زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۰ شبکه/امنیت

ارسال: #۱۶
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
Star RE: 20 شبکه/امنیت
(۰۵ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ ب.ظ)shozdeh نوشته شده توسط:  هر چند دیر شده، اما خوب دیگه، فرمودن کارنامه رو اینجا هم بزارم.

محل قبولی: امنیت اطلاعات دانشگاه امیرکبیر و این طور که نتایج نهایی میگه آخرین نفر قبولی تو این رشته/دانشگاه بودم Angel

سلام و با تبریک.Blush
ببخشید من امروز عضو سایت شدم و نمیدونم چرا نمی تونم کارنامه رو ببینم یا دانلود کنم. میشه لطفا راهنمایی کنید یا برام ایمیل کنید عکس کارنامتونو؟! ممنون میشم...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
۲۰ شبکه/امنیت
واقعاتبریک میگم راستی از چه منابعی استفاده کردید؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۱ ق.ظ
Smile 20 شبکه/امنیت
سلام تبریک میگم
اگه میشه در مورد خود رشته امنیت اطلاعات،بازارکار و پایه درسی مورد نیاز این رشته یه توضیحاتی چون برای ارشد امنیت اطلاعات امیرکبیر مدنظر خودم هم هست.Huh

دوباره تبریک میگم.RolleyesBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶ ق.ظ، توسط shozdeh.)
RE: 20 شبکه/امنیت
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ)alireza11119 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم
اگه میشه در مورد خود رشته امنیت اطلاعات،بازارکار و پایه درسی مورد نیاز این رشته یه توضیحاتی چون برای ارشد امنیت اطلاعات امیرکبیر مدنظر خودم هم هست.Huh

دوباره تبریک میگم.RolleyesBig Grin

سلام و مرسی...
در مورد بازار کار تقریبا میشه گفت خوبه اما بستگی به خودت داره. حسن این رشته اینه که هم تو اکادمیک خوبه و هم تو بازار کار. اما اگر بخوای وارد بازار کار حرفه ای بشی من پیشنهاد میکنم دنبال دکتری نری! اخه ۴ سال عمرت رو میزاری رو چیزی که شاید اصلا کاربردی نداشته باشه. مگر این که بتونی پروژه خوبی تعریف کنی. که اونم بستگی به خیلی چیزا داره.
پایه درسی تقریبا هیچی!!! فقط میشه گفت تو درس کریپتو همون گسسته دوران دبیرستان بحث همنهشتی هستش که یه گوش مالی درست و حسابی میده آدم رو - و شبکه برای انجام پروژه احتمالا لازم میشه. بخوام کلی بگم امنیت همش ریاضیه. ریاضیشم سه نوعه یکیش همون بحثای رمز که میشه همنهشتی - ماتریس و ... و یکیشم منطق که شاید خیلی استفاده نشه و شاید هم خیلی استفاده بشه!!! و آخریش که پر ما رو هم گرفت آمار اونم از نوع خیلی داغونش. که البته آمار رو بچه های هوش هم درگیر میشن باهاش.
هیچ کدوم از درسایی که تو کنکور این قدر واسش وقت میزاری این جا کاربردی ندارن!!!!!! بجز شبکه و یه کم دیتابیس

در کل واسه امنیت امیرکبیر خودتو واسه محو شدن از همه چی باید آماده کنی چون شب تا صبح باید بیدار باشی و درس بخونی (نمونش همین الان که ساعت ۴ و پانزده دقیقه -صبحه و در سالن مطالعه - من و دوستم که امنیتی هستیم و یک آقای دیگه که داره فیلم میبنه!!! از خوابگاهی که ۳۰۰ دانشجو داره!!) و صبح تا شب هم با این استاد و اون استاد سر و کله بزنی. من مدت هاست اخبار گوش نکردم و فیلم ندیدم. از هیچ کدوم از اقوام غیر از پدر و مادرم خبری ندارم!!! تفریحم خوابه! و وقت خالیم از جمعه بعد الظهر تا صبح شنبست. !!!! و دوستان هم اطاقیم هم از این که من این قدر دارم درس میخونن ناراحتن! تازه آخرشم معدلت میشه ۱۵!! نه این که نمره نگیری بلکه نمره نمیدن! فعلا که عادت کردیم....
خدا کنه این همه انرژی که مصرف میکنم ارزششو داشته باشه....
البته این انرژی گذاشتن واسه افراد مختلف فرق میکنه... داریم بچه هایی که همه کاراشون رو انجام میدن و خیلی هم اذیت نمیشن.

یادت باشه تو زندگی، هر چه "لیاقتش" رو داری به تو میدن نه هر چی "دوست داشته باشی".
پس جوری زندگی کن که لایق بهترین ها باشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza11119 , sadafak7 , 8Operation , AI.
ارسال: #۲۰
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۳ ب.ظ
۲۰ شبکه/امنیت
خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی

فقط دوتا سوال دیگه دارم:
۱-اگه دوباره بخوای انتخاب گرایش کنی بازم میری امنیت؟؟؟؟
۲-اگه بخوای دوباره انتخاب دانشگاه کنی بازم میری امیرکبیر؟؟؟؟

ممنون
Wink
۰
۰
ارسال: #۲۱
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۳ ب.ظ)alireza11119 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی

فقط دوتا سوال دیگه دارم:
۱-اگه دوباره بخوای انتخاب گرایش کنی بازم میری امنیت؟؟؟؟
۲-اگه بخوای دوباره انتخاب دانشگاه کنی بازم میری امیرکبیر؟؟؟؟

ممنون
Wink

ببین این سوالات یه کم چالش برانگیزه! چون من تا حالا تقریبا مشکلی نداشتم تو این رشته. هر چند خیلی فشار بالام اومده اما خوب بهرحال تونستم دووم بیارم!!! بنابراین دوباره میومدم. البته شریف رو ترجیه میدم به امیرکبیر (در مورد شری اطلاعات کمتری دارم) اما خوب شریف که امنیت به صورت مستقیم نداره. پایه علمی که تو امیرکبیر پیدا میکنی واقعا خوبه فقط عیبش پایه عملیشه که افتضاحه! فقط یکی دو استاد هستن که با پروژه های خوب تو رو یه کم پرکتال میکنن.

