست کلمات عجیب یا غیر روان هم داره که یاد گرفتنو سخت میکنه و کند میکنه
اگه مشکل از منه کسی میتونه برای تند خوانی کمکم کنه؟ پیشنهادی داره؟
با سلام .
نه مشکل از شما نیست. درس مهندسی نرم افزار درس پیچیده و مفهومی هستش کلا" درسی هست که برای بار اول کلی وقت می گیره و یا حتی گاهی اوقات برای بار دوم که داری این درس رو میخونی وقت می گیره ولی از دفعات بعدی روون میشین توو خوندن.تست زنی هم که دارین, دیگه رو دور میوفتین. در نهایت میخوام بگم که مشکلی نداره نگران نباشید همه اولش اینجورین ولی بعدش درست میشه و نرم افزار میشه شیرین ترین درس کنکورتون. یه نکته ای رو هم با توجه به تجربه ام از خوندن این درس بگم که اگه از زمان مناسبی شروع کنید به خوندن این درس حتما" سر موعد زمانی مناسبی به اون حد ایده آل خودتون توو این درس میرسید.
موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: donya09
ارسال: #۳۷
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۰۸:۵۴ ب.ظ
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  ی ا

خیلی ممنونم.
راستی به نظرتون بهترین کتاب براش ه۸مین مدرسانه یا کتاب دیگه ای در کنارش توصیه می کنید؟
اگه ممکنه نظرتون رو برای منبع گسسته و ساختمان داده و طراحی برای کسی که پایه اش کمی ضعیفه بگید .البته منبعی که یا به خاطر روانیش بشه سریع خوند یا به خاطر حجمش که زیاد نیست. باز هم ازتون ممنونم
ارسال: #۳۸
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ
RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، مهندسی نرم افزار
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۵۴ ب.ظ)donya09 نوشته شده توسط:  
(08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  ی ا

خیلی ممنونم.
راستی به نظرتون بهترین کتاب براش ه۸مین مدرسانه یا کتاب دیگه ای در کنارش توصیه می کنید؟
اگه ممکنه نظرتون رو برای منبع گسسته و ساختمان داده و طراحی برای کسی که پایه اش کمی ضعیفه بگید .البته منبعی که یا به خاطر روانیش بشه سریع خوند یا به خاطر حجمش که زیاد نیست. باز هم ازتون ممنونم
براتون پیام خصوصی فرستادم. به کنترل پنل خودتون مراجعه کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۵۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۰۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۶۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۰۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۴۹ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۱۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close