زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نرم افزار گرمی یا هوش قزوین؟(تو رو خدا کمک کنید)

ارسال: #۱۶
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
آقا شما تو رشته کامپیوتر چه نرم چه هوش باید تخصص داشته باشی من خودم برنامه نویس وب هستم تکمیل ظرفیت هوش قزوین قبولم از لحاظ کاری شما نگا کن ببین اصلا کار هست فقط اگه برنامه نویسی بلد بودی کار پیدا میکنی،اصلا تو ارشد بحث کار اولویت نداره به نظر من موفق
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ ب.ظ
گروه هوش دانشگاه آزاد قزوین خیلی خیلی قویه اما واحد قزوین با علوم تحقیقاتش خیلی متفاوته
در مورد معادل سازی دروس هم هیچ درس مشترکی هوش و نرم افزار ندارن که بخوای اینکارو انجام بدی

به نظرم در کل اگر هوش واحد قزوین قبول شدی حتما برو اما علوم تحقیقاتش تعریفی نداره
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط paki64.)
RE: نرم افزار گرمی یا هوش قزوین؟(تو رو خدا کمک کنید)
سلام ممنون از لطفتون که جواب دادین راستش منم فقط هوش واحد قزوین رو انتخاب کرده بودم ترازم ۶۴۱۰ شده و تراز قزوین ۶۶۹۵ بود قبول نشدم اگه علوم تحقیقاتشو میزدم قبول بودم چون ترازش ۶۳۵۰ بود
حالا واسه تکمیل موندم
بنطرتون واحد قزوین با این تراز تو تکمیل قبول میشم؟
اگه قبول نشم بین هوش علوم تحقیقات قزوین که حتما قبول میشم و نرم افزار گرمی کدومو انتخاب کنم؟
ممنون میشم به هردو سوالم جواب بدین
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ ب.ظ
اول از همه بزار در مورد بازار کار صحبت کنیم.

ببینید در اکثر استخدامی های رسمی و دولتی کامپیوتر - گرایش نرم افزار بر میدارن . حداقل منی که یک سال تمام آگهی های استخدام را درو کردم چیزی جز نرم افزار ندیدم. پس اگر استخدام هستید و جایی مشغول به کارید فرقی نمی کنه کدوم رشته را ادامه بدید در اداره جات مدرک مهم است نوع رشته چندان فرقی نمی کنه در حالتون .

ولی اگر بخواهید کار آزاد بکنید هوش با نرم افزار فرقی نمی کنه شما با تخصص اتون کار خواهید کرد و با گرایش کار نخواهید کرد .

اما اگر بخواهید در آینده ادامه بدید و از لحاظ آکادمیک حرفی برای گفتن داشته باشید مطمئناً هوش قزوین بهتر از نرم افزار گرمی است چرا که گرمی یه واحد کوچیک دانشگاهی هست .

در آخر ممنون میشم در مورد واحد گرمی یه اطلاعاتی در اختیارم بگذارید مثل :

واحد گرمی تکمیل اول و دوم بر میداره ؟

پارسال تکمیل اول و دوم ترازشون یادتونه چقدر آوردن پایین ؟

استادهاش چطورین ؟

در هر کلاسش چند نفرین ؟ و اینکه دانشجویان در چه سطحی ان ؟

ممنون.
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط paki64.)
سلام میتونم بگم واحد گرمی افتضاح همین اصلا پیشنهاد نمیکنم کسی اونجا بره خود اردبیل ترازش با اونجا فکر کنم دویست تایی فرق کنه اردبیل هم شهرش هم دانشگاش خیلی بهتر از اونجاست
من پارسال چیزی نخونده بودم تکمیل دوم گرمی با تراز ۵۰۵۱ قبول شدم آخرین ترازش ۴۹۶۸ بود
درمورد استادها خداییش استادهاش خوبن همه دکتر هستن مثلا دکتر جمالی دکتر عفت پرور دکتر اجارودی تو گوگل سرچ کنید حساب کار استادهاش دستتون میاد ولی چون اینها استادهای اردبیل هستن مسافت گرمی تا اردبیل ۱۲۰ کیلومتره این استادها طوری برنامه ریزی میکردن برامون که هر دوهفته یه بار می اومدن سرکلاس یعنی ما یه هفته فقط سیستم عامل داشتیم یه هفته فقط شبکه و از اونجایی که دانشجویانشون فوق العاده تنبل بودن بلاخره استادم هم متناسب با سطح کلاس درس میداد و برای اینکه کمتر وقت استادها رو بگیرن تو یه کلاس ما ۴۸ نفر بودیم خداییش اینو بگم بیشتر بچه ها واسه تفریح می اومدن یعنی اگه یه سوالی در مورد پروژه ای چیزی داشته باشی هیچکی نیست کمکت کنه یا پایه باشه باهات یاد بگیره شهرشم فوق العاده کوچیک یعنی در حد یه روستاست(من خودم شهرستانی هستم تو شهر بزرگ بدنیا نیومدم حالا همچین نظری دارم یکی از شهرهای استان گیلان ولی خداییش روستاهای مامانبزرگم اینا از اونجا هم امکاناتشون زیاده هم بافرهنگترن آدمهاش) هیچگونه امکاناتی نداره بعدشم جاده اش افتضاحه همیشه مه گرفته و برف بوران یعنی اگه رفتی اونجا یکسال موندگاری من زبان ترکی حالیم میشد از لحاظ زبان گویش هیچ مشکلی نداشتم اما اگه شما ترکی نمیدونید پیشنهاد میکنیم اصلا اونجا نرید چون همه اونجا ترکی صحبت میکنن تو دانشگاه
کلامزخرفترین دانشگاهی هستش که تو عمرم دیدم هیچ گونه امکاناتی نداره حتی تو دانشگاه یه سلف غذا خوری نبود ما رفتیم تازه یه دکه درست کردن
خواهرانه خدمتتون عرض کردم من که رفتم پشیمونم قزوین قبول شدم میرم نشدم انصراف میدم نمیتونم اونجا بمونم آخه هیچی یاد نمیگیرم هیچ امکاناتی نداره مریض شدی یه بیمارستان درست حسابی نیست دانشگاشم نه اینترنت در اختیار بچه ها میزاره یه کتابخونه کوچلو داره که فقط بیست نفرتوش جا میشن حالا از من گفتن بود
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ

خیلی ممنون عزیز بابت راهنمایی های خوبت این ترازی که فرمودین برای تکمیل ظرفیت دوم بود ، تکمیل ظرفیت اول اطلاع دارین از ترازش که چقدر بود ؟

من از استان همجوار هستم و به زبان ترکی و فارسی مسلطم .

اما اینکه گفتید حتی یک سلف هم نداره و دسترسی به اینترنت برای دانشجویان هم امکان پذیر نیست واقعاً شوکه شدم .
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
آره واسه تکمیل دوم بود
استان همجوار منظورتون تبریز؟
خوب تبریز ترازش از رشت پایینتره که اونجا بزنید یاخود اردبیل بزنید شما ترازتون چقدره؟ میخواین پیام خصوصی بزارید تا راهنماییتون کنم ولی گرمی برید پشیمون میشید جدا میگم
اگه هدفتون فقط مدرک اونجا بد نیست اتفاقا استادها خیلی خوب باهاتون راه میان اگه میخواین چیز یاد بگیرید بیخیال شید پس
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۸ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۷ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۶ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close