تالار گفتمان مانشت
خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - نسخه‌ی قابل چاپ

خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - ریحان - ۰۳ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۱ ب.ظ

بچه ها چرا اینقدر در مورد منبع کامپایلر کم صحبت شده؟ به خصوص که حالا با این وضعیت جدید ضرایب خیلی اهمیت پیدا کرده...پوران هم به نظر جالب نیست.ویس نظریه دکتر کارگهی رو که با جزوشون خوندم متوجه شدم چقدر کسی که اینا نخونده از اصل کار جدا افتاده و تازه فهمیدم ارشدی خوندن یعنی چی...حالا سوالم اینه کسی ویس یا جزوه دکتر کارگهی را خونده؟ نظرتون چیه؟ ویس حتما لازمه؟ جزوه کامپایلرشون چی؟ بخونیم حتما؟؟؟ منبع خاص و کاملتر دیگه ای سراغ دارین؟البته منظورم برای سال بعد و باداشتن فرصت مناسبه هاو...و...و..

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - ریحان - ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ

بچه هاییکه متنو خوندین شماهم جواب مورد نظرتون رو بدین...لطفا فقط خواننده نباشین...من فقط برای سوالهام به اینجا دسترسی دارم...

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - ریحان - ۳۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ

اون جوابی که من میخواستم رو که دقیق کسی بهش اشاره نکرد..خودم که ویس را گوش کردم حالا اقلا جواب را بدم برای یکی دیگه... ویس دکترکارگهی دقیق مثه کامبایلر بوران است....حتی مثالهاشون.....

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - royaarabi - 27 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ

سلام از دوستانی که کامپایلر خوندن میخوام که تجربشونو به ما هم بگن کتابای زیادی معرفی شده نظر شما چیه؟ پوران، راهیان ارشد، پارسه، مدرسان شریف کدوم بهتره خواهشا سریع جواب بدید

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - Do.k - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ ب.ظ

مثل اینکه تا الان کسی کامپایلر برای کنکور نخونده!! چرا هیچ کس نظری نمیده؟! Sad

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - royaarabi - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ب.ظ

دوستان گرامی من یک هفتست دارم کامپایلرمیخونم به یک جمع بندی کلی رسیدم امیدوارم بهتون کمک کنه کتاب فردین شاپوری کتاب خوبیه و در کنارش کتاب پوران این دوتا رو بخونی کامل کامپایلرو متوجه میشی من خودم شاپوری میخونم و تستای شاپوری رو میزنم و در کنارش مطالبی رو که از شاپوری متوجه نمیشم یه نگاه به پوران میندازم کتاب پیام نور اصلا خوب نیست نخونید و براش وقت نزارید فقط شاپوری و درکنارش پوران

RE: خوندن جزوه کامپایلر دکترکارگهی چقدر لازمه؟بدون ویس گوش کردن میشه - سماا - ۰۹ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۶ ب.ظ

سلام من شاپوری رو پیدا نکردم پوران وخریدم ی نیم نگاهی هم بهش انداخنم تستاش خیلی اشتباه داره به ما مقسمی تدریس شد واسه تست کافی نیست ولی متنش عالیه