زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از الان تا زمان اعلام نتایج!!!!

ارسال: #۱۶
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
RE: از الان تا زمان اعلام نتایج!!!!
هیچوقت ASP رو از دست ندید. از ما نصیحت Big Grin در کنارش کار با sql server رو هم یاد یگیرید!
دوستان شبکه دوست(!) میتونید کتاب های cisco رو بخونید و روی packet tracer شبیه سازی کنید! windows server رو هم حتما کار کنید که خیلی به درو میخوره

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020
ارسال: #۱۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۳۸ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  منم بعد از کنکور php رو شروع کردم ؛ میخوام زبانم بخونم؛شما زبان چی میخونید¿
زبانو ک احتمال زیاد هرچی بخونم همراشه. کاملا متوجه شدم ضروریه!
با نرم افزار جی مموری و احتمالا ۵۰۴ و کلی کلمه از زبان تخصصی میریزم توش

(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  هیچوقت ASP رو از دست ندید. از ما نصیحت Big Grin در کنارش کار با sql server رو هم یاد یگیرید!
من asp , sql server کار کردم. به نظر شما یادگیری asp بهتر از php هست؟ میشه دلیلتونو بدونم؟
ارسال: #۱۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط hasna00.)
زبان برای گرامر کتاب گرامر مبتکران نوشته ی شهاب اناری

منم بین همه اینا با php بیشتر موافقم
php آدم و سرگرم میکنه شدید
فقط دوستان حواسشون باشه - به شدت اعتیاد آوره - ههههههههههههههه

خدا بگم چیکارتون نکنه
همین الان که داشتم پیام میذاشتم رونالدو گل زد
اصن تو شانس اولیم ما ایرانیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin2020 , maneshty
ارسال: #۱۹
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  من هنوز تو تعطیلاتم ولی به محض برگشت به خونه میرم سراغ فریم ورک های PHP
ASP.NET به دلیل داشتن ادیتوری مثل Visual Studio کار باهاش نسبت به PHP آسونتره و برای PHP کد نویسی بیشتری لازمه پس لازمه واقعا بهش علاقه پیدا کنی
من که دیوونش شدم دیگه ولش نمیکنم Big Grin

(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  منم واسه PHP و زبان برنامه دارم، به شبکه که هیچ علاقه ای ندارم .

اگه منابع خوبی برای php و زبان سراغ دارید لطفا معرفی کنید

عزیز شما برو تو سایت P30download قسمت فیلم آموزشی میتونی هرچی دلت بخواد برای طراحی وب پیدا کنی البته زبان اصلی
برای شروع هم یه ویدئوی آموزشی فارسی وجود داره که خودم از learnbb دانلود کردم ولی قضیه برای خیلی وقت پیشه الان نمیدونم باشه یا نه. خلاصه که برای شروع W3School و این فیلم بهترین منابعن به نظرم

مرسی ، فیلم هایی که تومکتب خونه هست چطوره ؟ البته مقدماتی بلدم می خوام پیشرفته ترش رو یاد بگیرم؟ طوری که به درد بازار کار بخوره
ارسال: #۲۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ب.ظ
RE: از الان تا زمان اعلام نتایج!!!!
ممنون میشم دوستان برای هر مبحث در بخش مربوط به خودش تاپیک باز کنند
اگر شما به بحث پیرامون تخصص ها و شاخه های مختلف به جنبه سرگرمی نگاه میکنید ، ما تا وقتی که بخش مجزایی براش در مانشت داریم به این دید بهش نگاه نمی کنیم

شروع برخی بحث ها خود به خود باعث شاخه پیدا کردنش میشه .
ما نمیگیم بحث نکنید فقط میگیم هر بحثی در طبقه خودش تا اعضایی که به واسطه علاقه شون در اون بخش اشتراک دارند هم بتونن از این موارد بهره مند بشن

این تاپیک کاملا مشمول موارد بسته شدن هست
منو ببخشید
good-wishes، در تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خانم نازنین با من هماهنگ کردید اما قرار بر این نبود

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۷۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۳۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  تعویق زمان کنکور ارشد sima84 ۰ ۱,۵۲۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  زمان جستجوی درخت fateme.sm ۰ ۱,۶۱۱ ۰۶ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fateme.sm
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۴۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
Exclamation زمان برگزاری کنکور ارشد ۹۸ به تعویق افتاد elect ۲ ۲,۷۰۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۸۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close