زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فروش فوری فوری فوری کتاب های پارسه چاپ ۹۲

ارسال:
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط Mindhunter.)
سلام دوستان
من خواهرم پک کامل مدیریت بازرگانی پارسه چاپ ۱۳۹۲ خرید اما منصرف شد از درس خوندنBig Grin
هیچی حالا پارسه پک رو پس نمیگیره Dodgy واسه همین بهم گفت یکاری کنم .حدود ۲ ماه پیش خرید
منم میخوام پک رو بفروشم با ۲۰٪ تخفیف!!!
قییمت پک کامل ۲۷۰هزار تومنه اما من میفروشم ۲۲۰هزارتومن
کتاب ها نو نو هستم حتا باز هم نشدن ( نامردا پس نگرفتن!!)
کتاب ها:
آمار و احتمال و ریاضیات
تئوری و مبانی مدیریت
بازاریابی
تحقیق در عملیات
زبان تخصصی
زبان عمومی
اقتصاد خرد
اقتصاد کلان
مالی و یسری دیگه ( همشون آخرین چاپ هستن)
خلاصه اگه کسی خریداره بگه چون قیمت عالی دارم میدم جایی این قیمت نیست اگرم آشنایی دارید به این کتابا نیاز داره بگید ۲۲۰ واقعا قیمت خوبیه
منتظر خریدارهای عزیزمBlush
انرژی مثبت، در تاریخ ۰۲ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بنا برا اعلام فروشنده مبنی بر فروش در ارسال سوم تاپیک، تاپیک بسته می شود.

تمرکزCool
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۵۴ ب.ظ
دوستای گلم فروخته شد مرسی

تمرکزCool
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۵۷ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۲۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۱,۹۹۸ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۶۵ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
  فروش کتابهای تست ارشد قیمت استثنایی jasin ۰ ۱,۶۵۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۶۲۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۷ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۳۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۴ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۵۵۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close