زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[خرید] کتاب آمار و احتمال مهندسی طورانی

ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۵۲ ق.ظ
من دنبال کتاب آمار و احتمال مهندسی نوشتهٔ محسن طورانی می‌گردم اما نتونستم پیدا کنم. کسی می‌دونه این کتاب را تو اصفهان از کجا باید تهیه کنم؟!

سرشناسه : طورانی‌، محسن‌، ۱۳۵۱-
‏عنوان و نام پدیدآور : آمار و احتمال مهندسی ویژه دانشجویان کارشناسی و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های برق، کامپیوتر، علوم کامپیوتر/ مولف محسن طورانی.
‏مشخصات نشر : تهران: زیتون سبز، ‏ ‏۱۳۸۸.
‏مشخصات ظاهری : ‏ ۶۷۲ص.‏: مصور،جدول، نمودار.
‏شابک : ‏ ‏۹۷۸-۶۰۰-۵۰۰۰-۱۰-۸
‏وضعیت فهرست نویسی : فیپا
‏یادداشت : چاپ قبلی: پژوهه،۱۳۸۸ .
‏یادداشت : کتابنامه:ص.۶۷۲.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۸۹, ۰۳:۱۱ ق.ظ
من هنوز منتظر یاری دوستان هستم، کسی نیست منو در خرید این کتاب کمک کنه؟
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۱۷ ق.ظ، توسط tanha.)
RE: [خرید] کتاب آمار و احتمال مهندسی طورانی
(۱۲ مرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ق.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  من هنوز منتظر یاری دوستان هستم، کسی نیست منو در خرید این کتاب کمک کنه؟

یه سر به این سایت بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Smile
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۰۵:۱۳ ب.ظ
حالا اینهمه کتاب آمار.Confused زیاد مهم نیست . کتابهای بهتری هم هست . از روی کتاب دیگری بخونید بعد برید توی دانشگاه یا کتابخانه ملی یه نگاهی هم به کتاب تورانی بیاندازید.. یاد شعری افتادم که میگه:
در کنار جوی عاقل زپی پل میگشت
دیوانه پابرهنه از آب گذشت.Tongue
موفق باشیدBig Grin

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۲
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۸۹, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط پرهام.)
(۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ)tanha نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ق.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  من هنوز منتظر یاری دوستان هستم، کسی نیست منو در خرید این کتاب کمک کنه؟

یه سر به این سایت بزنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Smile

قبلاً هم این سایت رو رفتم، چیزی دستگیرم نشده.
باز هم از توجهتون ممنون
(۱۳ مرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  حالا اینهمه کتاب آمار.Confused زیاد مهم نیست . کتابهای بهتری هم هست . از روی کتاب دیگری بخونید بعد برید توی دانشگاه یا کتابخانه ملی یه نگاهی هم به کتاب تورانی بیاندازید.. یاد شعری افتادم که میگه:
در کنار جوی عاقل زپی پل میگشت
دیوانه پابرهنه از آب گذشت.Tongue
موفق باشیدBig Grin

برای کسی که تمام درس‌هاش را خودخوان می‌خونه و تا به حال استاد نداشته. انتخاب کتاب یک اصل مهم در یادگیری و صرفه‌جویی در زمان هست
۰
۰
ارسال:
۱۴ مرداد ۱۳۸۹, ۰۷:۰۷ ق.ظ
ببخشید قصد بدی نداشتم.

.
۰
۰
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۸۹, ۰۹:۵۷ ق.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۰۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ببخشید قصد بدی نداشتم.
خواهش می‌کنم، حرف بدی نزدید، اما نسنجیده، خیلی از دانشجویان هستند که از نعمت استاد خوب محروم هستند و کتاب حکم استاد را برایشان ایفا می‌کند.
پیروز و موفق باشید.
۰
۱
ارسال:
۱۶ مرداد ۱۳۸۹, ۱۲:۰۳ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ق.ظ)پرهام نوشته شده توسط:  
(14 مرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۰۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ببخشید قصد بدی نداشتم.
خواهش می‌کنم، حرف بدی نزدید، اما نسنجیده، خیلی از دانشجویان هستند که از نعمت استاد خوب محروم هستند و کتاب حکم استاد را برایشان ایفا می‌کند.
پیروز و موفق باشید.

