زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته

ارسال: #۱۵۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۹ ق.ظ
RE: انتخاب رشته
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ق.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  بچه‌ها من امسال دارم از امتیاز بندی میشنوم!!میگن اگر میدونی روزانه قبول نمیشین روزانه هارو نزنین تا امتیازتون توی شبانه یا پیام نور یا غیرانتفاعی بالا بره.جریان چیه؟؟؟من گیج شدم.میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟ممنون.

این حرفا چیه چرا شما همش میچسبید به جو سازی‌ها و شنیدن و پخش شایعات
اصلا همچین چیزی نیست
سریع انتخاب رشته کنید تا قبل از این که سیستم بسته بشه و جابمونید
دیگه هم بهش فکر نکنید و به برنامه عادی زندگیتون برسید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ
انتخاب رشته
نه بحث جوسازی نیست...من خودم هم نمیخوام اوضاع رو اشفته کنم...دوتا ازدوسام یکی رتبش ۳۸۲ و یکی ۴۱۰ شده آموزشگاه پارسه فقط واسشون شبانه به بعد رو زده.بعدم گفته امتیازتون اینجوری بالا میره...وگرنه اصلا قصدجوسازی نداشتم...فقط یک سوال بود.بازم ممنون.

راه سرشارامید..
وبدان کین امروز منتظرفرداییست که تودیروز درامید وصالش بودی..
بهترین لحظه جاری شدنت امروز است...
لحظه رادریابیم..
باور روز برای گذر از شب کافیست..[/color]
۰
۰
ارسال: #۱۵۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ)mahaya نوشته شده توسط:  نه بحث جوسازی نیست...من خودم هم نمیخوام اوضاع رو اشفته کنم...دوتا ازدوسام یکی رتبش ۳۸۲ و یکی ۴۱۰ شده آموزشگاه پارسه فقط واسشون شبانه به بعد رو زده.بعدم گفته امتیازتون اینجوری بالا میره...وگرنه اصلا قصدجوسازی نداشتم...فقط یک سوال بود.بازم ممنون.

خیر متن دفترچه هست که ترتیب انتخاب رشته هیچ تاثییری در قبولی شما نداره و فقط باید بر اساس علاقه کد رشته‌ها رو انتخاب کنید
دیگه به حرف این طرف و اون طرف توجه کنید جایی که دفترچه ایهامی نداره
برای آزاد بله ترتیب انتخاب موثره ولی سراسری خیر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۵۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ب.ظ
انتخاب رشته
کسانی که در غیر انتفاعی مجاز شدن چرا نمیتونن مجازی‌ها رو هم انتخاب کنن؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۵۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  ظرفیت های روزانه شریف تو گرایش هوش ۲۰ تا بوده امسال شده ۳۰ تا

پارسال ۲۵ نفر بود ... سال قبلش هم همینطور.

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
ارسال: #۱۵۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ب.ظ
انتخاب رشته
شیخ بهایی اصفهان یا پیام نور تهران؟
۵۹۶ نرم افزارم
۰
۰
ارسال: #۱۵۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط:  شیخ بهایی اصفهان یا پیام نور تهران؟
۵۹۶ نرم افزارم

سلام
فکر کنم پیام نور خیلی بهتر از غیرانتفاعیه
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۵۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ
انتخاب رشته
دوستان مهلت انتخاب رشته تا چهارشنبه، ۱۱ خرداد تمدید شد.
۰
۰
ارسال: #۱۵۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ)negars نوشته شده توسط:  دوستان مهلت انتخاب رشته تا چهارشنبه، ۱۱ خرداد تمدید شد.

دوست عزیز تمدید نشده
این فرصت اصلاح انتخاب رشته است، یعنی تا امشب باید انتخاب رشته کنید و تا ۱۱ مهلت تغییر دارید.

هیچ وقت دیر نیست
۰
۰
ارسال: #۱۶۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط elhamath.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط:  شیخ بهایی اصفهان یا پیام نور تهران؟
۵۹۶ نرم افزارم

سلام
موفق باشید

مرسی
من کارشناسی رو پیام نور بودم‌، خیلی اذیت میکنن و اصلا حس دوران دانشجویی خوب نمیمونه برات
حالا میگم ارشد هم برم پیام نور! باز همون آش و همون کاسه ؛ فقط حسنش تهرانه و امکاناتش
خیلی مرددم Huh
۰
۰
ارسال: #۱۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط:  شیخ بهایی اصفهان یا پیام نور تهران؟
۵۹۶ نرم افزارم

سلام
موفق باشید

مرسی
من کارشناسی رو پیام نور بودم‌، خیلی اذیت میکنن و اصلا حس دوران دانشجویی خوب نمیمونه برات
حالا میگم ارشد هم برم پیام نور! باز همون آش و همون کاسه ؛ فقط حسنش تهرانه و امکاناتش
خیلی مرددم Huh

دوباره سلام
میشه به عنوان گزینه سوم، تلاش مجدد رو مطرح کرد یعنی اینکه دوباره کنکور بدبد البته اگر حوصله ش رو دارید Wink

همیشه فکر می کنیم چون گرفتاریم به خدا نمی رسیم ولی در حقیقت چون به خدا نمی رسیم گرفتاریم!
۰
۰
ارسال: #۱۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ)goodzila نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ)negars نوشته شده توسط:  دوستان مهلت انتخاب رشته تا چهارشنبه، ۱۱ خرداد تمدید شد.

دوست عزیز تمدید نشده
این فرصت اصلاح انتخاب رشته است، یعنی تا امشب باید انتخاب رشته کنید و تا ۱۱ مهلت تغییر دارید.

ممنون اطلاع دادین. پس تا دیر نشده انتخاب کنم!
۰
۰
ارسال: #۱۶۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط elhamath.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ ب.ظ)elhamath نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)smartleopard نوشته شده توسط:  
۵۹۶ نرم افزارم

سلام
موفق باشید

مرسی
خیلی مرددم Huh

دوباره سلام
میشه به عنوان گزینه سوم، تلاش مجدد رو مطرح کرد یعنی اینکه دوباره کنکور بدبد البته اگر حوصله ش رو دارید Wink

ممنون از پیشنهادتون‌، روش فکر میکنم. Smile
یعنی کلا روی غیر انتفاعی خط بکشم!! Dodgy
موفق باشید
۰
۰
ارسال: #۱۶۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۸ ق.ظ
بچه‌ها شاهد تهران چجور دانشگاهیه؟؟ مثل مالک اشتر که نیست میگن مدرکش واسه اونور آب معتبر نیست!؟ بهتر از اصفهانو شیرازه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf
ارسال: #۱۶۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۶ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۸ ق.ظ)IT90 نوشته شده توسط:  بچه‌ها شاهد تهران چجور دانشگاهیه؟؟ مثل مالک اشتر که نیست میگن مدرکش واسه اونور آب معتبر نیست!؟ بهتر از اصفهانو شیرازه؟
من هم همین سوال رو دارم .تو این لینک که گذاشتم دانشگاه هارو رده بندی کرده،ولی خیلی عجیب. دانشگاه شاهد رواز دانشگاه سیستان و پیام نور و ازاد عقب زده.به نظر خود من شاهد به جز از اصفهان لز خیلی شهرستان‌ها جلوست. چونکه هر چی نباشه تو تهران.!!!Huh

العبد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۶۹۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۶۴۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۷۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۱۳۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۹۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۸ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۵۵۵ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۵۸۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۰۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۱۴۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close