زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فصل ۹ پوران - برنامه ریزی

ارسال:

sixsixsix پرسیده:

فصل ۹ پوران - برنامه ریزی

سلام بر دوستان. ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی هیچ جای سایت جواب درست و حسابی نداده بودن! ناچار شدم خودم بپرسم

برای رشته آیـــــتـــی فصل ۹ پوران که برنامه ریزی هست رو باید خوند یا نه ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ (چون تا حالا تستی ازش نیومده و توی کتاب پوران هم فقط دو تا تست تالیفی براش گذاشته!)

بازم ببخشید. ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

۲۰۱۳محمد پاسخ داده:

RE: فصل ۹ پوران - برنامه ریزی

سلام
عزیز من باید بخونی به چند دلیل:
اولین اینکه طراحان سوال کاملا بی منطق هستن و از هرجا دوست داشته باشن سوال میدن ، یه بار دیدی از اینجا هم سوال دادن
اما دلیل دوم: اینکه پوران سوال ازش نداده دلیل بر بی اهمیتی این فصل نیست، پارسه روی این فصل خیلی مانور میده، ماهان هم سوالاتی از این فصل داده

ارسال:

sixsixsix پاسخ داده:

RE: فصل ۹ پوران - برنامه ریزی

والا پارسه که واقعا اکثر منابع (جز شبکه و OS) خیلی به کنکور شباهت نداره. ولی مدرسان شباهت زیادی داره (حداقل برای سوالای کنکور پارسال)، اگه شما یا هر کدوم از دوستان، هوش مدرسان رو دارین یه نگاه بندازید ببیند سر فصلهای فصل ۹ پوران رو داره یا نه واقعا ممنون میشم. البته فصل ۹ پوران کلا با راهیان متفاوته. حتی ترتیب فصلهای آخری هم یکی نیست

حجم هوش و مطالبش هم واقعا سنگینه. نمیخوام زیاده خونی کنم. البته تنبلی هم روش هست Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۰۵ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  فصل Np , Np hard nazanin2020 ۱ ۱,۷۹۶ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۴۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۷۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۲۰۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۰۸ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۳۱ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۴۸ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۵۱ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
  نکات کتاب طراحی الگوریتم نارنجی پوران پژوهش(نوشته ی خود آقای یوسفی) Milad_Hosseini ۱ ۴,۶۵۳ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: asdasdasdasd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close