زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشجوی انصرافی - آزمون ارشد ۹۳

ارسال:
۱۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۴:۲۳ ب.ظ، توسط fantazman.)
Bug دانشجوی انصرافی - آزمون ارشد ۹۳
با سلام

خواهشمندم هرچه سریعتر به سوالات من پاسخ دهید و مرا از سردرگمی نجات بخشید.

بنده دانشجوی ارشد ترم اول سال ۹۲-۹۳ دانشگاه آزاد هستم. و درحال حاضر مرخصی تحصیلی تا مهر۹۳ گرفته ام.
من متقاضی شرکت در کنکور ارشد ۹۳ دولتی هستم که هم اکنون در ثبت نام اینترنتی در سایت سنجش شروع شده است.
کد نظام وظیفه را در فرم ثبت نام، ۱۳ زده ام که به معنی دانشجوی انصرافیست.
۱- سوال من این است که من الان قبل از شرکت در آزمون ارشد انصراف بدهم یا پس از آزمون هم می توانم انصراف بدهم؟
۲- اگر پس از آزمون، انصراف بدهم آیا مشکلی در روند ثبت نام من در دانشگاه جدید وجود خواهد داشت؟

توی لینک زیر میگه که پس از قبولی قطعی(فکر کنم یعنی پس از آزمون بهمن ماه و بعد انتخاب رشته و قبولی شهریور) باید یکی از شرایط بند ها ی ۱ تا ۱۳ را داشت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۲۳ ب.ظ
یکـــــــــــی جواب منو بده! خواهشاً
ارسال:
۲۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
شما بعد از این که قبول شدید دانشگاه جدید از دانشگاه قبلی انصراف می دید و توی دانشگاه جدید ثبت نام می کنید فعلا لازم نیست انصراف بدید فقط یادتون باشه تعداد معافیت هایی که نظام وظیفه برای هر کسی صادر می کنه محدود هستش. پس اگه قبلا تو یک بار انصراف دادید یه خرده مواظب باشید(حتی تو مقطع کارشناسی) اما اگه تا حالا انصراف ندادید مشکلی پیش نمی یاد می تونید بعد از قبول شدن انصراف بدید و دوباره ثبت نام بکنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fantazman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۳۴ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  اوضاع و احوالات دانشجوی علوم کامپیوتر تربیت مدرس mahdipc ۶ ۵,۵۱۰ ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: killstar4030
  نیاز به راهنمایی فوری از دوستان دانشجوی ارشد یا دکترای نرم افزار یا کنکور آشنای ارشد مهدی۱۳ ۵ ۴,۷۵۵ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rzeini
  ثبت نام امتحان لیسانس به پزشکی دانشگاه تهران (پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع لیسانس) mostafaheydar1370 ۱ ۳,۲۳۲ ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  دانشجوی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه مازندران student100 ۰ ۱,۵۹۲ ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: student100
  عدم استفاده از سهمیه دانشجوی رتبه اول کارشناسی mhrj94 ۶ ۴,۴۷۳ ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  سوال ۱۱۸هوش ۹۳اشتباه راهیان ارشد(ارضاء محدودیت) Black.Star ۸ ۴,۶۳۱ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  پذیرش دانشجوی بورسیه سال تحصیلی ۹۴-۹۵ دانشگاه امام حسین ع Eragon ۲۴ ۲۳,۳۳۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mmm1374
  فرد انصرافی دانشگاه آزاد میتونه کنکور ارشد شرکت کنه؟ sarashahi ۱ ۱,۵۲۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ana9940

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close