زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ب.ظ
سلام آقای تنهایی
من امسال شبکه علوم تحقیقات قزوین قبول شدم و ترم ۱ هستم، رتبه های سراسری هم که آمده من گرایش ۲و۳ رتبه‌ام ۶۱ و گرایش ۱و۴ رتبه‌ام ۱۴۶ شده
من آلان ۳ تا سوال دارم:
یک:حالا به نظرتون من کدوم یک از گزینه های زیر را انتخاب کنم؟( اگه پیشنهاد بهتری به ذهنتون رسید لطف کنید بگین)
۱-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس و خواجه نصیر را بزنم، اگر قبول شدم که هیچ، وگرنه همزمان با ادامه دانشگاه آزاد یه بار دیگه کنکور بدم
۲-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس‌، خواجه نصیر( دانشگاه اصفهان، الزهرا، قم) را بزنم و از آزاد هم انصراف بدم

دو: تو گزینه دو بالا اولویت دانشگاه‌ها از لحاظ اعتبار چطوری هستن ؟(اصفهان، الزهرا،قم)

سه: به نظرتون با ظرفیت های اعلام شده کجا قبول میشم؟
خواهشاً راهنماییم کنین Huh فوریه Confused
(من این پست را قبلا توی یه تایپیک دیگه زده بودم اما انگار اون تایپیک غیر فعال شده چون کسی جواب ندادSad برای همین توی یه تایپیک جدید این پست را دوباره زدم)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ ب.ظ
در مورد دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین اطلاعات می خام..ممنون میشم یاری کنید
۰
۰
ارسال:
۲۵ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ
RE: دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟
(۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)ساسان نوشته شده توسط:  در مورد دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین اطلاعات می خام..ممنون میشم یاری کنید
چه رشته ای؟

به طور کل از نظر کادر اداری خیلی منظم و مکانیزه س
از نظر آزمایشگاهی هم خوب دارن بهش میرسن و به نسبت میشه گفت مجهزه
امسال هم تقریبا هر کی اونجا کنکور داده قبولش کردن Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۶۴ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۴۶۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۴۸۴ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۶۹۷ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۳۴ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۵۷ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران saeid sharifzade ۱ ۱,۹۹۰ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۰۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین آموزشگاه شبکه در اصفهان majid3704 ۵ ۷,۹۴۹ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rahbordco.net@gmail.com
Question رشته امنیت دانشگاه اصفهان؟ mr.ramezani ۶ ۶,۴۷۷ ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close