زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[خرید] کتاب آمار و احتمال مهندسی طورانی

ارسال: #۱۶
۲۳ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط Nil Lu.)
[خرید] کتاب آمار و احتمال مهندسی طورانی
(۰۱ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۸ ق.ظ)A.A نوشته شده توسط:  بچه های اصفهان من کتاب آمار مهندسی پارسه رو سفارش دادم و پارسه اصفهان واسم آورده قیمتش هم گویا ۱۳۰۰۰ هست کسانی که لازم دارند برند بگیرند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۶۶۷۱۷۱۱ پارسه اصفهان---داخلی ۶ واحد جزوات
اگه تماس گرفتید شماره حساب وقیمت دقیق بگیرید چون باید ۷۰% قیمت کتاب رو توی بانک اقتصاد نوین پرداخت کنید.

کتاب زبان عمومی رو هم من سفارش دادم قیمتش ۱۱۰۰۰ من لازم ندارم حالا اگه کسی خواست بره بگیره.
من این کتاب رو فوری میخوااااااااممممم.
این لینکی که دادید نمیاره. خرابه
به کتابفروشی فلاح هم تماس گرفتم گفتن آخر هفته میارن!!!!

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار
Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۰۲ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۹۶۹ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۴۵۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۵۶۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۱۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  سوال آمار moradi265 ۱ ۱,۹۰۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  راهنمایی برای خرید لپ تاپ - سال ۹۲ ف.ش ۱۸ ۱۳,۱۹۷ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mycore
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۵,۴۰۹ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آمار و احتمالات مهندسی moslemrahmati ۳ ۲,۶۱۵ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۳۸۳ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close