زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه درصدهای آزمون پارسه

ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ
سلام خدمت همه. انشالله که تا اینجا پیشرفت خوبی داشتید.
من متاسفانه یک ماه اول مهر رو نمیتونستم بخونم و به همین علت پارسه ثبت نام نکردم. چون به بودجه بندیش نمیرسیدم و فقط روحیم از بین میرفت. با برنامه ریزی خودم دارم پیش میرم و انشالله تا ۵۰ درصد دوم خودم رو میرسونم. این هفته آزمون ۲۵ درصد اول رو خودم شبیه سازی زدم. واقعاً نیاز دارم بدونم درصدام چطور بودند. خودم که افسرده شدم. انگار خیلی پایین هستند. یه تاپیک درباره نتایج پارسه دیدم که بسته شده بود. ممکنه کسایی که این آزمون رو دادند کارنامه هاشون رو بگذارند اینجا تا ماهایی که خودمون آزمونا رو میدیم بتونیم مقایسه کنیم ؟؟!
درصدای من ایناست:
زبان: ۶۰
ریاضی: ۳۳
مشترک: ۴۲
معماری: ۳۵
اولین آزمون به نظرتون آسون بود؟ فکر میکنید حدودا رتبه من چند میشده تو این آزمون؟
پیشاپیش سپاس
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ ب.ظ
RE: مقایسه درصدهای آزمون پارسه
من گرایش هوش هستم
ولی کارناممو گذاشتم شاید به دردت خورد
[تصویر:  226156_Untitled.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mj.net
ارسال:
۲۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
ممنون لطف کردید
با معماری سفید رتبه ۷۹/ پس فکر میکنم رتبه من زیر ۵۰ باشه. چقدر میانگین معماری پایین بود. باورم نمیشد
کسی معماری شرکت نکرده که درصداش حدود من باشه ؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ق.ظ
بچه ها پس چی شد آپلود سوالها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ق.ظ)mary.moj نوشته شده توسط:  بچه ها پس چی شد آپلود سوالها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوالها که خیلی وقته روی سایته. محبوبه عزیز زحمتش رو کشیده. اینم لینکش:https://manesht.ir/forum/thread-19409.html
۰
۰
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ق.ظ
دوستان اینجا بخش مشاوره هست نا بخش ازمونهای ازمایشی! برای هر موضوع بخش جداگانه و مناسبی وجود داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطف کنید تاپیک ها رو در محل مناسب ایجاد کنید که مدیر تالار مجبور نباشن زمان زیادی رو برای این موارد صرف کنن (من مدیرش نیسم در کل گفتم)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۷۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
Question تفاوت تعداد مقایسه های مورد نیاز در الگوریتم های متفاوت porseshgar ۰ ۱,۹۲۴ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۵۱۵ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  مقایسه سیستم های تکنولوژی اطلاعات تربیت مدرس و مالتی مدیا شهید بهشتی sk95 ۰ ۱,۶۳۸ ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: sk95
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۱۶۹ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مقایسه بین دانشگاه های اصفهان و شیراز و صنعتی شیراز تو آی تی Shine_20 ۲ ۳,۵۱۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Shine_20
  مقایسه دانشگاه های قزوین ، زنجان، صنعتی قم و رشت k00k ۱۸ ۱۲,۹۸۵ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  هیورستیک gaschnig / آزمون پارسه / جامع دوم masoud67 ۵ ۶,۰۹۰ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: paradise73
  مرتب سازی های غیر مقایسه ای amir_ghanati ۱ ۲,۰۲۲ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  بی ربط بودن منابع سیستم عامل پیشرفته در مقایسه با سوالات دکتری ۹۳ nader14y ۱۲ ۱۱,۶۵۶ ۰۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: z1393

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close