زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون های جامع اینترنتی مدرسان IT

ارسال:
۲۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط hoomanab.)
آزمون ۱و ۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آزمون ۳

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تقدیم به شما Smile

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: damash , novinaa , tarane1992 , nickali , sixsixsix , Esi Si , ecsi , msalehi1991 , f2000 , minami , sheriff , انرژی مثبت , pooyaa , hamedit89 , abibib , abji22
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
RE: آزمون های جامع اینترنتی مدرسان IT
انجام وظیفه بود.Smile
باشه حتما میذارم

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: novinaa
ارسال:
۰۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
ویرایش شد!

- استیو جابز
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Esi Si , novinaa , abji22
ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ
سلام
خیلی ممنون . فکر کنم یکی از لینک ها رو اشتباه گزاشتید . جفتش یکیه Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۴۸۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۶۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  سئو سایت و بازاریابی اینترنتی kashimc1 ۲ ۲,۷۸۳ ۲۴ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: saramoss
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۵,۰۵۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  منبع درامد سایتهای اینترنتی jahan19 ۵ ۴,۴۴۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۹۴۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۷۲۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۵۰۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۴۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۵۹ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close