زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازگردانی مبلغ شهریه ترم اول ارشد در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت روزانه ممکنه؟

ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط good-wishes.)
بازگردانی مبلغ شهریه ترم اول ارشد در صورت قبولی در تکمیل ظرفیت روزانه ممکنه؟
سلام دوستان.
میخواستم بدونم حالا که تکمیل ظرفیت دانشگاه تهران گرایش سامانه های شبکه قبول شدم:
ایا ۱۷۰۰۰۰۰ تومانی که به حساب دانشگاه ریخته بودیم برگردونده میشه؟
در ضمن شبانه هستم در حال حاضر اما در تکمیل ظرفیت روزانه قبول شدم.
ممنون میشم جوابمو بدین.
good-wishes، در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تبریک میگم Smile
موضوعتون منتقل شد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۳ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط ali.)
فرایند قبولی بعد از تکمیل ظرفیت برای دانشجویان شبانه
پول اگه رفته تو جیب دانشگاه عمرا بیرون بیاد.
مگه تو فرم های که بهتون می دن واسه پر کردن ننوشته
بند ا- فلان قدر پول به فلان حساب بریزید
بند ۲- پول رو پس نمی دیم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mali123
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
فرایند قبولی بعد از تکمیل ظرفیت برای دانشجویان
اره منم شنیدم پس ندادن به یکی از دوستام

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
 سپاس‌گزاری شده توسط: mali123
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ب.ظ
فرایند قبولی بعد از تکمیل ظرفیت برای دانشجویان
کسی اطلاعات موثقی نداره دوستان؟؟؟
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
RE: فرایند قبولی بعد از تکمیل ظرفیت برای دانشجویان
این اطلاعات رو باید از خود دانشگاهتون بگیرید . چون در برخی موارد دانشگاهها متفاوت عمل می کنند
شما یه ترم رفتید ؟ یا هنوز نرفتید ؟
به نظر میرسه الان در حال گذروندن ترم یک هستید و قاعدتا برگشت شهریه امکان پذیر نیست
good-wishes، در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منظورم از "یا نرفتید؟" اینه که شاید ترم بهمن کلاسهاتون شروع میشه
در این صورت شاید شرایط براتون متفاوت بشه

ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  این اطلاعات رو باید از خود دانشگاهتون بگیرید . چون در برخی موارد دانشگاهها متفاوت عمل می کنند
شما یه ترم رفتید ؟ یا هنوز نرفتید ؟
به نظر میرسه الان در حال گذروندن ترم یک هستید و قاعدتا برگشت شهریه امکان پذیر نیست

سلام.
مرسی وقت گذاشتین.
ترم یک هستم.اما چون تکمیل ظرفیت قبول شدم باید تا ۲۷/۸ انصراف بدم تا برم ثبت نام رشته جدید.
ادم زورش میاد.اخه واسه چی پس ندن.انصرافم که دست خودم نیست.
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
خواهش میکنم
من خیلی خوشحالم که شما روزانه قبول شدید چون دیگه مجبور نیستید سه ترم دیگه اون هزینه قبلی رو بپردازید Smile

اما نمی شه به قطع گفت این قبولی و شرایط پیش آمده فعلی دست خودتون نبوده چون حتما شما این بخش از اطلاعیه سنجش رو در زمان شرکت در تکمیل ظرفیت خوندید :
نقل قول: ۴- چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جدای از همه اینها قبول کنید وقتی که دارید انصراف میدید تقریبا نصف ترم رو گذروندید پس زیاد هم خارج از عرف نیست برنگردوندن پول
ارسال:
۲۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۲۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
من خیلی خوشحالم که شما روزانه قبول شدید چون دیگه مجبور نیستید سه ترم دیگه اون هزینه قبلی رو بپردازید Smile

اما نمی شه به قطع گفت این قبولی و شرایط پیش آمده فعلی دست خودتون نبوده چون حتما شما این بخش از اطلاعیه سنجش رو در زمان شرکت در تکمیل ظرفیت خوندید :
نقل قول: ۴- چنانچه‌ هر یک ‌از داوطلبان که ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذیرفته‌ شده‌ نهایی‌ از طریق پایگاه اینترنتی این سازمان اعلام ‌گردیده‌ (به‌ غیر از کدرشته محل‌های‌ بورسیه‌ وکدرشته‌ محل‌های‌ دارای‌ شرایط خاص‌ که‌ مطابق‌ بند ۲ فوق‌ حق‌ شرکت‌ ندارند) در ردیف‌ پذیرفته‌شدگان‌ هر یک ‌از کدرشته‌ محل‌های این اطلاعیه قرار گیرند، قبولی‌ قبلی ‌آنان‌ (قبولی‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «کان‌ لم‌ یکن»‌ تلقی‌ می‌گردد و باید برای‌ ادامه ‌تحصیل‌ به‌ محل‌ قبولی‌ جدید مراجعه‌ نمایند. لذا به‌ پذیرفته‌شدگان‌ تأکید می‌شود در انتخاب کدرشته محل‌های مندرج در این اطلاعیه دقت‌ کافی‌ مبذول‌ دارند، در غیر اینصورت‌ هیچگونه‌ اعتراضی‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

جدای از همه اینها قبول کنید وقتی که دارید انصراف میدید تقریبا نصف ترم رو گذروندید پس زیاد هم خارج از عرف نیست برنگردوندن پول
سپاسگزارم دوست عزیز.
تیری تو تاریکی بودUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۹۰ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۸۳ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۶۱۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۳۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۱ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۷۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close