زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد چی بخونم؟؟

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Miss java.)
ارشد چی بخونم؟؟
سلام دوستان.
من واقعا موندم که ارشد چی بخونم؟؟
بین نرم افزار و گرایش های مختلف آی تی که هیچ وقت نفهمیدم دقیقا چند تا هستن (به جز امنیت و شبکه )حسابی موندم.
خودم از توی چیزایی که تا حالا باشون سر و کار داشتم مباحث مربوط به طراحی شی گرا و دیتابیس به طور کلی خیلی دوست داشتم. توی کد زدن باید گفت خیلی متوسط هستم. یعنی مثل این پسرها نیستم که تو دو روز یه زبونو یاد میگیرن. ولی خوب بد هم نیستم. خواهش میکنم اگه اطلاعی در این زمینه دارین راهنمایی بفرمایین. در ضمن سطح دانشگاه هم برام خیلی مهم هست. اگه در مورد گرایش های یه دانشگاه خاص خبر دارین هم ممنون میشم راهنمایی کنین.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ
ارشد چی بخونم؟؟
سلام
گرایش های آی تی توی دفترچه ۴ تا هستن اما بیشتر از این تعدادن.
دوتاش که شبکه و امنیت هستن و شما بهش اشاره کردین.
تجارت هست و خود آی تی که توی این دروس بجای معماری باید اصول مدیریت بخونید.
گرایشای دیگه هم سیستم های چند رسانه ای و فناوری اطلاعات پزشکی هست که تو دوسه تا دانشگاه فقط هست.
مدیریت سیستم های اطلاعات زیر مجموعه همون آی تی میشه (یعنی همون ضرایب) که از اسمش مشخصه با مدیریت سرو کار داره و تو خواجه نصیر و رازی کرمانشاه هست.
یه گرایشم هست سامانه شبکه ای. که فکر کنم مربوط به شبکه اجتماعی یا همچین چیزی میشه، دقیق یادم نیست. فقط میدونم با شبکه ای که ما میشناسیم خیلی تفاوت داره.
اینجا تا حدودی توضیح داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه با دیکشنری سرو کار داری یه سر به اینجا بزن:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۵۵۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۲۰۷ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۵۰۹ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  برای درس شبکه و امنیت از رو چی بخونم؟؟؟ shahryar711 ۲ ۳,۳۱۴ ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع کارشناسی ارشد چی بخونم خوبه؟ MTtajare ۲ ۲,۵۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: so@
  منابع کارشناسی ارشد چی بخونم خوبه؟ MTtajare ۰ ۱,۶۱۷ ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: MTtajare
Question معماری و منطقی بخونم؟ saeedmihan ۱۳ ۵,۹۲۲ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedmihan
  برای ارشد چی بخونم؟ SETJ ۴ ۴,۶۹۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: SETJ
  تجارت الکترونیک بخونم یا نرم افزار؟ asadi.hasan ۱۱ ۹,۹۱۲ ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: کنکور۹۵
  چه منابعی برای کنکور دکترای ای تی بخونم بهتره؟؟؟ elsaa ۴ ۴,۹۹۵ ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Zafz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close