زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مسئله فروشنده سیار

ارسال:

صبا دنیوی پرسیده:

مسئله فروشنده سیار

کسی می دونه مسئله فروشنده دوره گرد یا tsp چیه؟ یا اینکه چطور می تونم مرجع کاملی ازش پیدا کنم برای تحقیق[/font]
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

zimenswall پاسخ داده:

RE: سلام حضور همه دوستان ؛

(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)صبا دنیوی نوشته شده توسط:  کسی می دونه مسئله فروشنده دوره گرد یا tsp چیه؟ یا اینکه چطور می تونم مرجع کاملی ازش پیدا کنم برای تحقیق[/font]

من فقط همینو میدونم که مسئله پیدا دور همیلتونی در گراف میباشد و یک مسئله بغرنج نیست ولی هنوز حل چند جمله ای براش کشف نشدهBig Grin

۰
ارسال:

انرژی مثبت پاسخ داده:

RE: سلام حضور همه دوستان ؛

(۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)صبا دنیوی نوشته شده توسط:  کسی می دونه مسئله فروشنده دوره گرد یا tsp چیه؟ یا اینکه چطور می تونم مرجع کاملی ازش پیدا کنم برای تحقیق[/font]
عنوان سوالتون صحیح نیست و نیاز به اصلاح داره. و طبق قوانین اگر درست نشه اپیک بسته می شه.
می تونید سرچ کنید تو نت براتون توضیحش رو میاره. مثلا

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک به حل مسئله Moha33 ۰ ۱,۱۵۳ ۰۵ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Moha33
Shocked کامپیوتر یا هنر، مسئله این است arian_61 ۲ ۴,۲۸۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  روش برنامه نویسی پویا برای حل فروشنده دوره گرد Mohammad WR10 ۶ ۱۰,۳۹۲ ۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Shadik
  مسئله n_وزیر Sanazzz ۲ ۲,۹۴۹ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  فروش کتاب ۳۰۰۰ مسئله حل شده شبکه فقط ۱۵۰۰۰ تومن کاملا نو Maral93 ۰ ۱,۶۰۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Maral93
  آزاد یا غیرانتفاعی یا پردیس؟ مسئله این است! setayesh20 ۰ ۲,۰۱۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: setayesh20
  مسئله Betweenness درس شبکه های اجتماعی fo-eng ۱ ۲,۷۸۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: M.Amin.M
  مسئله ی ارضای محدودیت - سراسری ۸۹ ali.majed.ha ۴ ۳,۱۸۱ ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  مسئله کشیشان و آدمخواران zahramousavi ۱ ۱,۹۰۳ ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: zahramousavi
  سوال اول ۶۰۰ مسئله ! M a h d i ۳ ۲,۸۶۸ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close