زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فرق آنتی ویروس کرک شده با اوریجینال؟

ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ ب.ظ
سلام
از نظرکارکرد تفاوت آنتی ویروس کرک شده با اوریجینال چیه؟
اگر در یک سازمان بزرگ از آنتی ویروس های کرک شده استفاده بشه، اینکار مشکلی ایجاد می کنه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
سلام
به انتی ویروس و سیستم اعتبار سنجیش بر میگرده
بعنوان مثال من تمام قابلیت های nod32 رو با یوزر پس معمولی فعال کردم و سیستمم رو تو سایت نود۳۲ ثبت کردم
در اداره هم بهتره nod32 استفاده کنید
هم سبکه هم امکان اپدیت افلاین و انلاین داره هم میتونید خودتون سرورش رو راه اندازی کنید
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
RE: فرق آنتی ویروس کرک شده با اوریجینال؟
(۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  سلام
به انتی ویروس و سیستم اعتبار سنجیش بر میگرده
بعنوان مثال من تمام قابلیت های nod32 رو با یوزر پس معمولی فعال کردم و سیستمم رو تو سایت نود۳۲ ثبت کردم
در اداره هم بهتره nod32 استفاده کنید
هم سبکه هم امکان اپدیت افلاین و انلاین داره هم میتونید خودتون سرورش رو راه اندازی کنید

من جائی خوندم که شرکت های آنتی ویروس دو تا سرور یکی برای آپدیت های آفلاین و یکی برای آپدیت های آنلاین دارندو زمانیکه شما آنتی ویروسو رجیستر نمیکنید و از نسخۀ کرک شدۀ اون استفاده می کنید از سرور آفلاین بهتون آپدیت رو میدن، که این آپدیت مشابه با آپدیت آنلاین نیست و یکسری گزینه ها رو کم داره.. در ضمن وقتی که کسی آنتی ویروسو کرک میکنه ممکنه یکسری بد افزار و یا ابزارهای جاسوسی توش قرار بده(من خودم یه نرم افزار کرک شده رو از یه سایتی دانلود کردم و بعد که سیستمو با آنتی ملور چک کردم همون نرم افزارو به عنوان بد افزار شناسایی کرد)
در این مورد چیزی نمیدونید؟ آیا آپدیت آنلاین همون آفلاینه؟
واسه یه سازمانی که امنیت براش مهمه می شه از آپدیت های آفلاین استفاده کرد؟
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ب.ظ
RE: فرق آنتی ویروس کرک شده با اوریجینال؟
از اونجائی که کسی جوابی برای این سوال نداشت، تنیجۀ جست وجوهایی که خودم انجام داده بودمو این جا قرار دادم شاید به درد کسی بخوره..

نرم افزارهای ضدویروس بعلت انجام نقش حفاظت رایانه ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشند هرگونه ضعف و نقصان در کارکرد آنها صدمات جبران ناپذیری به اطلاعات موجود در هارد دیسک کامپیوتر وارد می آورد. نسخه های کرک شده با مسائل و مشکلات مختلفی روبرو می باشند که در زیر به ذکر تعدای از آنها اشاره می گردد:

۱- نسخه های کرک شده معمولا از دستکاری نسخه های آزمایشی نرم افزارهای ضد ویروس تهیه می گردند حال آنکه نسخه های آزمایشی خود دارای کاستی های متعددی می باشند، از جمله هوش مصنوعی در آنها به مقدارقابل ملاحظه ای تضعیف گردیده است و دیگر آنکه هنگام برخورد با فایل آلوده با آنکه فایل قابل پاکسازی ویروسی (Disinfect)می باشد اما گزینه حذف فایل (Delete)فعال می باشد و فایل موردنظر از روی رایانه کاربر حذف خواهد گردید. این موضوع بعضا سبب از کار افتادن سیستم عامل نیز می گردد.

۲- نسخه های کرک در هنگام به روز شدن فقط مخزن ویروس را به روز می نمایند و از به روز نمودن ماژولها و بخشهای کلیدی نرم افزار که الگوریتم مبارزه با ویروسها را تغییر میدهد عاجز می باشند.

۳- هر لحظه ممکن است مخزن ویروس و پایگاه داده نرم افزار ضد ویروس کرک شده قطع گردد وتهیه نسخه جدید معمولا با وقفه روبرو خواهد بود. این وقفه ریسک و احتمال آلودگی رایانه کاربر و یا شبکه را افزایش خواهد داد و صدمات ناشی از آن گاه غیر قابل جبران خواهد بود.

۴- مسیر به روز کردن مخزن ویروس در نسخه های آزمایشی با مسیر آن در نسخه های تجاری متفاوت بوده و با تاخبر بیشتری روبرو است لذا به همان اندازه ریسک کاربران افزایش می یابد.

۵- استفاده از نرم افزارهای کرک شده نوعی سرقت معنوی و اینترنتی محسوب می گردد و این امر در شان یک ایرانی و مسلمان نمی باشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , neda R
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ ب.ظ
با سلام مجدد
ببخشید من وقت نکردم جواب بدم
در مورد کارایی هر دو نسخه یکی هستن من این رو تو nod32 تست کردم و کسپر هم همین طور
اما برای نسخه های شبکه کنسول مدیریتی دارن نسخه های دارای لایسنس اما معمولی ها ندارن
در مورد DNA اسکن هم باید بگم تو همه انتی ویروس ها هست و تو رایگان ها هم هست
تنها مزیت نسخه ی اصلی تو یک سازمان وجود کنسول مدیریتی هست همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , neda R

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۳۱ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  فرق site.ir/forum با forum.site.ir چیه ؟ simorghsimorgh ۵ ۵,۵۲۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۹۲۰ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۳۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۴۹ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  فرق مدرک روزانه و شبانه ارشد z__z ۵ ۴,۷۹۴ ۰۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close