تالار گفتمان مانشت
۸۵۲ آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۵۲ آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!! - م. رجبی - ۱۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

به نام حق
سلام به تمام دوستان مانشتی
کارنامه ام رو لطفا مطالعه کنید، محض درس عبرت خوبه Big Grin
موضوعی که خیلی وقت هست برام پیش اومده و میخوام از شما کمک بگیرم، این هست که:
من پارسال در کنکور شرکت کردم. کارنامه ام رو هم در پیوست میارم. سال دومی بود که می خوندم. حدود دو ماه مونده به کنکور شروع کردم و عمیقا همه درسا رو خوندم. برای همین امسال برام سخته بخوام شروع کنم. چون میام کتاب رو جلوم باز می کنم و همش میگم من که اینها رو بلدم!!!!!! Dodgy
پارسال حدود ۱۰ روز مونده به کنکور، دور دومم شروع شد. همه درسا رو خوب خوندم ولی متاسفانه درس نرم افزار با اینکه دور اول خوب خوندم و خلاصه کردم، نرسیدم تماما بخونم. نتیجه این شد که ۴ تا از سوالات نرم افزار که دقیقا کپی متن بود نتونستم بزنم Sad
با اینکه دیر شروع کردم. اما همه درسا رو به اندازه ای که خونده بودم سر جلسه زدم، اما همین نرم افزار کار رو خراب کرد
الان لطفا هرکس می تونه راهنمایی کنه که چطور استارت بزنم، خوشحال میشم. چون یک معمای بزرگ شده برام و متاسفانه دارم وقت رو از دست میدم. میخوام حتما روزانه تهران قبول بشم و میدونم که نیاز به رتبه زیر ۱۰۰ داره. اما این بی انگیزه بودن داره اذیتم میکنه Confused
اگر کتاب خوب انگیزشی می شناسید، حتما معرفی کنید
نمی دونم این چیزی که نوشتم، ربطی داشت به این تاپیک یا نه! به هرحال اگر ربط نداشت ببخشید شما Big Grin
ضمنا این مطلب رو چندجای دیگه هم نوشتم، امیدوارم مانشتی های عزیز ببخشند Smile
ممنون از همه Shy

۸۵۲ آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!! - explorer - 10 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ

عکس باز نمیشه

RE: 852 آی تی و تجارت. ۲۰۰۰ امنیت و شبکه، پشت کنکوری همچنان!!!! - م. رجبی - ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۳۹ ق.ظ

[attachment=13712][attachment=13712]
(10 آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  عکس باز نمیشه

دوباره می فرستم. امتحان کنید ممنون

خودم امتحان کردم باز نشد. همینجا می نویسم
ضریب ۴ : ۸%
ضریب ۲: ۳۸/۸۹ %
مدیریت: ۵۵/۵۶ %
زبان و معماری سفید
معدل معیار: ۱۴/۸۴