زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سال ۹۱ سوال ۵۶ جابجایی کاراکترهای زوج و فرد رشته های زبان منظم

ارسال:

fas پرسیده:

سال ۹۱ سوال ۵۶ جابجایی کاراکترهای زوج و فرد رشته های زبان منظم

سلام
این سوال چه طور منظم شده میشه کامل توضیح بدید؟
به نظر من l پریم هست(یعنی یک زبان جدید) و متمم زبان l نیست!

فایل‌(های) پیوست شده

۱
ارسال:

Riemann پاسخ داده:

RE: سوال ۵۶ نظریه ۹۱

به این عمل میگن shuffle و یه جورایی شبیه بور زدن میمونه، عمل شافل که روی یک زبان منظم اعمال بشه زبان حاصل هم منظم میشه، در ضمن یکی از تمرین های کتاب لینز هم فکر کنم باشه شبیش.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  گرامر زبان انگلیسی:صفت های ed و ing دار cyruskingsolomon ۳ ۲,۶۱۸ ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  رشته های فنی *تعمیرات* رو هم یاد بگیرن fardinamiri ۰ ۱,۷۵۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۴ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۵۸۰ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  تعداد رشته های n بیتی hamedsos ۲ ۲,۶۹۳ ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۴۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  فروش کتاب های منبع رشته کامپیوتر و it Alifarki ۰ ۱,۸۲۶ ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Alifarki

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close