تالار گفتمان مانشت
دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟ - parichehr65 - 05 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ب.ظ

سلام آقای تنهایی
من امسال شبکه علوم تحقیقات قزوین قبول شدم و ترم ۱ هستم، رتبه های سراسری هم که آمده من گرایش ۲و۳ رتبه‌ام ۶۱ و گرایش ۱و۴ رتبه‌ام ۱۴۶ شده
من آلان ۳ تا سوال دارم:
یک:حالا به نظرتون من کدوم یک از گزینه های زیر را انتخاب کنم؟( اگه پیشنهاد بهتری به ذهنتون رسید لطف کنید بگین)
۱-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس و خواجه نصیر را بزنم، اگر قبول شدم که هیچ، وگرنه همزمان با ادامه دانشگاه آزاد یه بار دیگه کنکور بدم
۲-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس‌، خواجه نصیر( دانشگاه اصفهان، الزهرا، قم) را بزنم و از آزاد هم انصراف بدم

دو: تو گزینه دو بالا اولویت دانشگاه‌ها از لحاظ اعتبار چطوری هستن ؟(اصفهان، الزهرا،قم)

سه: به نظرتون با ظرفیت های اعلام شده کجا قبول میشم؟
خواهشاً راهنماییم کنین Huh فوریه Confused
(من این پست را قبلا توی یه تایپیک دیگه زده بودم اما انگار اون تایپیک غیر فعال شده چون کسی جواب ندادSad برای همین توی یه تایپیک جدید این پست را دوباره زدم)

دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟ - ساسان - ۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ

در مورد دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین اطلاعات می خام..ممنون میشم یاری کنید

RE: دانشگاه علوم تحقیقات قزوین یا الزهرا یا اصفهان یا قم؟؟؟؟ - _maryam_ - 25 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)ساسان نوشته شده توسط:  در مورد دانشگاه علوم و تحقیقات قزوین اطلاعات می خام..ممنون میشم یاری کنید
چه رشته ای؟

به طور کل از نظر کادر اداری خیلی منظم و مکانیزه س
از نظر آزمایشگاهی هم خوب دارن بهش میرسن و به نسبت میشه گفت مجهزه
امسال هم تقریبا هر کی اونجا کنکور داده قبولش کردن Big Grin