زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش کردستان؟؟؟؟؟

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ق.ظ، توسط مانشتی.)
هوش کردستان؟؟؟؟؟
سلام دوستان،من با رتبه نجومی ۵۶۷ هوش امسال شانس خیلی کمی برای روزانه و شبانه دارم
از طرفی هزینه شبانه و غیر انتفاعی رفتن رو هم ندارم ،راستش خیلی بدم نمیاد یه سال دیگه شانسمو امتحان کنم چون خیلی درسها رو امسال نخوندم و تست هم خیلی کم کار نکردم
میدونم عملا فقط شانس روزانه کردستان و شبانه شهرهای کوچیک رو دارم،اگه جای من بودید روزانه کردستان رو انتخاب میکردید؟ Huh خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه کردستان داره کمک کنه تا بتونم بهتر تصمیم نهایی رو بگیرم،مرسی Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ق.ظ
هوش کردستان؟؟؟؟؟
خب خودت که میگی زیاد کار نکردی با این حال بد نشدی به نظرم یه سال دیگه بشین بخون رتبت تک رقمی میشه ولی اگه حوصله خوندن نداری یا شاید امکان خوندن مجدد نداری پس برو.ولی اگه امسال با یه برنامه خوب پیش بری مطمئنا موفق تری و دیگه نگران اینکه دانشگات چه جوریه نداری
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
RE: هوش کردستان؟؟؟؟؟
من کارشناسی دانشگاه کردستان بودم

به نظر من اگه می‌تونید امسال هم بخونید بهتر ولی اگر نمی تونی انتخابش کن

دانشگاه کردستان وضعیتش خوب نیست فقط از هیچی بهتره

استادهای خوبی داشت برای هوش ولی همه رفتند خارج از کشور

الان فکر نکنم استادای خوبی داشته باشه

غذاش خوب نیست

خوابگاه تقریبا خوبه برای کارشناس ارشدها

دیگه نمیدونم چی بگم

اگه سواله خاصی داری بپرس؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی , polarisia
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ ب.ظ
هوش کردستان؟؟؟؟؟
با افزایش ظرفیت امسال هم نمیشه بهتر از کردستان قبول شد ؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط مانشتی.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  من کارشناسی دانشگاه کردستان بودم

به نظر من اگه می‌تونید امسال هم بخونید بهتر ولی اگر نمی تونی انتخابش کن

دانشگاه کردستان وضعیتش خوب نیست فقط از هیچی بهتره

استادهای خوبی داشت برای هوش ولی همه رفتند خارج از کشور

الان فکر نکنم استادای خوبی داشته باشه

غذاش خوب نیست

خوابگاه تقریبا خوبه برای کارشناس ارشدها

دیگه نمیدونم چی بگم

اگه سواله خاصی داری بپرس؟

مرسی از راهنماییUndecided
والا انرژی خوندن دوباره رو دارم ولی خب از طرفی امکان قبولی داشتن و نرفتن یه جورایی ریسکه،اصلا مشخص نیست کنکور بعد چه اتفاقی میفته ،اصلا شاید همین رتبه‌ام نیارم حتی اگه بیشتر وقت بذارم ضمنا نمیشه به این سیستم آموزشی کشور هم اعتماد کرد شاید کنکور تغییر کنه شایعاتشم شاید به گوشتون رسیده باشه، البته اینا همش احتماله ولی بهرحال باید در نظر گرفت،نمیخوام ناشکری کنم ولی واقعا رتبه مرزی اوردن دردسره،بری امکان پشیمونیه نری هم همینطور!

در مورد دانشگاه کردستان هم سوال والا زیاده، راستش من بچه شمالم،مازندران، اصلا از دانشگاه‌ها و مردم اونور اطلاعاتی ندارم واسه همین وسواسم زیاده که انتخاب کنم یا نه، چیزی هم که مهمه برام سطح علمی حال حاضر دانشگاه و زندگی در اونجاست،خوابگاه که الحمدلله گفتید خوبه،غذا رو هم میشه یکاری کرد، خوابگاهش داخل دانشگاهست؟ و کلا زندگی تو سنندج چه جوریاست؟(برای یه شمالی البتهSmile)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ)arghavansabz نوشته شده توسط:  با افزایش ظرفیت امسال هم نمیشه بهتر از کردستان قبول شد ؟

