زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث آزاد و درد دل دوستان پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ۹۲

ارسال: #۶۱
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط raminmz.)
RE: بحث آزاد و درد دل دوستان پس از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن ۹۲
(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  دوستان یه خبری اینجا خوندم گفتم شاید الان هم کمکی بهتون بکنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  دانشگاه ازاد جا به جایی نداره ۹۰ درصد اینو میدونم
عه ! نمیدونستم . یعنی جدیدا دیگه نمیذارن ؟ آخه یادمه یه دوستی داشتم سال ۹۰ -۹۱ بود داشت از آزاد یه استان به یه استان دیگه جابجایی میکرد . یادمه خودم واسطه شدم که طرف جابجاییش رو پیدا کنه . اون موقع مشکلی نداشت . شاید الان قوانین عوض شده.
جابجایی نداره اما میهمان دائم داره اگه دانشگاه مبدا قبول کنه. مدرک هم صادره از دانشگاه مبدا هستش

(۱۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ق.ظ)Breeze نوشته شده توسط:  
(09 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  بچه ها اگه بخام همین تکمیل رو رزرو کنم و داشته باشمش ولی بعدن برم چی کارباید کنم ؟ شهریه ثابتو باید بریزم ؟

راهنمایی لطفن
عزیزم شما که نزدیکی .. یه مین برو بپرس خیالت راحت بشه .
من شنیدم ترم بعد هم بری قبول میکنن ولی مطمئن نیستم Blush
دانشگاه ازاد تا دو ترم رزرو نگه میداره کاری هم نمی خاد انجام بدی فقط بعداً بخواهی بری ثبت نام اون دو ترم جزء سنواتت رد میشه و باید دو تا نصف شهریه ثابت رو بریزی ، مدت تحصیلتم ۶ ترمه که ۲ تاشو مرخصی رد میکنن می مونه ۴ ترم شاید ۱ یا ۲ ترمم هم تمدید کنن این دیگه بستگی به واحد دانشگاهیت داره
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۶۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
برای مهمانی گرفتن از دوستان کسی اطلاعی داره که باید دو شهریه ثابت بریزیم یانه؟
چطوره هزینه اضافی دریافت می کنند؟
۱
۰
ارسال: #۶۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
سلام دوستان کسی آقای دکتر برنا و قلی زاده رو میشناسه؟و اینکه کسی هست درسهای زیر رو پاس کرده باشه:
الگوریتم های پیشرفته,الگوریتم های هندسه محاسباتی ,الگوریتم موازی

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۱
۰
ارسال: #۶۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ ب.ظ
سلام دوستان
یه دوستی دارم مهر ماه توی اراک قبول شد و یه ترم رو اونجا خوند.حالا تکمیل ظرفیت توی همون رشته توی تبریز قبول شده.کسی می دونه چه مراحلی رو باید طی کنه تا بتونه از اراک بیاد به تبریز؟راستی پایان خدمت هم داره.فقط یه مشکل بزرگی که هست اینه که نمرات امتحانای این ترمشو توی اراک هنوز نزدن و فکر کنم به این زودی ها هم نمی زنن.راستی واحد هایی که توی اراک پاس کرده رو توی تبریز قبول می کنن که دوباره نخونه؟؟
ممنون میشم کسی جواب بنده رو بده.

زخم زبان از زخم شمشیر بدتر است.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid607
ارسال: #۶۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ب.ظ
سلام بچه ها.کسی راجع به هوش مصنوعی و رباتیک که فقط واحد کازرون داره اطلاعی داره؟آخه توی مجموعه مهندسی کامپیوتر اگه دیده باشین تو سایت آزمون دانشگاه آزاد ۴ گرایش هست یکیش مهندسی کامپیوتر گرایش معماری،دومی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم،سومی مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و چهارمی هوش مصنوعی و رباتیک هست که بر خلاف اون سه تا اولش اسمی از مهندسی کامپیوتر نیاورده.به نظرتون دلیلش چیه؟واسه ادامه تحصیل دکترا مشکلی پیش نمیاره؟
۰
۱
ارسال: #۶۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ب.ظ)leila taghizade نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.کسی راجع به هوش مصنوعی و رباتیک که فقط واحد کازرون داره اطلاعی داره؟آخه توی مجموعه مهندسی کامپیوتر اگه دیده باشین تو سایت آزمون دانشگاه آزاد ۴ گرایش هست یکیش مهندسی کامپیوتر گرایش معماری،دومی مهندسی کامپیوتر گرایش نرم،سومی مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و چهارمی هوش مصنوعی و رباتیک هست که بر خلاف اون سه تا اولش اسمی از مهندسی کامپیوتر نیاورده.به نظرتون دلیلش چیه؟واسه ادامه تحصیل دکترا مشکلی پیش نمیاره؟

از دوستان کسی جواب سوال منو نمیدونه؟لطفا اگه کسی میدونه جواب بده.ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط fas.)
سلام
از بچه ها به نظرتون آیتی گرایش تجارت در خونه برم بهتره یا نرم علوم تحقیقات فارس؟ از لحاظ کاری فرق می کنند؟
تا علوم تحقیقات هم ۳ ساعتی راه دارم! نظر بدید!

Heart
lighting
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۰۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۶۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  بحث و بررسی پیرامون بیگ بنگ و شکل گیری حیات marvelous ۳ ۵۹ ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۷۹۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close