زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

ارسال: #۳۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط zr2358.)
RE: کنکور آزاد ۹۰ را چطور دادید؟

جواب اینطور میشه:
[tex]\bar{(B \bar{B}C)\bar{A}} A\bar{B}=\bar{B}.(B \bar{C}) A\bar{B}=\bar{B}\bar{C} A[/tex]

البته اون اول not روی کل عبارت اوله یعنی از B تا Aپریم. شما فقط پرانتز اول را not کردین. برای همین جوابتون اشتباه شده.
که جواب میشد گزینه ۴ فکر می کنم.
[/quote]

الان تو جواب شما ورودی AB=10 باید خروجی رو ۱ کنه‌! ولی با این ورودی خروجی از طریق قسمت پائین ۰ میشه !
[/quote]

خروجی ۱ میشه نه ۰
در قسمت پایین A در Bپریم ضرب میشه B صفر هست پس پریمش میشه ۱ پس جواب قسمت پایین A میشه یا همون ۱ که با جمع قسمت بالا همون ۱ میشه

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ق.ظ
بچه‌ها مرجان نیست ببینیم اون چطور داده کنکورشو؟

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  زبان: الگوریتمLRUصفحه رو Relocate می کرد یا Move ؟
بچه های گروه ب‌، آمار اون سوال که مربوط به جورها بود رو چی زدین؟؟ فکر کنم سوال ۲ بود. ۱۰۰ تا شیی داشتیم ....

زبان: الگوریتمLRUصفحه رو Relocate می کرد یا Move ؟

زبان: من Move زدم، فکر می کنم هم درست باشه

سوال آماری که میگیدو یادم نمیاد، ولی یه دونه بود پرچما که جوابش ۷۲ میشد

*****شکست پله های موفقیت است*****
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  دوستان این گروه الف یا ب رو از کجا می شد فهمید؟ نکنه باید خودمون تعیین می کردیم الف یا ب رو تو پاسخ نامه؟؟ من که هر چیی رو خود دفترچه رو نگاه کردم چیزی ننوشته بود... توروخدا بگین از کجا فهمیدین الف بودین یا ب؟

روی دفترچه ب نوشه بود ب. اگر چیزی نبوده حتما الف بوده. من هم چیزی ندیدم. اولین سوال ساختمان داده شما آرایه بود که آدرس s[1], [1]a خواسته بود؟

اره درسته اولینی سوالش همیین بود. پس الف اون دفترچه هاییه که روش چیزی ننوشته! خب حالا موقع تصحییح از کجا می خوان بفهمن دفترچه کی الف بوده کی ب؟ روی پاسخنامه هم که علامتی نبود.. بود؟

سلام به همه.

روی تمامی دفتره‌ها حتی الف حرف الف را کوچیک نوشته بود پس مشکلی نداره
شما هم فکر کنم الف بودید عزیز
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ق.ظ
اولی رو اگه منظورتون همون ۵ معیوبی بود من فکر کنم زدم کمتر از یک درصد

LRU زبان هم زدم RELOCATE که فکر کنم اشتباهه نه؟

انگار هنوز مرجان نرسیده خونه؟!!
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ب.ظ
[/quote]

خروجی ۱ میشه نه ۰
در قسمت پایین A در Bپریم ضرب میشه B صفر هست پس پریمش میشه ۱ پس جواب قسمت پایین A میشه یا همون ۱ که با جمع قسمت بالا همون ۱ میشه
[/quote]

به ازای AB = 11 منظورم بود‌، اصلاح کردم. اینو چک کنید
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۸ ق.ظ)saba59 نوشته شده توسط:  بچه های گروه ب‌، آمار اون سوال که مربوط به جورها بود رو چی زدین؟؟ فکر کنم سوال ۲ بود. ۱۰۰ تا شیی داشتیم ....

زبان: الگوریتمLRUصفحه رو Relocate می کرد یا Move ؟
بچه های گروه ب‌، آمار اون سوال که مربوط به جورها بود رو چی زدین؟؟ فکر کنم سوال ۲ بود. ۱۰۰ تا شیی داشتیم ....

اگر منظورتون خرابی محصولات بود که از هر ۹۰۰ تا ۵تا خرابه‌، من اینجوری حل کردم:
۱% > 4^(179/180) * (1/180) یعنی کمتر از %۱

سوال LRU هم Relocate که نمیشد‌، یا Erase میشه یا Move‌، بسته به اینه که صفحه با نسخه داخل دیسک برابر باشه یا نه.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۴۹ ب.ظ
زبان خیلی آسان
بانک اطلاعاتی آسان
نظریه آسان
طراحی الگوریتم آسان
بقیه مشکل
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
۱-سئوال تراگذری که در نظریه اومده بود چی میشد؟
۲-سئوال سیستم عامل که می گفت متغییر دو قفلی واسه کدام مکانیزم بن بست هست چی میشد؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۱۴ ق.ظ)banou نوشته شده توسط:  کسی می دونه چطور میشه درصدها رو بدست آورد؟کسی از فرمولش خبر داره؟
بدست آوردن درصدها که برای ماخیلی تکراریه: تعداد سئوالات درس/((تعداد صحیح-(۳/تعداد غلط))*۱۰۰)
ولی اگر منظورتون نمره تراز باشه روش محاسبه اش رو نمیدونم.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  1-سئوال تراگذری که در نظریه اومده بود چی میشد؟
۲-سئوال سیستم عامل که می گفت متغییر دو قفلی واسه کدام مکانیزم بن بست هست چی میشد؟

