زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۵۲ آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!!

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ
به نام حق
سلام به تمام دوستان مانشتی
کارنامه ام رو لطفا مطالعه کنید، محض درس عبرت خوبه Big Grin
موضوعی که خیلی وقت هست برام پیش اومده و میخوام از شما کمک بگیرم، این هست که:
من پارسال در کنکور شرکت کردم. کارنامه ام رو هم در پیوست میارم. سال دومی بود که می خوندم. حدود دو ماه مونده به کنکور شروع کردم و عمیقا همه درسا رو خوندم. برای همین امسال برام سخته بخوام شروع کنم. چون میام کتاب رو جلوم باز می کنم و همش میگم من که اینها رو بلدم!!!!!! Dodgy
پارسال حدود ۱۰ روز مونده به کنکور، دور دومم شروع شد. همه درسا رو خوب خوندم ولی متاسفانه درس نرم افزار با اینکه دور اول خوب خوندم و خلاصه کردم، نرسیدم تماما بخونم. نتیجه این شد که ۴ تا از سوالات نرم افزار که دقیقا کپی متن بود نتونستم بزنم Sad
با اینکه دیر شروع کردم. اما همه درسا رو به اندازه ای که خونده بودم سر جلسه زدم، اما همین نرم افزار کار رو خراب کرد
الان لطفا هرکس می تونه راهنمایی کنه که چطور استارت بزنم، خوشحال میشم. چون یک معمای بزرگ شده برام و متاسفانه دارم وقت رو از دست میدم. میخوام حتما روزانه تهران قبول بشم و میدونم که نیاز به رتبه زیر ۱۰۰ داره. اما این بی انگیزه بودن داره اذیتم میکنه Confused
اگر کتاب خوب انگیزشی می شناسید، حتما معرفی کنید
نمی دونم این چیزی که نوشتم، ربطی داشت به این تاپیک یا نه! به هرحال اگر ربط نداشت ببخشید شما Big Grin
ضمنا این مطلب رو چندجای دیگه هم نوشتم، امیدوارم مانشتی های عزیز ببخشند Smile
ممنون از همه Shy

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
عکس باز نمیشه

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط م. رجبی.)
RE: 852 آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!!

(۱۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  عکس باز نمیشه

دوباره می فرستم. امتحان کنید ممنون

خودم امتحان کردم باز نشد. همینجا می نویسم
ضریب ۴ : ۸%
ضریب ۲: ۳۸/۸۹ %
مدیریت: ۵۵/۵۶ %
زبان و معماری سفید
معدل معیار: ۱۴/۸۴
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۴۸ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۱۱۸ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۲۷ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۶ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۵۵ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۴۸ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۹۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۹,۴۰۸ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۸۹ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۰۴ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close