اونطور که من شمردم حدودا ۸۰ نفر به ظرفیت روزانه و شبانه هوش اضافه شده ولی خب نمیشه قطعا گفت شرایط امسال بهتره چون این همپوشانی رتبه هاست که تعیین کننده شرایط قبولی هر ساله، که اونم قابل حدس نیست ولی خوشبینانه اش اینه که خیلی نسبت به پارسال تغییر نکنه شایدم همپوشانی بیشتر باشه و شرایط قبولی راحت‌تر ولی خیلی احتمالش کمه برای امسال(با توجه به یکی شدن دفترچه ها)
اگه بخوایم شرایط روزانه پارسال رو در نظر بگیریم عملا فقط شانس کردستان رو دارم اونم نه قطعا! البته روزانه کرمان و یزد هم احتمالش هست ولی خیلی ضعیف
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط sina_n.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  در مورد دانشگاه کردستان هم سوال والا زیاده، راستش من بچه شمالم،مازندران، اصلا از دانشگاه‌ها و مردم اونور اطلاعاتی ندارم واسه همین وسواسم زیاده که انتخاب کنم یا نه، چیزی هم که مهمه برام سطح علمی حال حاضر دانشگاه و زندگی در اونجاست،خوابگاه که الحمدلله گفتید خوبه،غذا رو هم میشه یکاری کرد، خوابگاهش داخل دانشگاهست؟ و کلا زندگی تو سنندج چه جوریاست؟(برای یه شمالی البتهSmile)

بله خوابگاه داخل دانشگاهست

از نظر زندگی هم سنندج شهر صنعتی نیست و برای این جور رشته کار نیست مگر این که استاد ترم پایینی‌ها بشی و یا استاد حل تمرینو اینا

مردمشم خیلی خوبن و با فرهنگ

در کلاس ما سه تا شمالی بود. دانشگاه سطح علمی بالای در فنی مهندسی نداره
ولی در بقیه مسائل شهر خیلی خوبیه اگه خواستی آدرس فیس بوک یکی از این دوستان شمالیمو بهت میدم یا شماره موبایلشو که یه شمالی بهت بگه سنندج چه جوریه
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۳ ب.ظ، توسط مانشتی.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۸ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  [quote='مانشتی' pid='27375' dateline='1306634548']
اگه خواستی آدرس فیس بوک یکی از این دوستان شمالیمو بهت میدم یا شماره موبایلشو که یه شمالی بهت بگه سنندج چه جوریه

اوکی،نمیخواد،دیگه تصمیممو گرفتم که نزنم،مرسی از راهنماییت Heart
فقط برای آخرین سوال در مورد دکتر فردین اخلاقیان و دکتر سید بهرام ظهیراعظمی چقدر اطلاع داری؟ اساتید ارشد همین ۲ تا هستند؟ اسمشونو از صفحه هیئت علمی کامپیوتر تو سایت دانشگاه گرفتم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۸۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۵۹۱ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  ماجرای نخبه کردستانی که دستفروش شد! H-Arshad ۱ ۶۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۱۱,۹۳۸ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  هوش راهیان ارشد یا هوش نصیر ؟ edward71 ۸ ۱۰,۲۶۷ ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  رتبه ۳۰۷۷ نرم افزار- ۴۰۸۳ هوش - ۳۱۳۱ معماری- ۴۱۳۵ الگوریتم - قبولی : هوش غیرانتفاعی Kh_khalily ۱ ۳,۳۲۲ ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: delete4all
  رتبه ۱۱ هوش- هوش شریف puria ۸ ۴,۸۴۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: iwes
  هوش تهران یا هوش امیر کبیر Mehrzad4 ۰ ۱,۹۱۹ ۰۵ تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mehrzad4
  هوش امیر کبیر یا هوش دانشگاه تهران amirirma ۱ ۱,۴۹۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: amirirma
  با ۱۵۰۰ هوش شبانه هوش کرمان یا روزانه هرمزگان یا شبانه هرمزگان رو می شه آورد؟ نازین ۱ ۱,۷۹۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: نازین

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close