زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد حل تمرین های لینز

ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط fatemeh69.)
پیشنهاد حل تمرین های لینز
سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی ۵ تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile
در مورد سوالا هم یا اینکه ۵ تا سوال رو از ۵ فصل مختلف در نظر بگیریم که هر روز مطالب ۵ فصل برامون دوره بشه . یا اینکه فصل به فصل پیش بریم تا آخرا که همگی همه ی فصلارو خونده باشیم .

آیا کسی هست که نظرش مثبت باشه؟!؟!؟

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
RE: پیشنهاد حل تمرین های لینز به صورت گروهی
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی ۵ تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile
در مورد سوالا هم یا اینکه ۵ تا سوال رو از ۵ فصل مختلف در نظر بگیریم که هر روز مطالب ۵ فصل برامون دوره بشه . یا اینکه فصل به فصل پیش بریم تا آخرا که همگی همه ی فصلارو خونده باشیم .

کتاب حل تمرینش تو بازار هست.

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ ب.ظ
سلام
به نظرم فکر خوبیه
منم خیلی دوست دارم شرکت کنم ولی نظریه رو نخوندم هنوز و قبلن هم پاسش نکردم. در حد چند فصل اول میتونم فعلن مشارکت داشته باشم. تا گرامر منظم و اینا Big Grin

ایشالا بیشتر که خوندم بیشتر همکاری میکنم Tongue

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  سلام دوستان . همونطور که میدونید درس نظریه یکی از دروس کنکور هست و تمارین کتاب لینز هم مهم هستن و اکثرا معتقدن که سوالات کنکور از همین تمرین ها طرح میشه . حل کردن این تمرینا اگه به صورت گروهی باشه هم میتونیم با ایده های مختلف برای حل سوالات آشنا بشیم و هم تقریبا خودمون میتونیم حل المسائل خودمون باشیم . همچنین میتونیم اشکالات همدیگرو رفع کنیم . من یه پیشنهاد دارم . بیایم با هم روزی ۵ تا تمرین حل کنیم و در آخر جوابارو همینجا مطرح کنیم و دلایل خودمون رو هم بگیم و اشکالات جوابای غلط رو هم بگیریم هر جا هم به مشکل برخوردیم اینشالا از مدیران مهربان کمک بگیریمSmile

حل المسائلش رو میتونید از اینجا بگیرید + خود کتاب

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظر من هر کسی خودش بخونه و تمرینایی که فکر میکنه خیلی مهم هستن رو بیاد مطرح کنه، چون اکثر تمریناش رو نمیخواد حل کنی، کافیه بلد باشی که چی میگه.
ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۴۰ ق.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۳۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. یکی از دوستان تمرین های چند فصل رو حل کرده بودن و در مانشت قرار میدادن. میتونید اون رو ادامه بدید.
در مورد لینک کتاب؛ اگه لینک مربوط به کتاب فارسیه لطفاً حذفش کنید. بخاطر مشکل در اینترنتم نمیتونم چکش کنم. متشکر.
من لینک کتاب نذاشتم که کدوم لینک رو حذف کنم اصلا لینکی وجود نداره!

(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  کتاب حل تمرینش تو بازار هست.
بله می دونم کتابش هست ولی استفاده از حل تمرین رو خیلی مناسب نمیبینم . به نظر من نظریه باید ایده های مختلف رو برای حل تمریناش ببینیم !

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۴۴ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸ ق.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  من لینک کتاب نذاشتم که کدوم لینک رو حذف کنم اصلا لینکی وجود نداره!

لینک کتاب رو شما قرار ندادید. رد تایید شده.
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۰۱ مهر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  لینک کتاب رو شما قرار ندادید. رد تایید شده.

بله ممنون .
ببخشید اگه بخوایم سوالات وجوابارو اینجا توی همین تاپیک قرار بدیم خلاف مقررات انجمن نیست آیا ؟ اجازه داریم؟

ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
یکی از دوستان قصد نوشتن حل تمرین فصل به فصل لینز رو داشت. به نظرم بهتره همون حل رو ادامه بدید. اگر نه هم میتونید یه موضوع ایجاد کنید و حل رو اونجا قرار بدید. از قرار دادن توی این موضوع بهتره.

در مورد قوانین خیلی خلاصه بخام بگم:
۱- لینک کتابهای فارسی که در حال چاپ هستن و حق ناشر دارن رو نباید قرار بدیم.
۲- نظم انجمن رو حفظ کنیم. (عنوان موضوع مشخص باشه و موضوع در محل مناسبش مطرح بشه.)
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ق.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  یکی از دوستان قصد نوشتن حل تمرین فصل به فصل لینز رو داشت. به نظرم بهتره همون حل رو ادامه بدید. اگر نه هم میتونید یه موضوع ایجاد کنید و حل رو اونجا قرار بدید. از قرار دادن توی این موضوع بهتره.

در مورد قوانین خیلی خلاصه بخام بگم:
۱- لینک کتابهای فارسی که در حال چاپ هستن و حق ناشر دارن رو نباید قرار بدیم.
۲- نظم انجمن رو حفظ کنیم. (عنوان موضوع مشخص باشه و موضوع در محل مناسبش مطرح بشه.)
چشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۵۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۵۵۶ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۳ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  [دانلود] کتاب clrs همراه با حل تمرین و پیوست فارسی mehrdad66 ۳۸ ۸۳,۲۰۶ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Nargeshassani
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۳۳ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۹۱ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۵۱ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
Sad درخواست حل تمرین nimaz4 ۱ ۲,۳۷۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: soltanMohammad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close