بنابراین این طوری جواب میدم که:
۱/ آره میرم امنیت منتها تو همین دانشگاه!
۲/ اگه امنیت باشه آره اما برای رشته های دیگه دانشگاه های دیگه ترجیه میدم.

یادت باشه تو زندگی، هر چه "لیاقتش" رو داری به تو میدن نه هر چی "دوست داشته باشی".
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza11119 , AI.
ارسال: #۲۲
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ ق.ظ
۲۰ شبکه/امنیت
حالا هی بیا تو مانشت
ددلاین دارید جمعه شب
شما دو تا شوخی شوخی تمرین نمی دید منم جدی جدی آخر ترم بهتون نمره نمی دم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shozdeh , AI.
ارسال: #۲۳
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۶ ب.ظ
۲۰ شبکه/امنیت
سلام
خوب حالا من ترم ۳ کارشناسی هستم و ترم اخر هم ۱۳ واحد دارم دانشگاهی هم که الان درس میخونم سطحش متوسط رو به پایینه یعنی باید خودم بشینم کتابا رو پایه ای بخونم به نظرت اگه از مرداد شروع کنم درس خوندن تا خودت کنکور(با درنظر گرفتن ترم ۴)، امنیت تو شاخم هست یا نه؟؟؟ راستی اگه نصیحتی چیزی برای یه برنامه خوب هم اگه داری دریغ نکنی خیلی خیلی ممنون میشم. Heart

خیلی آقایییییییی
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط shozdeh.)
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  حالا هی بیا تو مانشت
ددلاین دارید جمعه شب
شما دو تا شوخی شوخی تمرین نمی دید منم جدی جدی آخر ترم بهتون نمره نمی دم.
به به علی آقا - TA محترم......
اولا این «هی» که میگی روزی یه باره اونم به اگر!!!.
ثانیا ما دو تا نه، ما ۱۴ تا!
ثالثا زمانی من میام مانشت که دیگه مخم تررررکیییددددددهههههه!!!! شاید چرت و پرت هم بنویسسم!!!!!! Big Grin (از جمله الان! Big Grin)
رابعا، حالا که جوون مردی کردی و دد لاین رو زیاد کردی. حالا بزار حداقل بعد ارشد، جنازمون به خونه برسه!!! Wink
آره آزار و اذیت های این استادا رو باید این جوری صاف کنیم دیگه یعنی گه‌گاه بیایم مانشت.
راستی نگران نباش تمرین رو تحویل میدیم (می دم)!
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ)alireza11119 نوشته شده توسط:  سلام
خوب حالا من ترم ۳ کارشناسی هستم و ترم اخر هم ۱۳ واحد دارم دانشگاهی هم که الان درس میخونم سطحش متوسط رو به پایینه یعنی باید خودم بشینم کتابا رو پایه ای بخونم به نظرت اگه از مرداد شروع کنم درس خوندن تا خودت کنکور (با درنظر گرفتن ترم ۴)، امنیت تو شاخم هست یا نه؟؟؟ راستی اگه نصیحتی چیزی برای یه برنامه خوب هم اگه داری دریغ نکنی خیلی خیلی ممنون میشم. Heart

خیلی آقایییییییی
راستش من که شانسی قبول شدم Big Grin
نمی دونم واللاHuh
زورت رو بزن! Big Grin تا اون موقع خدا کریمه.
من همون مرداد شروع کردم. اما درس دیگه نداشتم. روزی هم ۵ ساعت مفید بیشتر نمیخوندم. واسه کنکور کامپیوتر هم میخوندم نه آی تی- یعنی امید به آی تی نداشتم!!!! Exclamation
نصیحت هم این که ارشد با کارشناسی فرق میکنه. بنابراین ممکنه بیای و اصلا از این مقطع خوشت نیاد! اول خوب تحقیق کن. اگه اهل کار کاربردی و اینا هستی ارشد مفت نمی ارزه!! اگه اهل تحقیق و پژوهش و مقاله‌ای خوبه. مثلا من خودم میخوام (ان شاالله) بعدش برم سراغ کار. دکتری مکتری هم تعطیل. ببینیم دوستانی که میرن دکتری میگیرن چه گلی به سرشون می زنن. Tongue.

پ.ن. بعضی از استادا رو که میبینم حااااللللللممممم از دکتری بهم می خوره!

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alireza11119 , AI.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۲۹۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۴۱۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۰۸,۷۱۶ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۹۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۱,۹۶۸ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۳۸ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۱۵۳ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۳۴۳ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۲,۵۱۵ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993
  ابزار شبیه سازی پروتکل های امنیت شبکه - ابزار اسکایتر mavin1200 ۰ ۲,۱۳۸ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mavin1200

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close