زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لطفا کمک کنید

ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
لطفا کمک کنید
سلام . من می خام کنکور ثبت نام کنم ولی تو قسمت نظام وظیفه مشکل دارم
داستان اینه که من ورودی ۸۸ کامپیوترم و تا پایان ترم قبل
یعنی ترم ۸ام از مجموع ۱۳۲ واحد۱۲۹ واحد رو پاس کردم و ۳ واحدم رو نگه داشتم .این سه واحدم رو قراره اسفند ماه تک درس کنم یعنی اسغند ماه فارع التحصیل می شم الان به نظر شما من باید تو قسمت نظام وظیفه کد ۷ رو انتخاب کنم یا ۶ رو؟

بر اساس اعلام رسمی سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی ، داوطلب مرد لازم است به هنگام پذیرش در دانشگاه (قبولی قطعی و ثبت نام )، یکی از شرایط مشروحه زیر را از لحاظ وضعیت مشمولیت و مقررات وظیفه عمومی دارا باشند، در غیر اینصورت مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود.
کد ۶) دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی که تا تاریخ ۳۱/۶/۹۳ در سنوات مجاز تحصیلی (برابر تبصره ۱ و ۲ قانون خدمت وظیفه عمومی) فارغ التحصیل می شوند.
کد ۷) فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی که در سقف مجاز سنوات تحصیلی فارغ التحصیل شده و از تاریخ فراغت از تحصیل آنها تا زمان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، بیش از یک سال سپری نشده و وارد غیبت نشده باشند.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: لطفا کمک کنید
سوالتون رو در بخش نظام وظیفه باید پیگیری بفرمایید نه بخش مشاوره برنامه ریزی
ضمن اینکه با بررسی شرایط دوستان ببینید شاید قبلا پاسخ شما داده شده باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

همچنین ورودتون به مانشت رو خوش آمد میگم و با توجه به اینکه عضو جدید هستید به اطلاعتون میرسونم
اینجا قوانینی داره و مواردی چون انتخاب عناوین نامناسب و مبهم ، مکان نامناسب ، ایجاد تاپیک تکراری و ... موجب بسته شدن تاپیک میشه
ممنون میشم پیش از ارسال بعدیتون حتما قوانین مانشت رو مطالعه بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۰ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۴۹۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۴۳۱ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۲۶ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۵۶ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۸۵۹ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۵۶ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۷۶۳ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close