منم این ۲تا سوالو نزدم
۱- اون که گفته بود فلان ماشین چند حالت دارد ؟ از این سوالا بود که ۱۰۰% جوابش غلطه
۲- متغیر دو قفلی رو تو تننباوم نگاه کردم نبود‌، نمیدونم از کجا در آورده (فکر کنم مال سیستم عامل پیشرفته هستش)
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط banou.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ)Hosein_2003 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  1-سئوال تراگذری که در نظریه اومده بود چی میشد؟

منم این ۲تا سوالو نزدم
۱- اون که گفته بود فلان ماشین چند حالت دارد ؟ از این سوالا بود که ۱۰۰% جوابش غلطه
۲- متغیر دو قفلی رو تو تننباوم نگاه کردم نبود‌، نمیدونم از کجا در آورده (فکر کنم مال سیستم عامل پیشرفته هستش)

تو کتاب مقسمی آخرین مبحث بعد از الگوریتم بانکدار اومده که برای بن بست از چندین روش پیشگیری و اجتناب باهم استفاده میشه بعد گفته مثلا برای دیتابیس از این متغییر دوقفلی استفاده میشه اما من نفهمیدم این روش جز پیشگیری میشه یا اجتناب.
این سئوالای نظریه رو چی زدین؟
۱- زبانی که رشته های ختم شده به ۰۱ رو تولید نکند؟
۲- یه گرامر داده بود می گفت زبانش کدوم یکیه؟
۳- سئوالی که گفته بود لامبدا رو حذف کنید رو چی زدید؟
۴- اولین سئوال طراحی الگوریتم یه اوی کوچک بود اونو چی زدید؟

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط zr2358.)

خروجی ۱ میشه نه ۰
[/quote]

به ازای AB = 11 منظورم بود‌، اصلاح کردم. اینو چک کنید
[/quote]

به ازای ۱و۱ هم که قسمت پایین صفر میشه، قسمت بالا ۱×B میشه ۱، C*0 میشه صفر، ضربشون میشه صفر بعد با Aپریم که صفره جمع میشه میشه همون صفر، در نهایت منفی میشه میشه ۱

Smileآینده متعلق به کسانی است که از رقابت دست نکشند. هرگز از بهتر شدن دست برنداریدSmile
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ، توسط Hosein_2003.)
[/quote]

این سئوالای نظریه رو چی زدین؟
۱- زبانی که رشته های ختم شده به ۰۱ رو تولید نکند؟
۲- یه گرامر داده بود می گفت زبانش کدوم یکیه؟
۳- سئوالی که گفته بود لامبدا رو حذف کنید رو چی زدید؟
۴- اولین سئوال طراحی الگوریتم یه اوی کوچک بود اونو چی زدید؟
[/quote]

۱- گزینه ۲ زدم.
۲- a^n b^m c^k که شرطش m=n+k بود.
۳- ۱۴ تا قاعده
۴- من تخصصیم معماری بود
شما چی ؟

*راستی الان کتاب سیلورشاتس رو نگاه کردم متغیر دو قفلی رو نوشته شبیه راهکارهای پیشگیری هست و از این حرفا.
[/quote]

به ازای ۱و۱ هم که قسمت پایین صفر میشه، قسمت بالا ۱×B میشه ۱، C*0 میشه صفر، ضربشون میشه صفر بعد با Aپریم که صفره جمع میشه میشه همون صفر، در نهایت منفی میشه میشه ۱
[/quote]

شما کلا حالت HZ رو در نظر نمیگیرید‌! به ازای AB=11 بافر قسمت بالا قطع هستش یعنی HZ (یعنی هوا) و قسمت پائین وصله که در نتیجه B~ به خروجی میرسه یعنی ۰ . و این نشون میده گزینه ۴ غلطه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , ali_computer69
ارسال: #۴۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ، توسط zr2358.)
۱-گزینه ۲
۲- گزینه ۱
۳- یادم نیست درست انگار ۱۴ تا میشد هم
۴- گزینه ۱
پیشگیری از بن بست گزینه ۱ بود؟
من ۱ زدم انگار
نمی دونم، این NOT مسئله رو پیچیده کرده، شایدم شما درست می گید. حالا خوبه جوابتون تو گزینه‌ها نیست.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou , ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۰۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۴۴۵ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۹ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۴,۰۳۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Music دکترای فناوری اطلاعات ۹۷ چطور بود؟ shivap ۰ ۲,۲۴۰ ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ ۰۷:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: shivap
  ویدیوهای سایت دانشگاه فردوسی مشهد رو چطور دانلود کنیم؟ saeid4x ۱ ۲,۳۹۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  چطور میشه از اشتباهاتمون درس بگیریم؟ Saman ۴ ۳,۲۸۶ ۲۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: royka
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۵۷ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close