زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در آستانه لغو قبولی- گیر دادن سنجش به تحصیل همزمان

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط alika.)
در آستانه لغو قبولی- گیر دادن سنجش به تحصیل همزمان
سلام.
من این ترم دانشجوی ترم ۹ کارشناسی آی تی مجازی هستم. سه ترم دیگه حداقل دارم تموم شه.
امسال کنکور سراسری زبان شرکت کردم و روزانه قبول شدم.
میخواستم این میزان باقی مونده از آی تی را ادامه بدم (در واقع در هیچ شرایطی نمیتونم ازش انصراف بدم) و از همین ترم زبان را ثبت نام کنم. با کلی دوندگی مشکل نظام وظیفه ندارم خدا را شکر.

الان موقع ثبت نام آموزش دانشکده یه فرمم میخواد پر کنیم که تعهد بده دانشجوی جایی نیستیم. البته فرم انصرافی ها هست اسمش ولی شرایط دیگه را هم شامل میشه. (بند دال ش به من مربوطه انگار)
تصویر فرم

به مسئول آموزشی که کارای نظام وظیفه و مجوز ثبت نام را انجام میده و آدم خیلی کار راه بنداز و خوش اخلاقی هست گفتم٬ گفتش برو ثبت نام کن ایشالله که مشکلی پیش نمیاد و سنجش شاید نفهمه حتی.

مدیر کل آموزشی گفت اگه سنجش بفهمه و به ما نامه بزنه حذف کن٬ ما حذفتون میکنیم.
اگر ثبت نام کنم عواقب دقیقش چیه:

۱. اگر حذف کنن فقط همین زبان را حذف میکنن یا رشته قبلی م را هم حذف میکنن؟
۲. اگر نفهمن یا اصلا گیر ندن یا به هر دلیل دیگه ای حذف نکنن و بتونم درسم تموم شه مدرکم معتبره و از نظر وزارت علوم مشکلی نداره؟ هم آی تی فعلی و هم زبان؟
۳. راهی٬ کاری٬ صحبتی٬ جایی چیزی هست که من برم بتونم مشکلم را حل کنم کجاست؟ حتی اگه لازم باشه برم تهران سازمان سنجش مجوز بدن٬ میرم.
شماره ای هست از سازمان سنجش بتونم باهاش مشاوره کنم؟ جایی که مطلع باشن دقیق

فردا هم آخرین روز تحویل مدارک و ثبت نامه.

واقعا موندم چیکار کنم Sad
good-wishes، در تاریخ ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۲۸۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۴۲۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  امکان تحصیل مجدد در گرایش دیگر در مقطع کارشناسی ارشد؟؟؟؟؟؟ minafunda ۳ ۵,۵۵۸ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۵۷ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۹۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۹۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۸ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close