زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتقالی ارشد و تناقضات اطلاعیه ها

ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ
من غیرانتفائی شهری قبول شدم.با یکی از غیرانتفائی های شهر خودم صحبت کردم.گفت ما انتقالی قبول می کنیم حتی برای مهر،هم مبدا موافقه هم مقصد.منتها الان که قوانین رو بررسی میکنم بعضی جاها نوشته شده،انتقالی ارشد ممنوعه،بعضی جاها نوشته شده یک تایم خاصی در هر سال داره،بعضی جاها میگن بستگی به مبدا و مقصد داره،کلا نوشته ها متناقضه و این که میتونم بلافاصله در مهر انتقالی بگیرم اگر هر دو دانشگاه موافق باشند؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
RE: انتقالی ارشد و تناقضات اطلاعیه ها
من همیشه شنیدم انتقالی در ارشد نداریم اما با توجه به اینکه شما می گید مبدا و مقصد موافقت کردند :
من الان رفتم در بایگانی اخبار نگاه کردم دیدم منعی ظاهرا برای انتقال از غیرانتفاعی به غیر انتفاعی وجود نداره !
یعنی مواردی که ممنوع اعلام شده مورد شما نیست خوشبختانه Smile

این موارد رو ببینید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فکر کنم برا ثبت و پیگیری انتقالتون هم باید از طریق سامانه خدمات آموزشی اقدام بفرمایید که اون هم یه زمانهای خاصی باز میشه
تو خبرها قبلا اعلام شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
پس با این حساب، انتقالی در زمان ثبت نام امکان پذیر نیست.پس چرا مسئول آموزش دانشگاه به من گفت میشه؟جالبه که از یک دانشگاه دیگه که پرسیدم،گفت اصلا کلا انتقالی در ارشد نداریم.فکر کنم اصلا قانون مشخصی وجود نداره،یا اگر داره هم اجرا نمیشه،در کارنامه نهایی آزمون ارشد سنجش هم اومده که امور انتفال و ... به سنجش مربوط نیست و به دانشگاه های مربوطه مراجعه شود(تغییر به اولویت های بعدی و نقل و انتقال دانشجویان در حیطه وظایف این سازمان نمی باشد ، در این خصوص می توانید از طریق دانشگاههای مبدا و مقصد پیگیری نمایید.).بعد قوانین انتقال رو خود سنجش گذاشته و اون سامانه آموزشی هم زیر نظر سنجشه Smile

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
Question شرایط انتقالی در دانشگاه آزاد amsl ۰ ۲,۳۶۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: amsl
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۴,۱۷۰ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۲ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فروش یا معاوضه کتاب های ارشد کامپیوتر و آی تی به دلیل خریدکتاب درس های دیگر niu7475 ۲ ۲,۶۶۴ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: m.ahmadi1600@gmail.com
  تست های گرامر زبان عمومی ارشد (با پاسخ های تشریحی) ali.arr74 ۰ ۲,۶۴۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  تک فروشی کتاب های ارشد کامپیوتر و it با قیمت های استثنایی abiasemani799 ۵ ۳,۳۸۸ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: نارینا
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۸۱ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد balghoor ۳ ۳,۴۳۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: molai
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص آزمون دکتر ۱۳۹۶ asterah ۰ ۱,۴۴۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: asterah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close