زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پی دی اف لینز نگارش چهارم یا پنجم.(اصلی)

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ق.ظ
پی دی اف لینز نگارش چهارم یا پنجم.(اصلی)
با سلام دوستان، دنبال پی دی اف زبان اصلی لینز هستم اگه کسی داره لطفا لینک بزاره برا دانلود . نگارش چهار یا پنج رو میخوام چون سه رو تونستم گیر بیارم. من برا کنکور سال دیگه دارم شروع میکنم اگه از دوستان کسی هست که تجربه ی خوندن کتاب های زبان اصلی کامپیوتری رو داره ممنون میشم اینجا از تجربیاتش بگه. Dodgy

راستی من عضو جدید انجمن مانشت هستم و این اولین پستم تو انجمن هست خوشحالم که تو همچنین جمعی قرار گرفتم و بدینوسیله ازمدیران سایت تشکر ویژه میکنم که همچنین محیط بدردبخوری رو راه اندازی کردن خدا خیرتون بده.Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ق.ظ
RE: پی دی اف لینز نگارش چهارم یا پنجم.(اصلی)
اگه واسه سال دیگه میخوای بخونی، صداهای کلاس دکتر کارگهی رو دان کن و با جزوش کامل بخون همین کافیه.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۱۵ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۳۸۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۱۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مطالعه کتاب زبان اصلی saharitst ۲ ۲,۴۰۱ ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  دانلود کتاب clrs ویرایش سوم چاپ پنجم jazana ۷ ۹,۰۴۵ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: faraaz_mb
  فروش کتاب های منبع اصلی و کنکوری ارشد htninety ۰ ۱,۷۸۳ ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: htninety
  حل المسائل کتاب معماری کامپیوتر پترسون-ویراست چهارم The BesT ۸ ۱۶,۹۶۵ ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ ۰۶:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: milani
  دانلود کتاب Modern Operating Systems تننباوم ویراست چهارم ۲۰۱۴ yayarety ۴ ۶,۸۲۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  تمرین کتاب پیتر لینز farid999 ۲ ۳,۰۶۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farid999
  دانلود رایگان کتاب «زبان عمومی دکتری زیر ذره بین» مرجع اصلی زبان کنکور دکتری generalenglish ۰ ۳,۷۰۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: generalenglish

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close