زمان کنونی: ۰۵ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش فوری فوری فوری کتاب های پارسه چاپ ۹۲

ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط Mindhunter.)
سلام دوستان
من خواهرم پک کامل مدیریت بازرگانی پارسه چاپ ۱۳۹۲ خرید اما منصرف شد از درس خوندنBig Grin
هیچی حالا پارسه پک رو پس نمیگیره Dodgy واسه همین بهم گفت یکاری کنم .حدود ۲ ماه پیش خرید
منم میخوام پک رو بفروشم با ۲۰٪ تخفیف!!!
قییمت پک کامل ۲۷۰هزار تومنه اما من میفروشم ۲۲۰هزارتومن
کتاب ها نو نو هستم حتا باز هم نشدن ( نامردا پس نگرفتن!!)
کتاب ها:
آمار و احتمال و ریاضیات
تئوری و مبانی مدیریت
بازاریابی
تحقیق در عملیات
زبان تخصصی
زبان عمومی
اقتصاد خرد
اقتصاد کلان
مالی و یسری دیگه ( همشون آخرین چاپ هستن)
خلاصه اگه کسی خریداره بگه چون قیمت عالی دارم میدم جایی این قیمت نیست اگرم آشنایی دارید به این کتابا نیاز داره بگید ۲۲۰ واقعا قیمت خوبیه
منتظر خریدارهای عزیزمBlush
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۲ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بنا برا اعلام فروشنده مبنی بر فروش در ارسال سوم تاپیک، تاپیک بسته می شود.

تمرکزCool
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
دوستای گلم فروخته شد مرسی

تمرکزCool
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question آیا بین زبان it و نرم افزار کتاب پارسه تفاوتی وجود دارد؟ fo-eng ۰ ۱,۲۴۹ ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  فروش:بسته کامل نرم افزار پارسه ۹۲-۹۳ + اشانتیون mohamadmahmodi ۳ ۲,۰۰۵ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
Rainbow فروش کتابهای کاملا نو، ماهان چاپ ۹۲ mey_sam ۰ ۱,۱۸۰ ۱۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mey_sam
  فروش کتاب نو شبکه دکتر حقیقت چاپ ۹۱ mehrdadsecret ۸ ۴,۵۷۱ ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: afsaneh.SN
Wink فروش کتاب هایم HRZ ۱۱ ۶,۳۶۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  فروش پکیج پارسه ۹۱ +کتاب های کنکوری (ویژه اهواز) mahi_24 ۱۰ ۴,۲۹۰ ۲۶ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mahi_24
  فروش طراحی الگوریتم و ساختمان داده پوران mo0orteza ۰ ۱,۲۲۷ ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mo0orteza
  فروش مجموعه کتاب های مدرسان شریف مهندسی کامپیوتر نرم افزار+آزمون های آزمایشی پارسال درجه۱ ۰ ۵,۴۹۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: درجه۱
  فروش کتاب های ریاضی ۱،ریاضی ۲ و معادلات دیفرانسیل ehsaan_gh ۰ ۱,۲۵۸ ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsaan_gh
  فروش آزاد کتاب های پارسه(تک فروشی) Maryam-X ۱۶ ۱۸,۶۵۹ ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Mindhunter

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close