زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارزش دارد برای آزاد،ریاضی مهندسی بخوانم یا نه؟

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ، توسط fatima1537.)
ارزش دارد برای آزاد،ریاضی مهندسی بخوانم یا نه؟
دوستان سلام
من واسه کنکور آزاد خودمو آماده می کنم.اصلا ریاضی مهندسی پاس نکردم چون کارشناسی ناپیوسته بودم.حالا میخوام بدونم اگه خودم شروع کنم به خوندنش ارزش داره یا نه؟می تونم از حل تستهاش بر بیام یا نه؟چند تا تست ازش می دن؟
باتشکر

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۵۷ ب.ظ
ارزش دارد ریاضی مهندسی بخوانم یا نه؟
آزاد کجا؟
اگه پاس نکردی به نظر من خیلی سخته بخوای کنکوری آماده بشی براش، اگه میتونی تو درسهای دیگه جبران کنی کنار گذاشتنش زیاد هم غیر معقول نیست! واسه آزاد ریاضیات ۲۰ ۳۰ هم کفایت میکنه

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۰۹ ب.ظ
RE: ارزش دارد ریاضی مهندسی بخوانم یا نه؟
(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  آزاد کجا؟
اهواز.یعنی میشه با آمار و گسسته درصد خوبی آورد؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  
(04 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۷ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  آزاد کجا؟
اهواز.یعنی میشه با آمار و گسسته درصد خوبی آورد؟
درصد خوب نمیدونم ولی درصدی برای قبولی میشه آورد

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۹ ق.ظ
(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۸ ب.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  درصد خوب نمیدونم ولی درصدی برای قبولی میشه آورد

منظورم از خوب همون قبولیه Big Grin قبولی باشه نمره اش ناپلوئنی هم باشه کفایت میکنهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

۰
۰
ارسال:
۰۵ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۱۸ ق.ظ
به نظر من هم یه درس حتی اگه ساده هم باشه وقتی آدم نگذرونده سخته بخواد واسه کنکور بخونه و حتی اگه خوند سریع یادش میره و نمیتونه سر جلسه تست بزنه اما چون ریاضی درس مهمیه (اکثرا پایین میزنند) به نظرم ارزششو داره بری کلاس.اما خود دانی!
۰
۰
ارسال:
۰۶ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۷ ب.ظ
با این حال من پیشنهاد می کنم ریاضی مهندسی را بخونید. گرچه قدری سخت‌تر از آمار و گسسته است ولی احتمالا سوالها را راحتتر می توانید جواب بدید نسبت به دو درس دیگر. با این حال بهتره که در دو درس تسلط پیدا کنید و اون یکی هم یه یه چیزهایی بلد باشید. مهندسی چندان پیشنیاز هم نداره.

دو قدم نیست بیش این همه راه/ راه نزدیک شد سخن کوتاه
یک قدم بر سر وجود نهی / وان دگر در بر ودود نهی
۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۸۹, ۰۴:۱۷ ب.ظ
صد درصد تمام ریاضی‌ها رو بخون-اما ریاضی مهندسی میتونی با کتاب مدرسان شریف شروع کنی من خودم دقیقا شرایط شمارو دارم با همین کتاب شروع کردم الان دو فصل رو از اول مهر تموم کردم دارم تست میزنم اولش خیلی سخت یاد میگیری اما یه ذره احساس ناامیدی نمیکنم و مثل خوردن شکر برام شیرینه چون امید به قبولی دارم درسیه که تست هاشو براحتی میتونی بزنی حالا سری‌ها کمی سخت هست اما امید به این داشته باش که تست‌ها قابل حل باشه.
اصلا هیچ ریاضی رو از دست نده خیلی مهمه یا باید تخصصی رو قطب کنی یا ریاضی رو مشترک رو هم که خوب الی ماشا اله همه قبولی‌ها ۴۰ میزنن من خودم ریاضی رو قطب کردم و با تمرکز خوبی میخونم سال قبل هم محاسبات و گسسته خوندم
متاسفانه ۱۰ درصد زدم امسال مطمئنم با وقتی که برا ریاضی گذاشتم از پسش بر میام

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۱,۷۲۱ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۵۶ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نمره کل نهایی شبانه بیشتر از روزانه Mania92 ۶ ۵,۱۵۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  قبول نهایی شبانه و عدم ثبت نام siiib70 ۷ ۵,۸۶۹ ۰۹ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۲,۳۷۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۷ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۷۲ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close