زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پذیرش بدون آزمون کنکور ارشد

ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ب.ظ
Thumbs Down پذیرش بدون آزمون کنکور ارشد
سلام دوستان من دانشجوی مهندسی تکنولوژی نرم افزار دانشگاه آزاد هستم و الان ترم چهارم با ۱۷ واحد که فارغ التحصیل میشم معدلم تا الان ۱۸و ۰۶ هستش و طبق پیش بینی بنده در این ترم معدلم به ۱۸ و ۳۳ می رسه. حالا سوال بنده اینه که برای پذیرش بدون آزمون من چیکار باید بکنم(با توجه به شناختی که از هم دوره ای هام دارم فکر نکنم ۲۰ نفر پیدا بشه که معدلشون بالای ۱۷ باشه) آموزش دانشگاه رفتم جواب سر بالا میده میگه برو هر وقت فارغ التحصیل شدی بیا. ولی طبق شنیده ها تنها در همون سالی که فارغ التحصیل می شویم بایستی اقدام کنم واقعا گیج شدم زمان ثبت نام کنکور کی هستش یکی زده نیمه اول سال یکی زده نیمه دوم سال خواهشا بنده رو یک راهنمایی جامع بکنید
با تشکر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۴۴ ق.ظ
زمان ثبت نام واسه کنکور ارشد اواخر همیت آبان هست در مورد پذیرش بدون کنکور هم باید از گروهتون بپرسین

برای چیزهایی که میخوایم بجنگیم، تلاش کنیم، سختی بکشیم و تا بهش نرسیدیم از پا ننشینیم
حتی اگه چندین و چند بار شکست خوردیم
به ادیسون نگاه کن...!!!
۰
۱
ارسال:
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ق.ظ
عزیز من من که گفتم گروهمون جواب سر بالا میده!!!
۰
۰
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ ب.ظ
کسی نبود جواب ما رو بده، ثبت نام آزاد میگن بهمن ماهه درسته!
۰
۰
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
RE: پذیرش بدون آزمون کنکور ارشد
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Hussein39 نوشته شده توسط:  کسی نبود جواب ما رو بده، ثبت نام آزاد میگن بهمن ماهه درسته!
سلام دی ماه هست بعد تکمیل ظرفیت دوم دانشگاه آزاد

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند.
۰
۱
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: پذیرش بدون آزمون کنکور ارشد
(۱۴ آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)Hussein39 نوشته شده توسط:  کسی نبود جواب ما رو بده، ثبت نام آزاد میگن بهمن ماهه درسته!
سلام دی ماه هست بعد تکمیل ظرفیت دوم دانشگاه آزاد

طبق سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
سال گذشته بهمن ماه بوده،
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دکتری بدون آزمون wskf ۱ ۲,۱۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  پذیرش با عنوان قرآن کاوی رایانشی s-nowrozi ۴۷ ۳۱,۱۱۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال داده از ص a به ص b بدون php با js amirmtf ۰ ۱,۹۵۴ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: amirmtf
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۱ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۷۹,۸۶۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۷۷۸ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close