کاملا موافقم شما که نمی دونید ما چه استادای نمونه ای داشتیم یکی از یکی بهتر Huh فکر کنم دانشگاه گلچین شون کرده بود Huh من تمام مطالب دواران دانشگاه رو فقط از روی کتاب یاد گرفتم و تلاش خودم . بنظرم کتاب خیلی مهمه و کتاب خوب یه چیز ارزشمنده

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال:
۱۷ مرداد ۱۳۸۹, ۰۶:۴۷ ب.ظ
این کتاب در نمایندگی های پارسه هستش و میشه بدون ثبت نام در ازمونها این کتاب را ازشون خرید قیمت سال گذشته فکر کنم ۷۰۰۰ بود کتاب تست ریاضی مهندسی هم میشه خرید
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۹ شهریور ۱۳۸۹, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۸۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط zolfaghari.)
با سلام
دوست من شما این کتاب رو میتونین از نمایندگی پارسه تو شهرتون تهیه کنید
من هم با امیر علی موافقم شما میتونید با مراجعه به نمایندگی پارسه این کتاب هارو تهیه کنید
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ب.ظ
زیتون سبز ناشر جزوات و کتابهای موسسه پارسه است همینطور که اقا امیرعلی گفتن.میشه این کتاب رو از نمایندگی موسسه پارسه که در برخی شهرها بصورت تکی از پکیج ارائه میدن تهیه کنی البته قیمتش ۱۹۰۰۰تومان هست.
کتاب امار احتمال موسسه فاضل خیلی کامل و در حد قیاس با جزوه طورانی هست که نمایندگی فروشش در شیراز هست و فکر کنم میتونید ان را به راحتی تهیه کنید و ارزش خوندن رو هم داره. موفق باشیHeart
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان
امروز پنجشنبه ۶ آبانماه فرصتی شد که باتفاق یکی از دوستان به خیابان انقلاب بریم و البته در کنار سایر کارها سراغی هم از کتاب آمار و احتمال مهندس طورانی بگیریم. کتاب مذکور ظاهرا" چاپش تموم شده و اینطور که گفتند چاپ جدیدش هنوز نیومده به بازار. شاید حدود ۳۰تا ۳۵ کتابفروشی رو سرزدیم و همه با قاطعیت گفتند که ندارند.
تنها کتابفروشیی که مطمئن نبود تموم کرده و اولش گفت داریم و بعد انگار پیدا نکرد اونی هست که شماره اش رو میدهم. شاید هم واقعا" تموم کرده. بهرحال قبل از اینکه شاگردش بیاد و بگه تموم شده حتی گفت از هر شهری کسی بخواد میتونه زنگ بزنه واسش میفرستیم. بهر حال شاید بد نباشه یه زنگی شنبه بهش بزنید. اگر هم نداشت هر از گاهی زنگ بزنید و بپرسید . فعلا" ۳ ماهی فرصت هست.
کتابفروشی فلاح
خیابان انقلاب - بین خ فروردین و اردیبهشت،مقابل دبیرخانه دانشگاه تهران پلاک ۱۴۷۲- تلفن ۶۶۴۱۰۳۵۴

ضمنا" انتشارات مربوطه هم بسته بود.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , arezoo.j
ارسال: #۱۳
۰۱ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بچه های اصفهان من کتاب آمار مهندسی پارسه رو سفارش دادم و پارسه اصفهان واسم آورده قیمتش هم گویا ۱۳۰۰۰ هست کسانی که لازم دارند برند بگیرند.

۶۶۷۱۷۱۱ پارسه اصفهان---داخلی ۶ واحد جزوات
اگه تماس گرفتید شماره حساب وقیمت دقیق بگیرید چون باید ۷۰% قیمت کتاب رو توی بانک اقتصاد نوین پرداخت کنید.

کتاب زبان عمومی رو هم من سفارش دادم قیمتش ۱۱۰۰۰ من لازم ندارم حالا اگه کسی خواست بره بگیره.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۲ ق.ظ
یعنی این کتابها با جزواتشون فرق می کنند ازاد می فروشند؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۲۷ ق.ظ
همون جزوات به صورت کتاب دراومده و قیمت پشت جلد خورده .توی سایت پارسه قسمت انتشارات،کتابهای منتشر شده برای کامپیوتر آمار،نظریه زبانها،زبان عمومی،زبان تخصصی و .... هست و همه جزوه‌ها هنوز کتاب نشده!
وقتی آزمون میدین حدود ۳۵ واسه کل جزوه‌ها میگیرن اما اینجوری ۳ تا کتاب میشه ۳۵!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۲۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۸۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۸۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۸۶۸ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۲۳ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۱۹ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۲۳۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۴۱ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۳۴ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۶۰۶ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close