زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه

ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط ریحان.)
خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه
بچه ها چرا اینقدر در مورد منبع کامپایلر کم صحبت شده؟ به خصوص که حالا با این وضعیت جدید ضرایب خیلی اهمیت پیدا کرده...پوران هم به نظر جالب نیست.ویس نظریه دکتر کارگهی رو که با جزوشون خوندم متوجه شدم چقدر کسی که اینا نخونده از اصل کار جدا افتاده و تازه فهمیدم ارشدی خوندن یعنی چی...حالا سوالم اینه کسی ویس یا جزوه دکتر کارگهی را خونده؟ نظرتون چیه؟ ویس حتما لازمه؟ جزوه کامپایلرشون چی؟ بخونیم حتما؟؟؟ منبع خاص و کاملتر دیگه ای سراغ دارین؟البته منظورم برای سال بعد و باداشتن فرصت مناسبه هاو...و...و..

تنبلی دزد آرزوهاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه
بچه هاییکه متنو خوندین شماهم جواب مورد نظرتون رو بدین...لطفا فقط خواننده نباشین...من فقط برای سوالهام به اینجا دسترسی دارم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۳۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ ب.ظ
اون جوابی که من میخواستم رو که دقیق کسی بهش اشاره نکرد..خودم که ویس را گوش کردم حالا اقلا جواب را بدم برای یکی دیگه... ویس دکترکارگهی دقیق مثه کامبایلر بوران است....حتی مثالهاشون.....

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال:
۲۷ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ب.ظ
سلام از دوستانی که کامپایلر خوندن میخوام که تجربشونو به ما هم بگن کتابای زیادی معرفی شده نظر شما چیه؟ پوران، راهیان ارشد، پارسه، مدرسان شریف کدوم بهتره خواهشا سریع جواب بدید
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ ب.ظ
مثل اینکه تا الان کسی کامپایلر برای کنکور نخونده!! چرا هیچ کس نظری نمیده؟! Sad
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ ب.ظ
دوستان گرامی من یک هفتست دارم کامپایلرمیخونم به یک جمع بندی کلی رسیدم امیدوارم بهتون کمک کنه کتاب فردین شاپوری کتاب خوبیه و در کنارش کتاب پوران این دوتا رو بخونی کامل کامپایلرو متوجه میشی من خودم شاپوری میخونم و تستای شاپوری رو میزنم و در کنارش مطالبی رو که از شاپوری متوجه نمیشم یه نگاه به پوران میندازم کتاب پیام نور اصلا خوب نیست نخونید و براش وقت نزارید فقط شاپوری و درکنارش پوران
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۴, ۱۱:۳۶ ب.ظ
سلام من شاپوری رو پیدا نکردم پوران وخریدم ی نیم نگاهی هم بهش انداخنم تستاش خیلی اشتباه داره به ما مقسمی تدریس شد واسه تست کافی نیست ولی متنش عالیه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۹۳۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۱۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۷۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۷۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۵۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۱۵۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close