زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نمیدونم چه کار کنم؟

ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ب.ظ
Brick نمیدونم چه کار کنم؟
هیچوقت این کار رو انجام ندادم ولی اینقدر دارم اذیت میشوم که نمیدونم چه کار کنم و خواستم یک بار امتحان کنم!
۱- من ترم ۶ هستم و تنها ۲۲ واحد باقیمانده است و به امید خدا ترم بعد تزم اخر است و همچنین من دارم در یکی از دانشگاه های سراسری تهران درس میخونم.
۲- در حال حاضر در حال نوشتن سیستم عامل با یک تن از اساتید دانشگاه کمبریج، یک تن از گوگل(البته پروزه را ترک کرد)، و چند تن دیگر از فرانسه، ایتالیا، کانادا، و ایالت متحده هستم. در حال حاضر در حال کد کردن gui و foundation سیستم عامل هستیم. مانند یک OODBMS، دو زبان برنام نویسی On top of SmallTalk progrmming Language(در حال حاضر bsd ,kernle یا linux است. میتونی انتخاب کنی) و یک IDE, تولید کننده documentation از روی کد توسط کامپایلر، یک کیت که این کارا رو انجام میده Cross Referencing, Syntax Highlighting, code compleition, lexical highlighting, Abstract source code tree, IR, and so on
۳- من ۲۰ سالم است و عاشق درس خوندن هستم و دوست دارم ادامه تحصیل بدم و داستان از اینجا شروع میشود...
مشکل ۱)من برای ارشد از ابان شروع کردم و برای هر درس ۸ روز وقت دارم و ۴۸ ساعت و تا الان بر روی برنامه ام پیش رفتم. ولی اینکار منو خیلی خسته میکنه و خیلی معنی داره: به سمت کامپیوتر تبلت نرو(اگه نرم چطوری کدهایم را برای review بفرستم! مجبورم شبها بیدار بمونم و اینکارو انجام بدم(البته تفاوت ساعت بین ایران و ایالت متحده ۱۱ ساعت و نیم است و من باید شبها با انها صحبت کنم ولی حداقل در روز کد میکردم). کد نکن(خب من این همه زحمت کشیدم تا بتونم با اونا کار کنم ولی ....) موزیک گوش نده، و ...
مشکل ۲)خب من درس خوندن رو دوست دارم ولی وقتی میبینم دوستان امریکاییم که در ایالت متحده هستند و با اونا دارم کد میکنم، هم کد میکنن، هم درس میخونن و هم تفریحات سالم دارن(مثل رفتن به کنسرت. وای چی بگم از کنسرت عشقم Brit S
(Don not want to be offensive, so I do not tell her name completely. Just abbreviation. Guess it)(یکی از دلایلی که من انگلیسی خوندم و ایلتس ۸.۵ گرفتم این بود) خیلی ناراحت میشم. من فقط تونستم کنسرت ایشون را بخرم. ای خدا! کجاست تفریح.
مشکل ۳)ترس از اینکه سنم بره بالا. من یک سال جهشی خوندم ولی میترسم یک مشکلی پیش بیاد و سنم بره بالا
مشکل ۴)نمیدونم چه چیزی میخواهم و قلبم انگار خالی است I feel emptiness. It's kinda rut. نگید هدف ندارم. من عاشق هدفهایم هستم و تا الان به خیلی از اونها رسیدم ولی موقعی که سرچی میزنم رو نت و در مورد چیزهای محبوبم سرچ میکنم (مثل همون خواننده) احساس میکنم قلبم از جا داره در می اید. لطفا نگید ازدواج که اصلا به من سنم نمیخوره و دوست ندارم هیچوقت این کار رو بکنم live alone, die alone

میخواستم بدونم شما نظرتون چیست؟
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان موضوعتون را لطفا" در اولین مراجعه درست کنید بنحویکه گویای کلی مسئله باشه.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
نمیدونم چه کار کنم؟
سلام.
ضمن عرض خوش امدگویی خدمت شما دوست عزیز.
مایلیم دوستانی بدین موفقی در کنارمون وجود دارند، رزومه کاری خودشون رو هم قرار بدند تا شناخته تر شوند.
صرفا آرزوی موفقیت و سلامتی خدمت شما بود.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
نمیدونم چه کار کنم؟
الان مشکل دقیقا چیه؟!
اول ذهنتون رو جمع و جور کنید بعد مشکلتون رو مطرح کنید تا مخاطب بتونه کمک کنه.
۵
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۰ ق.ظ، توسط elham joon.)
نمیدونم چه کار کنم؟
با سلام و خوش امد گویی

اینجور که از فرمایشات شما متوجه شدم بین هوا و زمین گیر کردید!
هدف شما چیه ؟
صرفا درس خوندن ، کار کردن در حیطه رشته ات یا گرفتن پذیرش ارشد و دکترا از دانشگاه کمبریج؟

شرایط خودم خدمت شما عرض میکنم امیدوارم به درد شما بخوره
من عاشق رشته ام هستم.۲ماه جایی غیرمرتبط با رشته ام کار میکردم،الان به این نتیجه رسیدم بشینم واسه ارشد بخونم
تا با بالا بردن مهارت هام بتونم محیطی که خودم دوست دارم کار کنم.هدف بنده کار کردن بعنوان مهندس نرم افزار.

با سپاس.

خدا گوید
تو ای زیباتر از خورشید زیبایم
تو ای والاترین موجود دنیایم

شروع کن یک قدم با تو
تمام گامهای مانده اش با من.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۶۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۵۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۳۲ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۸ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۸۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۵۰۵ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۴۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۱۴ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۷۶ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۴۳ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close