زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون جامع سنجش

ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ق.ظ
آزمون جامع سنجش
سلام
من امروز اولین آزمون آزمایشیم رو دادم. آزمون های جامع سنجش رو شرکت کردم. نمی دونم سطح سوالات این آزمون ها چجوریه؟ به نظرم خیلی سوالات آسون و سطح پایین بود. یعنی توی هیچ کدوم از تستای مشترک و تخصصی، سوال جدید و طرح شده ای که نمونه ی قبلی نداشته باشه نبود اصلا!

اینجا کسی هست که این آزمونا رو شرکت کرده باشه؟ خواستم ببینم ارزیابی شما از آزمون های جامع سنجش چیه؟
البته من خودم خیلی بی دقتی کردم و خوب ندادم ولی در کل سوالا آسون بود.

به نظرتون جامعه ی آماریش چه جوریه؟ و اینکه چجوری میشه دقت رو بالا برد؟ چون من الان همه ی راه حل های تستای مشترک رو مثلا بلد بودم ولی به خاطر بی دقتی... الان توی این فرصت باقیمانده درست شدنیه آیا؟!

آخر همه چیز خوب میشه. اگه نشد، یعنی هنوز آخرش نرسیده...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
آزمون جامع سنجش
سلام
اینکه میگید خیلی راحت بوده یعنی در چه حد؟ راحت نسبت به پارسه و مدرسان یا راحت نسبت به کنکور سراسری ها؟
من قصد کرده بودم جامع آخری سنجش را ثبت نام کنم. اگه اینطور که میگید بیخیال بشیم

New LifeHeart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۵,۰۰۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۹۱ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۳۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۱ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۳۹ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۳۲۱ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۷۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۹۸ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۸ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۸۵ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close