زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی نرم افزار - کامپیوتر ۹۳

ارسال: #۳۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی نرم افزار - کامپیوتر ۹۳
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  آخه نکته سوال اینه که کلاسای انتخاب شده نباید مجاور باشن این الگوریتم از شیوه حریصانه استفاده میکنه و چون کلاسا مرتب هستن هر بار بزرگترین کلاس ممکن انتخاب میشه یعنی یکی در میون کلاسا رو انتخاب میکنیم از بزرگترین کلاس شروع میکنیم که میشه c(n-2)+vk نمیدونم شاید راه حل من اشتباه باشه شما راه حلتون رو بدید شاید من اشتباه میکنم

در ضمن وقتی vk انتخاب بشه دیگه نمیتونیم کلاس قبلیش رو انتخاب کنیم یعنی c(n-1) نمیتونه انتخاب بشه پس دیگه max گرفتن که معنی نمیده

کاش این هوش و حواسی که بعد از جلسه فوران میکنه رو همون سر جلسه داشتیمSad
الان دوباره حل کردم میبینم گزینه اول درسته. با ۳ تا کلاس در نظز گرفتم. با گزینه اول یا کلاس وسط انتخاب میشه یا مجموع ۲تا کلاس اول و سوم (هرکدوم که بیشتر باشه) اینجوری دیگه ۲ تا کلاس کنار هم انتخاب نمیشن... دقت کنید که (کا)c مجموع کل کلاسا از اول تا خونه (کا) هست.
سوال از ما بیشترین ظرفیت قابل تخصیص رو خواسته شما همون ۳ تا کلاس رو در نظر بگیر دیگه کلاس وسط انتخاب نمیشه که ظرفیت کلاس اول ۱یه کلاس دوم ۲ تا و کلاس سوم ۳ تا حالا بیشترین تخصیص میشه کلاس سوم +کلاس اول که در مجموع ۴ تا تخصیص داشتیم اگه کلاس وسط انتخاب بشه ظرفیت ما میشه ۲ اصلا هر تعداد کلاسی رو در نظر بگیریم بیشترین تخصیص میشه با همین رابطه گزینه ۳ شما امتحان کنید ببینید جواب میده یا نه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهربان مادر
ارسال: #۳۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ)مهربان مادر نوشته شده توسط:  ولی من" غلط، درست "زدم یعنی اشتباس؟
اولی که مطمئنم درست میشه
دومی هم هر چی باهاش کلنچار رفتم حس کردم درست میشه چون گفته بود همه چیز یکتا هستن، مسیر وزنا و .....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , مهربان مادر , kaka22
ارسال: #۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ)pderakhshanfar نوشته شده توسط:  دوستان سوال ۹۸ رو مطمئنید گزینه ۲ میشد ؟

من lgn دراوردم ! چون بعد از اینکه یه بار یه ماتریس مشترکو توش ضرب میکردیم ستونش مشخص میشد .

بعدش باید به ازای هر n تا عنصر اون ستون تو ماتریس‌های ورودی مشابه صفر میذاشتی ! که یعنی‌ هردفعه میتونستی یکی‌ از اون n تا رو چک کنی‌ یه‌جورایی شبیه search در n عنصر میشد که اونم بهترین مرتبش lgn هستش .
آرایه مرتب نیست که بشه با lgn جست جو کرد
بنظرم با مرتبه n میشد فهمید کدوم سطره و با یه مرتبه n دیگه ستون در میومد، که در کل مرتبه n میشه
ارسال: #۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ ب.ظ
سوال ۹۹ صفحه ۳۶۵ کتاب سپاهان دقیقه همین سوال که گزینه ۱ درسته!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdiazadbar
ارسال: #۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۳ ب.ظ)sanfrancisco_me نوشته شده توسط:  سوال ۹۹ صفحه ۳۶۵ کتاب سپاهان دقیقه همین سوال که گزینه ۱ درسته!

جوابه چه سوالی؟
ارسال: #۳۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
بچه ها اون سوال فلوید درست و دومی غلط زدم.
اولی که چند سال پیش تست بوده ودومیم اگر گراف جهت دار باشه غلط می شه مثل شکل زیر

فایل‌(های) پیوست شده

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۲۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close