زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انصراف و ادامه مجدد تحصیل کاردانی

ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
سلام من دانشجوی ترم ۷ کاردانی ام ، میخواستم بدونم اگر من الان انصراف بدم میتونم دوباره تو کنکور شرکت کنم و واحد هامو تطبیق بدم و ادامه بدم !؟ فکر کنم ۶ ماه از تاریخ انصراف هم وقت دارم تکلیف خودمو مشخص کنم

حالا اگر وقت نشد تا اخر ۶ ماه و من دفترچه پست کردم و تو ازمون کاردانی سال دیگه شرکت کردم و قبول شدم میتونم برگردم دانشگاه ؟

درضمن سربازی هم هنوز نرفتم ممنون میشم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: انصراف و ادامه مجدد تحصیل کاردانی
در خصوص تطبیق واحد فقط در صورتی می تونید تطبیق بدید که هر دو دانشگاهتون هم سنگ باشن یا اونجا که ازش انصراف میدید سراسری باشه تا در سایر دانشگاهها بررسی بشه
وگرنه تطبیق از سایر دانشگاهها در دولتی بعید و عملا غیر ممکن هست ولی عکسش بستگی به دانشگاه داره

در خصوص بخش سربازیش من اطلاع ندارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeid1346
ارسال:
۰۳ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ ق.ظ
good-wishes

ممنون از پاسختون ولی بخش سربازیش بیشتر برای من اهمیت داره اون بخش تطبیق واحد رو تا یه حدودی میدونم باید چیکار کنم دوست گرامی ، میتونم داخل همون دانشگاه دوباره ثبت نام کنم اینطوری بیشتر درسا تطبیق داده میشه

درمورد ثبت نام دوباره کسی اطلاعی داره ؟ با این وضعیت من میتونم دوباره ثبت نام کنم ؟ یا همین تکمیل ظرفیت بهمن ماه بدون ازمون چی ؟
ارسال:
۰۴ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ب.ظ
دوستان اگه میشه راهنمایی فرمایید ممنون میشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۶۲ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۱۷ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  بررسی مجدد نمره siiib70 ۵ ۴,۸۱۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  آیا امکان ارسال مجدد ایمیل مربوط به پذیرش مقاله در یک ژورنال isi وجود دارد؟ Autumngirl ۴ ۳,۸۵۳ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Autumngirl
  یکسال مهلت ادامه تحصیل پس از فارغ التحصیلی کارشناسی hossein.h ۴ ۴,۴۵۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iron Maiden
  تحصیل در اسپانیا jeyran1397 ۰ ۲۶ ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: jeyran1397
  شرکت مجدد دانشجویان ارشد در کنکور ارشد مجازه ؟ reza699 ۵۴ ۴۹,۶۴۱ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Yasian
  ادامه تحصیل در مقطع دکتری- داخل یا خارج؟ Distance ۱۱ ۸,۱۹۸ ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close